Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje preserevanje, najgora odluka u istoriji sporta.Sutra kada neko iskopa da je bilo i gorih odluka, pokajace se sto su to rekli.

    Solidan nastup KP, bas kao sto sam i ocekivao.Koreografija na trenutke fenomenalna(par stvari se uopste nisam nadao) i bas je bila kul, a negde i previse deitinjasta.No dobro, takvi su joj fanovi tako da su oni krivi za to.Zbog Misi Eliot slobodno mogu da kazem da je njihov HT Show bolji od prethodna cetiri.Iz mog ugla delimicno je bacila KP u senci, posto je njen deo ubedljivo najbolji.Bas se pitam koje je Slejvarino misljenje za HT Show.

    Comment


    • Odgledao prvih nekoliko akcija u mecu i zalalao, probudim se vidim Tom drzi Vinsov trofej.
      Moracu da trazim po torr da skinem neki komplet snimak, propustio sam i HT Show koncert bas sam omanuo.
      Bravo Patriote. Moje simpatije su bile ka vama i pored sna.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Koje preserevanje, najgora odluka u istoriji sporta.Sutra kada neko iskopa da je bilo i gorih odluka, pokajace se sto su to rekli.

        Solidan nastup KP, bas kao sto sam i ocekivao.Koreografija na trenutke fenomenalna(par stvari se uopste nisam nadao) i bas je bila kul, a negde i previse deitinjasta.No dobro, takvi su joj fanovi tako da su oni krivi za to.Zbog Misi Eliot slobodno mogu da kazem da je njihov HT Show bolji od prethodna cetiri.Iz mog ugla delimicno je bacila KP u senci, posto je njen deo ubedljivo najbolji.Bas se pitam koje je Slejvarino misljenje za HT Show.
        Nije gledao HT

        Comment


        • Evo ukratko u par slika HT Show.

          Spoiler











          Edit: Dok se ne pojavi bolji snimak.

          Spoiler
          Last edited by Ricma; 02-02-15, 12:15.

          Comment


          • Prvo sam mislio da se zajebava, al izgleda da je Ricma stvarno vise cekao halftime show nego utakmicu
            Last edited by .....; 02-02-15, 12:24.

            Comment


            • Isto kao i ti pre 2 godine.

              Samo sam bio u tudjem stanu pa nisam smeo da zaspim.

              Comment


              • Nesto se ne secam, al moze biti haha

                Comment


                • Nadam se nekom hip hopu ili roku sledece godine za promenu, pocinju da smaraju sa pop zvezdama.Mislim kada pogledas ko je sve nastupao posle The Who da se uhvatih za glavu.Riri moze jos malo da priceka.

                  Hteo sam da kazem ni da im muzika nije dobra za trolovanje.
                  Last edited by Ricma; 02-02-15, 13:01.

                  Comment


                  • Meni je ovo bilo hajlajt veceri

                    Comment


                    • Kakav odron on kvaliteta svake godine sto se tice HT Show-a bar po MaricRicma fotkama.
                      Al` sta da se radi, od kada je MTV prestao da bude ono sto je bio, sve je i u muzici otislo u Q.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Imate li nekakav online snimak utakmice? Ako ne kad je snimak na Areni?

                        Comment


                        • Krenuo sam da ti kucam skroz drugaciju poruku, pa sam se u medjuvremenu setio ovog sajta.Ovo ti je po cetvrtinama, mislim da sigurno mozes da pogledas 480p bez seckanja, ali probaj ti prvo sa 720p.

                          http://vk.com/video-59406742_171132138

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Imate li nekakav online snimak utakmice? Ako ne kad je snimak na Areni?
                            AS1 - 21h
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Stara dobra RojaDirect

                              http://forum.rojadirecta.es/showthre...attle-Seahawks

                              Comment




                              • Pronadjite se

                                Comment

                                Working...
                                X