Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih da dobije denver, medjutim nemaju sanse realno. Drzace se mozda jedno poluvreme.

    Comment


    • Ne navijam ni za koga, tako da mi je svejedno ko ce pobediti samo nek utakmica bude neizvesna do poslednjeg minuta

      Comment


      • Ajmo matori do titule, baš bi bilo lepo da ode u penziju sa SB.. Ne verujem da će se vraćati sledeće sezone, pred Camom je duga karijera a Peyton ima sada poslednju priliku tako da bih voleo da uzme..

        Comment


        • Sad gledam u SK studiju neki dresovi na stolu, možda budu delili nešto..
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ima li neko link za SK da pogledam malo ovu emisiju?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Da me Mladja ne progoni u narednim danima, zna se za koga cu da navijam.A i ne samo on, ima ih vise koji jedva cekaju da me napusavaju.

              Comment


              • Ima ko link, nisam kući, nemam sk. Bilo koji link ili sajt dobar?

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Da me Mladja ne progoni u narednim danima, zna se za koga cu da navijam.A i ne samo on, ima ih vise koji jedva cekaju da me napusavaju.
                  Svim srcem za Pejtona, pa da Spike Lee ili neko slican krene da snima film
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • moze link???

                    Comment


                    • Postavicu ja kad pocne. Tako da naidji bojane.

                      Ja ne vjerujem da su oni ovo radili

                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • I Limica duša gleda...

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • http://showsport-tv.com/watch/channel-1-hd-live-stream ENG
                          http://www.serbiaplus.com/torrentsportklub1.html SK1 HD
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Na sta lici ova Lady Gaga, tacno mi se smucilo.
                            Sve kontam da cu pogledati sutra ili prekosutra, bez ovih komercijalni sra**.

                            Comment


                            • livetv.sx Uzivaj

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ima ko link, nisam kući, nemam sk. Bilo koji link ili sajt dobar?
                                livetv.sx ....uzivaj

                                Comment

                                Working...
                                X