Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce moci Big Ben da baca malo duze pasove sledece nedelje
    Idemo bre STILERSI!!!
    Last edited by jevta1992; 10-01-16, 05:06.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Najveci smrad u ligi, povredio Bella, pa Big Bena, sad mozda i AB-a, ali eto sad je direktni krivac za poraz, pa nek uziva

      Comment


      • Ali hej, 22 sekunde do kraja, Pittsburgh bez timeouta i ti gurnes (udaris) jednog od trenera protivnickog tima i omogucis im field goal sa 35 umjesto 50 jardi, ja sam stvarno impresioniran

        Mogu misliti kako se sad covjek osjeca, ali posto je ovako bezobrazan nije mi ga ni najmanje zao vala ..

        Veceras nove dvije pobjede za goste ocekujem, pozz
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Valjda ce moci Big Ben da baca malo duze pasove
          Idemo bre STILERSI!!!
          I ja se nadam, samo da nije ozbiljnija povreda, tj. da nije povreda uopste, za AB-a isto vazi, inace nemaju ni promil sanse

          Comment


          • Dve kazne su dobili Dale tako da je to 30 jardi.
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by jevta1992 View Post
              Dve kazne su dobili Dale tako da je to 30 jardi.
              Ma znam, ali prva mi nije ( toliko ) maloumna, desava se cesto u NFL-u tako nesto, doduse u ovakvim zavrsnicama i ne bas tako cesto, ali druga mi je posebno "impresivna" ..



              I pridje sudiji ima obraza da pita: Kako, zasto kazna ? Strasno ..
              Last edited by Dale; 10-01-16, 05:11.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Stilersi zamalo od pukovnika do pokojnika

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Valjda mogu Bronkosi do pobede, vodim se onom utakmicom pre par nedelja kada su tesno izgubili u gostima i to sa Osvajlerom... Jos je tada odbrana u drugom delu bila kriminalna a OL jos gora...

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    Valjda mogu Bronkosi do pobede, vodim se onom utakmicom pre par nedelja kada su tesno izgubili u gostima i to sa Osvajlerom... Jos je tada odbrana u drugom delu bila kriminalna a OL jos gora...

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    Ja mislim da Pitsburg, nazalost, nema velike sanse, naravno nadam se da ce da pobedi, ali realno gledano, Antonio Brown doziveo potres mozga, Big Ben povredio desno rame, ako budu osecali posledice, sve i da igraju celu utakmicu, to je ogrooman udarac za Stilerse, da ne pricam ako neko od njih ili cak obojica ne budu uopste mogli da igraju...

                    Comment


                    • Opasan je ovo sport, kako za jednu sekundu dođeš u opasnost po život, kakvi su ono startovi..

                      I čitam po nekim stranicama, kažu ovo nije nikakav prekršaj, običan helmet to helmet, ma daj bre.

                      Comment


                      • Mene vise brine u kakvom je stanju Ben, plasim se da ce Pitzburg da bude znatno oslabljen.Pretpostavljam da ce Vilijams da se vrati, ali Braun i Ben ce da budu prave enigme.Nadam se da ce zarad boljeg meca da igraju, inace cu slobodno da prespavam taj termin.

                        Comment


                        • Meni čudi kako niko nije poginuo sinoć, s obzirom da su igrali prljavo i jedni i drugi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Fantasticna utakmica za gledanje PIT-SIN na ovakim utakmicama sa onoliko uzbudenja se i zavoli gledati ovaj sport
                            Mocni Sijetl za sada zaustavljen ,prosli vikend kako je igrao mislio sam da ce oduvati danas Minesotu..
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Koliko mi ocajan Sijetl skoro pa kao komentatori ovi sto prenose
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako će ovo iznenađenje da bude ako Vikinzi savladaju Sijetl..

                                Comment

                                Working...
                                X