Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Comment


    • Bravo odbrana !

      Prvi down donosi pobjedu, a i bez toga ce imati produzetak, jer je ovo vec odlicna fg pozicija .. Hajmoooooo

      Mada vala i bez prvog downa GB-u ce ovdje trebati vece cudo od onog u Detroitu, jer imaju samo jedan TO ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • WOW!!!

        Comment


        • Rodgers je... Car... kako god se zavrsi. Ma tako je!!!!!!! Kakav igrac Rosdgers. Magija. Bravo majstore. Janis kralj !!!!
          Last edited by Cassius Clay; 17-01-16, 04:29.

          Comment


          • Ne, ja ovo ne gledam...

            Ali ne bi ovo trebalo biti hvatanje.

            Comment


            • Nemoguc je frajer, nemoguc.

              Stvarno svaka cast .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Huhuu kakvo ludilo

                Comment


                • Kako je s ovakvim polozajem uspio baciti loptu ovako daleko ?

                  Bože sacuvaj, strasno .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Leleeee

                    I opet Larry!!
                    Kakva utakmica ovo je nerealno, svaka čast i Palmeru
                    Last edited by Bastia33; 17-01-16, 04:41.

                    Comment


                    • 75 jardi za doktora Larrya !

                      Pa red je bio da doktor i zavrsi

                      Pozz ljudi
                      Last edited by Dale; 17-01-16, 04:40.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kako je istrcao jbt, 3x sam mislio da ga obaraju.. ma kakvi. Svaka cast.

                        Comment


                        • Jebite se odbrano odvratna. Koliko sam se iznervirao. Sta bi radio Aaron da ima Gronka ili Reeda i nekog dobrog rb, ili Browna, a ne... koje sranjeee aaaa

                          Svaka cast Janisu ali premalo opcija u napadu i previse srece za ovog Palmera koji mi je od danas najsugaviji igrac od svih.
                          Last edited by Cassius Clay; 17-01-16, 04:41.

                          Comment


                          • Za ono moje 'previse su opcinjeni Rodzersom' se ovde javno izvinjavam, posebno njegovim ljubiteljima, posto ih je silno Mada bih izdvojio Janisa kao najboljeg u GB-u veceras.. Ali, naravno, drago mi je da Fitz ima zadnju rec

                            Comment


                            • GB se u ovoj godini vise losih stvari poklopilo, Rodzers mozda nikada nije imao losu O-liniju sto se poklopilo sa losim performansom RB i WR.Nelson se jos povredio pre pocetka sezone, a po kvalitetu nije daleko od elite na svojoj poziciji.Uostalom RB je dosta lakse pored dobre O-linije da traze rupe i istrcavaju puno jardi.Dosta je bitnije imati dobru O-liniju nego vrhunskog RB.RB su najnekonstantnija pozicija u NFL-u, u vrh glave mogu da vezu dve sezone dobre da bi u jednoj podbacili.Ni Piterson nije svake godine uspevao da bude konstantno dobar.BB svoje probleme sa O-linijom resava sa utrcavanjem Edelmana koji se brzo otkriva i Brejdi brzo mu baci pre nego sto protivnicka D-linija dodje do njega.Dosta cesto se sluzi kratkim pasevima.Sa proslogodisnjom O-linijom koja je bila bolja, Lejsi bi mozda imao bolju sezonu ali sam siguran da bi svi WR pruzili bolje partije.Ako necemu treba da se pozabave, onda je to O-linija.Mada ima tu i drugih rupa, sada je na njima da odrede koji su im prioriteti i kako ce se to pokazati u sledecoj sezoni.

                              Comment


                              • Kakva utakmica ! Doživio sam jedno 5 živčanih i srčanih slomova večeras. Ne znam da je nekome u dvije ključne utakmice u sezoni uspio hail mary pass. Ali, kao navijaču Green Bay-a nisu mi jasne neke odluke McCarthy-a. Rogers ti baci hail mary i ti odlučiš da Arizona prima loptu (na kraju nisam siguran šta je ono bilo kod bacanja novčića). Ali nije toliko loše, s obzirom koji su igrači igrali dobro su se i držali Barem je uvijek zanimljivo kad igra Green Bay

                                Comment

                                Working...
                                X