Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga, Ameri su poceli sa 'jedan od najlosiji SB'

    Marson Linc Megatron Woodson Hajde serife, zavrsi niz
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Nikad nisam bio fan Meninga, naprotiv, ali na kraju mi je drago sto je Denver pobedio takva legenda je zasluzila da ode u penziju kao sampion, a ako se ne penzionise sad ima da porusi sve negativne rekorde sledece sezone

      Treba sad docekati septembar

      Cek nije se valjda Megatron penzionisao? Nisam nigde video da je to potvrdjeno.
      Last edited by .....; 08-02-16, 10:46.

      Comment


      • Uz svo poštovanje prema finalistima, mnogi kažu da je ovo najgora utakmica u poslednjih x godina. Mening bolje da ide u penziju, da se ne sramoti vise, mene nije odusevio niti me interesuje broj godina. Niko njih ne tera da igraju. Sad mu je dosta.

        Imam osećaj i da bi NE, Sijetl, Pitsburg moj, dobili ovo finale. Arizonu sa Palmerom ne računam u ozbiljne ekipe. Bengalsi bi ispali i sa Daltonom, moje mišljenje.
        Nisam imao prilike da gledam Laka sem na highlights. Ostaje mi nekako gorak ukus jer je cela sezona bila odlična ali ne može nezasluženo ni da se dođe ni da se osvoji SB. Šampionska igra odbrane Denvera i dobar posao specijalnog tima.
        Napad poražavajući, branio sam Meninga jer mi je ružno konstantno omalovažavanje, ali čovek je odigrao očajno i nigde se ne vidi ruka QB bar fizički, materijalno, na terenu. Već za psihu drugih igrača ne znam, možda im je značio, mislim sigurno jeste, i na neki način ih je pogurao svojim imenom.

        Comment


        • Prosto je blasfemija da Ilaj ima više trofeja od Pejtona. Ovako je pravedno.
          sigpic

          Comment


          • Bravo matori Nisam mogao da odgledam ceo meč, morao sam u sedam da ustanem, al dobro da me je dočekala dobra informacija oko pobednika. Peyton da se zahvali odbrani i što neko reče da ih izvede komplet na večeru..

            Peyton ako je pametan treba da završi i da ode u penziju, jedino ako hoće da prestigne brata po titulama.. Al ine verujem nešto da će se vraćati, dosta je više čovek ima skoro 40 godina ..
            Last edited by Lord Aleksoni; 08-02-16, 13:25.

            Comment


            • Megatron verovatno ide u privremenu penziju, previse je stresno igrati za Lavice.

              Meni nije blasfemija, mada Ilija je dva puta izabran za MVP-ja tako da mu to za sada moze biti uteha ako ne osvoji treci u skorije vreme.

              Comment




              • Ima ljudi koji umanjuju njegov znacaj i ucinak...

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ameri pate od superheroja, velikih igraca, rusilaca rekorda, itd... Nacija im je tako napravljena.

                  Pa tako kad je Katrina zveknula New Orleans, iste godine Saintsi osvojise sb, pa kad je Rej Luis iz Baltimora isao u penziju, Rejvensi osvojise sb, tako i sinoc, glupo bi bilo velikana Pejtona poslati u penziju bez prstena. Vole to Ameri tako.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Petrovac hoces li to da kazes da je ovo neka nova verzija bliznakinja iz NYC
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma jasno kao dan, nema dileme da su se svi sklonili Pejtonu i Bronkosima ove sezone

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Kad smo kod odbrana, meni je ipak malo impresivniji nastup odbrane Sihoksa u mecu protiv Denvera(posto su se obarali rekordi i kako su delovali nemocno u tom SB) nego ono sto je bilo sinoc, SB gledam od 2007 pa na ovamo i te dve odbrane su jedne od najboljih koje sam gledao uzivo.Posto imam gamepass, mogao bih da kopam malo po arhivi pa da gledam starije SB.

                        Comment


                        • Ne mislim da su im se sklonili, nego kad su vec dosli u priliku da osvoje, zasto ne bi on, za ovog malog jos ima vremena. Ne kazem da je namesteno, nego, jednostavno na takav nacin funkcionise USA.
                          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                          Comment


                          • Naravno da nije namesteno, potpuno zasluzena pobeda, potrefilo se prosto da u verovatno poslednjoj godini karijere Pejton ima toliko jaku odbranu, specijalni tim i generalno kompletan kolektiv... Znam na sta mislis pod tim herojima i zaista to Amerikanci vole ali u ovom slucaju je sve potpuno cisto i idealan scenario za zavrsetak jedne velike karijere buduceg HoF...
                            Ako se kojim slucajem ne povuce, tek onda cela ta prica pada u vodu

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ma naravno da nije namesteno, nego vlada ta neka karma kad su ovakvi slucajevi u pitanju. Ne mozes poreci da nisu tacna ona dva slucaja koja sam naveo gore u prethodnom postu. Citao sam na sajtu NFL-a pre neki dan, prognozu njihovih 50 analiticara, mislim da je 90% glasalo za Karolinu, i onda, kao niko ne ocekuje, svi su ga otpisali, on pred penzijom, i uzima SB. Kontas ? Vole tu dramu, heroje, itd... Jednostavno, kao nacija se loze na to.
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Razumem od pocetka sta hoces da kazes ali po meni je drama stvorena bez ikakvog razloga, ljudi su bili odusevljeni regularnom sezonom i gazenjem Pantersa u PO, zanemarili su njihove slabosti i mladost i neiskustvo Njutona u ovako velikim mecevima i oni su neopravdano postali ogromni favoriti u SB protiv najbolje odbrane lige i jednog Pejtona Meninga... Smesno. Zbog toga i ta drama i iznenadjenje pobedom Denvera i prstenom za Meninga

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X