Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebalo bi posle ovog poraza mada najavljivao je da će izgurati još jednu

    Comment


    • Изгледа да је потписао и за следећу годину.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Potpisao je on petogodisnji ugovor bio, svakako sam ocekivao da ce da igra i sledecu sezonu tako da njegovi fanovi nisu Q za sledecu sezonu.

        Comment


        • Uh kako mi je drago sto Lak izbaci Pejtona mada Koltse ne mirisem zbog Pejtona

          Sto se tice SBHTS najjaci utisak ovim redom Prince, U2, Bruce... a najvece razocaranje The Black Eyed Peas.
          Toliko sam ocekivao, nije bilo neke moje play liste bez njih - kad ono totalni fijasko (bar meni). Od tada sam na
          ogromnoj distanci od njih
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • 95% "muzicara" koji su se pojavili u periodu od 2000. pa na ovamo, uzivo nema pojma. Dzabe i komp i plejbek... A ne umiju ni show da naprave sa sve cirkusom koji naprave na bini.. opet je sve to bezveze.

            Ako su im starci dosadili, daj onda nekog DJ-a... on makar zna sta radi.

            Comment


            • Хардвела да објасни и тое то. Да је код нас, Шабан би издоминирао с пола гаса.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • to bi bilo to od pejtona. neverujem u kakvom je stanju i dobu da moze da osvoji ponovo super bowl.

                Comment


                • Ode Fox http://www.americkisportovi.net/inde...-i-dzona-foksa

                  Comment


                  • Sada posto je otisao Fox moze da se stavi znak pitanja za Pejtonovu karijeru, mada ovo je bila i ocekivana odluka nakon ispadanja od Koltsa.Ako ne dovedu pravog trenera, siguran sam da ce Mening da ode u penziju.Plasim se da bi to mogao da bude OC Patsa MekDenijels, ko da im nije dovoljno sto su doveli Velkera i Taliba.
                    Last edited by Ricma; 13-01-15, 12:06. Reason: lapsus

                    Comment


                    • Kako SS igra odbranu u drajvu GB, to je cudesno i brutalno. Jebeno ne verujem. Monstrumi!
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ovo veze sa TD nema.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Bravo Crosby, kao da si TD postigao

                          Comment


                          • Shermane u dupe te ljubim.
                            Dve kardinalne greske napada ali odbrana uspeva da primi samo 2x FG. Oooo dobro se SS izvukao.
                            Ajde sad` napad pametno...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Napadacki SS kriminalan, tacnije QB para nosem nebo. Eeee lako je jedan playoff odigrati na cudo, na ekipu al` probaj trajati...
                              Zato je Brejdi sto se tice QB neprevazidjen i pored nekoliko izgubljeni finala PO.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Kako se SS raspada ali i Rogers je maestralan.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X