Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih da ga prizivam, ali tata je ocajan ove sezone.

    Navijam da veceras bude luda utakmica, a s obzirom da igra Majami, svasta je moguce
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Ако вечерас изгубе то је то што се тиче плејофа нажалост, с обзиром да следеће коло долази каролина на метлајф.


      Колко би сад значиле оне прокоцкане победе против џетса и патриота

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        Ако вечерас изгубе то је то што се тиче плејофа нажалост, с обзиром да следеће коло долази каролина на метлајф.


        Колко би сад значиле оне прокоцкане победе против џетса и патриота
        Boga mi ja sam tamo na svojim prognozama stavio da Karolina pada u NYC. Mislim da ce im neko skinuti skalp do kraja, a gdje ce ljepsa prilika od Bekam + Mening
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Sto su nam uzivo komentarisanje ugasili?

          Ovo ce biti bogato poenima. Dva hvataca, dva najbolja druga. Uzivanje
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by quard1aN View Post
            Sto su nam uzivo komentarisanje ugasili?

            Ovo ce biti bogato poenima. Dva hvataca, dva najbolja druga. Uzivanje
            Pa nije ugašeno, samo zaključano

            Nema Rićme moda da stavi ključ u katanac da otvori..

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              Ако вечерас изгубе то је то што се тиче плејофа нажалост, с обзиром да следеће коло долази каролина на метлајф.


              Колко би сад значиле оне прокоцкане победе против џетса и патриота

              Slabo si ti gledao Giantse ove sezone, 5 prokockanih pobeda ove sezone, ne 2, a ove 2 navedene nisu ni u top 2...

              Najveci blam je bio u 1.kolu i poraz od Dalasa kada smo imali +6 na minut do kraja i Romo bez TOa predje citav teren i postigne TD.
              Vec sledece kolo Atlanta nadokandi sa 2TDa zaostatak u 4/4.
              Od Nju Orleansa poraz na nevidjeni nacin, +7 na minut i po do kraja, na kraju izgubis 3 razlike a da se ne ode u produzetke. Realno posle Dalas najveci blam od poraza.
              Tek onda ide ovaj poraz od Dzetsa gde matora kornjaca prodala mec.
              Pa onda i poraz od Patsa gde se mec mogao privesti mirno kraju.
              Jedino su nas Vasington i Filadelfija posteno oprali.


              Reklo bi se da se mora negde vratiti, ali za 5 poraza je nadokanda makar SB

              Realno se ovo mora uzeti, mora se skinuti jedan skalp u naredna 2 kola(nema sanse) i da se dobije Filadelfija.


              Cak mislim da cemo pre dobiti Karolinu nego Minesotu, ne vidim kako cemo braniti trcanje APa, stavice nam 3 TDa.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Slabo si ti gledao Giantse ove sezone, 5 prokockanih pobeda ove sezone, ne 2, a ove 2 navedene nisu ni u top 2...

                Najveci blam je bio u 1.kolu i poraz od Dalasa kada smo imali +6 na minut do kraja i Romo bez TOa predje citav teren i postigne TD.
                Vec sledece kolo Atlanta nadokandi sa 2TDa zaostatak u 4/4.
                Od Nju Orleansa poraz na nevidjeni nacin, +7 na minut i po do kraja, na kraju izgubis 3 razlike a da se ne ode u produzetke. Realno posle Dalas najveci blam od poraza.
                Tek onda ide ovaj poraz od Dzetsa gde matora kornjaca prodala mec.
                Pa onda i poraz od Patsa gde se mec mogao privesti mirno kraju.
                Jedino su nas Vasington i Filadelfija posteno oprali.


                Reklo bi se da se mora negde vratiti, ali za 5 poraza je nadokanda makar SB

                Realno se ovo mora uzeti, mora se skinuti jedan skalp u naredna 2 kola(nema sanse) i da se dobije Filadelfija.


                Cak mislim da cemo pre dobiti Karolinu nego Minesotu, ne vidim kako cemo braniti trcanje APa, stavice nam 3 TDa.
                гледо сам све текме, и баш због тих пропуштених шанси причам. могли смо комотно да имамо 10 2 а не 5 7. где су муда у завршници, где је ломљење утакмице. не умеју да приведу крају па да га јебеш. одбрана је катастрофа, то сви знамо нема шта да се полемише, мада ако неким чудом уђу у плеј оф могло би то да се исправи некаквим мотивационим психолошким говорима (видели смо сијетл како су почели а како играју последње 4 утакмице). све је то у глави. мени је криво кад гледам тим који је опуштен, мисли да је готово све а још се игра и на крају прокоцкана победа и тако у круг. па докле више јебем му лебац ?


                што се тиче следеће текме са каролином, мислим да можемо да играмо с њима, али да ће они преломити у 4/4.

                права је штета што су данас филаделфија и вашингтон победили а требали су да изгубе.

                Comment


                • ово прво полувреме гледам и плачем. у дупе да се шутирају што је 17 17

                  Comment


                  • A na kraju su dobili... Nisam odgledao kompletno, zaspao sam krajem 3/4. I drago mi je da odrzavaju korak sa ludilom na istoku.

                    I jedno pitanje za duze pratioce NFL-a... Kako Dalas pripada istocnoj diviziji svega vam? Gledao sam im istoriju i nisu prije nekada bili fransiza iz drugog grada ili nesto slicno
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • OBJ je definitivno najbolji WR u ligi trenutno, magija sinoc na delu u vise navrata
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sad baš i ja gledam, ne mogu mu ništa jbte. Ali onaj TD sa vrhovima prstiju...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • taj TD sa vrhovima prstiju nije bio TD. valja i to priznati. al fala bogu pa sudije priznale

                          Comment


                          • Kako nije bio? Mislim, od skoro pratim više ovaj sport, pa možda i grešim.

                            U trenutku kad je imao kontrolu nad loptom, obe noge (prsti) su mu bili u terenu bez dodirivanja linije...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Cist TD je bio.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ne bih rekao. U trenutku kad je ostvario kontrolu nad loptom proklizao mu je vrh levog stopala u aut.

                                Comment

                                Working...
                                X