Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jel on ovo place? Sisica

    Ovo je mi je najjaci TD koji sam ikad video Sad navijamo za Luck-a

    Comment


    • Neka Lak prodje dalje, ne zelim da vidim kako moj tim treci put gubi u SB.

      Comment


      • Rasel,Linc ,Krs,i drugi Wilson NFL we love this game
        Srmena da ne zaboravim,ozdravi lavcino do SB
        Last edited by Jack; 18-01-15, 23:38.
        sigpic

        Comment


        • ajmo sad NE

          Comment


          • Kakav preokret ljudi moji. Ovo ce se pamtiti dekadama godina, vekovima.
            Nisam ocekivao ovakav spektakl.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • sad navijam za Tomu

              Comment


              • Nije dobro pocelo.

                Comment


                • Patriote gaze, mada su i Koltovi skinuli cega.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • zlatni decko ;)

                    Comment


                    • Ovo je sve 2012 all over again , prava nocna mora za mene sa tim da sam se tada potajno nadao da ne dodje do finala NE-NY.Ili jedni ili drugi da ispadnu.Moze da bude dobar mec ako Serman ne bude mogao da nastupi, ovako necu da ocekujem puno.Nema Harvina koji moze da pravi razliku na terenu kao na proslom SB, tako da ne ocekujem blowout.GB posto mi je jedna od najdrazih ekipa na NFC-u ne bih imao nista protiv da slave protiv NE i da to bude treci poraz NE u finalima od kada ih pratim(i to bih generalno dobro podneo), pre svega zato sto mi je njihov QB najomiljeniji u ligi, kao i zbog Metjuza.Dugo se nisam ovako osecao tuzno nakon nekog meca.

                      Comment


                      • Ja sad zaista ne znam sta da mislim za SuperBowl.
                        Obe ekipe su mi drage, 14 dana, mnogo je to... ali recimo da bi voleo da Patriote uzmu Vinsov trofej.
                        SS su bili nagradjeni visom silom juce protiv GB u onom nevidjenom spektaklu... pa mi nekako logicno da izgube sledecu a i NE je zasluzio ovu titulu ako nista drugo onda zbog konstantnosti.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • SB ce da ide na FOX-u, sada je upravo isla najava.Odlicno, necu da se mucim sa strimovima.

                          Comment


                          • jel ima fox na sbb kablovskoj ?

                            Comment


                            • 3 комата
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ajmo jovo nanovo

                                http://americkisportovi.net/index.ph...-dzosa-gordona

                                Comment

                                Working...
                                X