Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Specifican je ovo forum, visim na jos dva mesta pa ima tu potpaljivanja vatre na relaciji Mening-Brejdi.Ovde je bas mirno.Cak i kada je NBA pdf bio popularan, ne secam se da se vodilo bilo kakvo prepucavanje na relaciji Lebron vs Brajant.Padale su teske reci i banovi, ali to vise zbog raznih provokacija.Dok je recimo PL bio i ostao haos.Moguce da je tu bilo i do Meka zato sto je on bio admin.I tenis i fudbal su bas prave nocne more, u nba pdf-u se bas skupilo odabrano drustvo i svako malo ko je odskakao se nije puno zadrzao na forumu.Ima i do toga koliko ljudi prate te sportove, zato sto u najpopularnijim imas bas svakakvih ljudi i lako stvari mogu da se otmu kontroli.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Specifican je ovo forum, visim na jos dva mesta pa ima tu potpaljivanja vatre na relaciji Mening-Brejdi.Ovde je bas mirno.Cak i kada je NBA pdf bio popularan, ne secam se da se vodilo bilo kakvo prepucavanje na relaciji Lebron vs Brajant.Padale su teske reci i banovi, ali to vise zbog raznih provokacija.Dok je recimo PL bio i ostao haos.Moguce da je tu bilo i do Meka zato sto je on bio admin.I tenis i fudbal su bas prave nocne more, u nba pdf-u se bas skupilo odabrano drustvo i svako malo ko je odskakao se nije puno zadrzao na forumu.Ima i do toga koliko ljudi prate te sportove, zato sto u najpopularnijim imas bas svakakvih ljudi i lako stvari mogu da se otmu kontroli.
      Odeš na neku od tema Premijer liga pdf, započneš diskusiju i onda uleti neki samozvani branilac zaostavštine Bob Pejslija i kaže ti da se naučiš nečemu i prestaneš pljuvati. Kod NFL-a su stvari čisto sportske, nema internet ultrasa i ljudi kod nas uživaju u samom sportu. Možda i to što nam nije tako blizak (istorijski) pomaže da ga gledamo objektivno, kao što sport i treba gledati, na kraju krajeva.
      sigpic

      Comment


      • Ko te je to nagradio negativnim reputacijama?

        Ja sam mislio da one ne rade.

        Najvise polazi od toga sto ne moze puno da ljudi, ipak treba ostajati budan do kasno a ne odgovara to svima.NFL je najlakse ispratiti od svih americkih sportova zbog tri dana, od toga obicno cetvrtak bude nezanimljiv dan a i ponedeljak je sansa da bude dobar mec 50-50.Ja uglavnom ispratim te meceve nedelje, dace Bog da gamepass(naravno ne u punoj ceni) i sledece sezone funkcionise pa da neke meceve ispratim sledeceg dana.

        Comment


        • Nemam blage veze, pošto nisam dobio ni obaveštenje ko je dao reputaciju, ako se obaveštenje uopšte dobija u tom slučaju. A i zabole me uvo, ko god da je. Više mi se dopada da sam "crven" - jedinstveniji sam u odnosu na "zelene".

          Ima i toga, mada bih rekao da su termini bolji nego za NBA ili NHL. Pristupačniji, uzimajući u obzir doba dana (od 7 do 1 po ponoći). Ali je bitno i to što je taj sport tako američki u svojoj srži, da mislim da nijedan drugi sport ne može biti ni približno tako američki kao ovaj. Imaš žestoke fizičke okršaje, moraš biti brži od protivnika, "šef" mora da opremi ekipu pred svaki napad, imaš komandanta u vidu kvoterbeka.
          Evropa je više za sportove koji nisu toliko kontaktni. Da, košarka i rukomet su takođe kontaktni sportovi, ali u NFL-u je kontakt možda čak i srž igre.

          Kod mene je NFL ozbiljno pretio da ugrozi fudbal, kada sam počeo pratiti pre petnaestak godina, još na 3K. Znam da sam uvek proklinjao četvrtu četvrtinu, pošto često nisam mogao ispratiti, zbog škole ujutru. Mada, uneo sam među društvo ideju da igramo flag verziju povremeno, te evo već 10 godina igramo.
          Sada je, hvala internetu (NFL pass, kako sam kažeš) i televiziji, mnogo lakše ispratiti i možeš se organizovati, iako su termini ponekada nezgodni (Sunday night football je po pravilu blokbaster, ali je jako nezgodan termin).
          Last edited by Crni Đorđe; 21-01-16, 15:09.
          sigpic

          Comment


          • Ne volim te termine u pola 3 ujutru ali sva sreca imam d3 pa kada ustanem, pogledam utakmicu I premotam kada se ne desava nista na terenu, dok je TO, reklame, celendzi I ostalo. I brzo se zavrsi onda, posto to bas dosta oduzima vremena.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Meni se sviđa što SK daje reprize tekmi u normalno vreme. Zna se, najbolja utakmica kola ide ponedeljkom u 3-4 popodne. A i generalno sve reprize su u tom terminu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Procitao da Metjuz kaze da treba da se promene pravila za produzetak, da budu pravila kao na koledz fudbalu gde svako ima po jednu priliku I krece sa 25 jardi. Kaze jos, mi smo primili TD I nismo mogli da odgovorimo na to. Slazem se sa njim.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment



                • sigpic

                  Comment


                  • Kao što Uroš reče, za novjalije baš zanimljiv sport, moram priznati da se dugo vremena nisam naložio na neki sportski događaj kao što sam naložen za nedelju i za super bowl, jedva čekam. Pa mora da sam ovakav zadnji put bio kad smo u košarci rušili sve redom na SP-u prije godinu i po.

                    Sad mi je neopisivo žao što nisam imao priliku ispratiti prethodnih 16 duela ove dvojice, ali barem ću maksimalno uživati u ovom, najvjerovatnije još jednom koji je ostao.

                    Hype

                    Comment


                    • Al bukvalno uživanje u sportu. Večeras se traži neka tekma od pre malo da se opusti čovek.

                      Comment


                      • Forbs kaze da ce Ramsi da skoce na 2.9 zbog prelaska u L.A. Kroenke nije bas ludak

                        Spoiler
                        NFL's Most Valuable Teams (Worth)

                        Multi-billion dollar club

                        1. Dallas Cowboys ($4 billion)

                        2. New England Patriots ($3.2 billion)

                        3. Washington Redskins ($2.85 billion)

                        4. New York Giants ($2.8 billion)

                        5. San Francisco 49ers ($2.7 billion)

                        6. New York Jets ($2.6 billion)

                        7. Houston Texans ($2.5 billion)

                        8. Chicago Bears ($2.45 billion)

                        9. Philadelphia Eagles ($2.4 billion)
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Hype

                          Jedno se mora priznati amerikancima, znaju da naprave spektakl od svega. Naprave tako da svaki dogadjaj izgleda filmski

                          Comment


                          • Лец гоу Денвер, лец гоу кјеролајна

                            Comment


                            • Registrovao sam se na forum samo zbog NFLa, jako mi se svidja generalna atmosfera na forumu, a NFL kao sport sam upoznao negdje prije mjesec dana. Kao sto mozete pretpostavit' zaljubio sam se i otad se pokusavam uhodat s pravilima i kako sve to funkcionise, stoga sportski pozdrav svim zaljubljenicima u ovaj sport.
                              Jos da napomenem da mi je upravo Newton pregotivan lik, samim najvise pratim Pantherse i ne mogu prezalit sto nisam pratio citavu sezonu a ne samo ovaj mjesec al sta je tu je

                              Comment


                              • Kako su samo stavili prihvatljive termine za PO

                                U Denveru vrijeme treba da bude OK. Tako da nece biti ponovo ona mecava iz regularne sezone. Mada ni to Gostkovskom nije smetalo
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X