Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ilija Manning View Post
    Za šta im služe one krpice što vise?

    Da se obrisu

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Kako nije human ovaj Pro Bowl
      NBA All-Star ovome ni da primirise ne moze
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • Pratim NFL redovno vec nekih 4-5 sezona, i nisam odgledao nijedan Pro Bowl, a i vecina koji prate kazu da bude smejurija

        Comment


        • Pošto vidim da se često pominje taj Wild Card, može li neko da mi objasni šta tačno znači ta "Wild Card runda"?

          Imam neke teorije, al ne verujem da su tačne...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • To je prva runda u PO, tu rundu preskaču najbolja dva po konferencijma..

            edit: U toj rundi igraju četiri tima iz jedne konferencije i četiri iz druge. Znači ima četiri meča i pobednici posle nastavljaju takmičenje u polufinalu konferencija..
            Last edited by Lord Aleksoni; 23-12-15, 17:43.

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Pratim NFL redovno vec nekih 4-5 sezona, i nisam odgledao nijedan Pro Bowl, a i vecina koji prate kazu da bude smejurija
              Glupost najobicnija je bila, mada kazu da su napravljene promene pa je to malo zanimljivije tako da verujem da je bolje od AS.Svakako me opet ne privlaci, pa da opet dodje do sukoba izmedju Normana i Bekama.Ima i sta da se gleda od NBA 31. januara.

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                To je prva runda u PO, tu rundu preskaču najbolja dva po konferencijma..

                edit: U toj rundi igraju četiri tima iz jedne konferencije i četiri iz druge. Znači ima četiri meča i pobednici posle nastavljaju takmičenje u polufinalu konferencija..
                Aha, kapiram...
                Zahvaljujem...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Znam da je off topic, ali je l' ima nekog da igra Madden 08 za pc?

                  Comment


                  • Originally posted by Steeler_Nation View Post
                    Znam da je off topic, ali je l' ima nekog da igra Madden 08 za pc?
                    Taj sam

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Taj sam
                      E, je l' si probao nekad online da igras, posto je meni to palo na pamet ovih dana, ali posto nisam nikad bilo sta igrao online, nemam pojma kako i gde da se povezem?

                      Comment


                      • Nemam pojima, igram samo ovako obično.. Skinem najnovije rostere i cepam franšizu .. Čuo sam da kao nešto preko Hamačija se povezuje ali nikada nisam pokušavao..

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Nemam pojima, igram samo ovako obično.. Skinem najnovije rostere i cepam franšizu .. Čuo sam da kao nešto preko Hamačija se povezuje ali nikada nisam pokušavao..
                          Gde ima da se nadju najnoviji rosteri? Ja imam iz 2013. rostere, al nema sanse da pronadjem gde sam to skidao.

                          Comment


                          • Evo, valjda je ovo..

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              Nemam pojima, igram samo ovako obično.. Skinem najnovije rostere i cepam franšizu .. Čuo sam da kao nešto preko Hamačija se povezuje ali nikada nisam pokušavao..
                              A koji roster imas, ja sam skinuo neki kao najnoviji ali nema igraca sa najnovijeg drafta, Mariote, Winstona itd..

                              A ovo za online, bas sam juce i ja naisao na taj server ili sta vec, Hamaci, ali nisam skapirao sta i kako..nema veze

                              Comment


                              • Čačkaj nešto, nzm ni sam šta sam skinuo..

                                Comment

                                Working...
                                X