Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto su moje kladionicarske sposobnosti svima poznate, recicu da dobija Phila pa da ih ureknem. Necemo mi do WC, Jetsi ce nastaviti da budu u poluraspadu, kao i Billsi, pa je divizija sigurna, jedino ce mozda bolji od nas biti pobednik AFC N (Pit ili Bal), ovi ostali (Raidersi, Broncosi, Texansi, Titansi, Chargersi) nemaju sanse da imaju bolji skor od nas, posle Phile mi imamo ubedljivo najlaksi raspored do kraja, plus bolji roster od svih tih ekipa.
    NFC mnogo jaci ove godine, verovatno ce ekipa odande da dobije Superbowl.
    Last edited by Nebojsa; 25-11-11, 15:18.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mozda nije direktno vezano sa NFLom, ali Tyrann Mathieu iz LSU (`92 godiste) Zapamtite to ime, danas 2 iznudjena fumblea i punt vracen za TD na 0:14 za Arkansas. Najbolji corner u koledz fudbalu.

      http://en.wikipedia.org/wiki/Tyrann_Mathieu
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Otkud znam da je dobra utakmica , ja volim kada ima dosta TD-a , a koliko vidim San Francisco nije imao ni jedan

        EDIT : ZnAM da su isli brat na brata , jedino bi to bilo zanimljivo , inace Baltimore najvise gotivim za sada
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Postoji jos elemenata igre sem TDa, kao sto u fudbalu imas dribling, pas, uklizavanje... Naucices vremenom. Ne mora ni tamo utakmica da se zavrsi sa 4:0 da bi bilo zanimljivo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma skapirao sam dosta toga ... Ali jednostavno ima dosta gluposti , recimo u teoriji jedan tim moze celu cetvrtinu drzati loptu , recimo krecu sa svoje strane , od svoga gola , bukvalno mogu uzimati po 10 jardi i stalno uzimati 1 napad do kraja ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Ma skapirao sam dosta toga ... Ali jednostavno ima dosta gluposti , recimo u teoriji jedan tim moze celu cetvrtinu drzati loptu , recimo krecu sa svoje strane , od svoga gola , bukvalno mogu uzimati po 10 jardi i stalno uzimati 1 napad do kraja ;)
              Teoretski mozda jeste moguce, mrzi me da racunam, ali nema sanse da se to desi. Ikada. A kontrola sata je jedna od osobina koje razlikuju dobar tim od loseg u ovom sportu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Uglavnom fora je igra posto sam ranije poneakd gledao , nista znao pravila najbolje , samo mi je glupo sto se sudije dosta mesaju u igru , mnogo glupo , skoro za svaku nepravilnost ubacuju yellow flag , nesto kao u F1 pa ulazi safety car samo ovde poniste napad
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  , skoro za svaku nepravilnost ubacuju yellow flag
                  Bas vala, ni meni nije jasno kako to da sudije sankcionisu nepravilnosti, zar oni nisu tamo samo da gledaju utakmicu sa dobrih pozicija?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ma sta ce im pravila uopste, najbolje da se potuku na terenu pa ako lopta uleti u endzonu, super.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pa previse bas ubacuju , recimo Baltimore vs Cincinnati , nzm koja pozicija , cini mi se da je kod Cincinnatia bila lopta , bukvalno im je unisten napad za dodir protivnickog igraca bez lopte dvojice , previse ubacuju yellow flag uglavnom ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma ne mozete se vi nastavljati sa mikom on je strucnjak za svaki sport,kako on kaze tako je.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Ma ne mozete se vi nastavljati sa mikom on je strucnjak za svaki sport,kako on kaze tako je.
                          Nema expert sam ,cim otvore neki sportski kviz na nacionalnoj televiziji mene ima da zovu ili za voditelja ili za strucnog konsultanta ...
                          Inace u Nedelju ima dosta meceva nazalost samo jedan prenos i to New England vs Philadelphia , tipujem na pobedu New Englanda
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Mikac,ne moras da pratis sport koji ti nije zanimljiv. Ja pratim fudbal,basket (Partizan i NBA) i NFL. Lakse ce ti biti

                            Comment


                            • Ljubasin dos'o pijan i overio sve teme na svim mogucim forumima

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ljubasin dos'o pijan i overio sve teme na svim mogucim forumima
                                Ne zajebavajte me vise

                                Comment

                                Working...
                                X