Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguće proširenje PO za dva tima

    Comment


    • the NFL has notified clubs that the salary cap for 2014 will be $133 million.
      Ovo ce malo da olaksa situaciju, par bitnih igraca ce moci da se zadrze sa ovakvim SC.Prosle sezone je iznosio 123 miliona dolara ako se ne varam.

      Comment


      • CB Darrelle Revis and the New England Patriots have reached agreement on a one-year, $12 million deal, league sources told ESPN.

        Revis Island



        Evo ko nije ispratio dosadasnji tok FA perioda:

        http://bleacherreport.com/articles/1...g-board/page/2

        Comment


        • Jos samo dovesti S, DE, WR, CB, LB, TR, RB i O-liniju.

          Deker je kao sto sam ocekivao ce da ispadne iz kombinacija, sto se tice WR najvise bih se zadovoljio sa Edelmanom/La Felom.La Fel bi mogao da eksplodira ako dodje(mada ja mislim vise da je doveden na razgovor kako bi se izvrsio pritisak na Edelmana), posto u Karolini nije bio medju glavnim opcijama u napadu.Mogli bi da srede konacno Vilforkov ugovor, jer je sada kes prekopotreban dolaskom Revisa.Mislim da imaju nekih 6-7 miliona dolara na raspolaganju.

          Comment


          • Ako dodje Browner, mozda je i resena pozicija SS.Vilson ako Bog da bice zdrav sledece sezone, tako da ta pozicija nece biti problematicna.

            Mislim da ce na draftu da jure OT, DE i LB.Nesto ne verujem da ce sada naci LB koji ce da zadovolji njihove apetite, posto je Vesli iz Denvera potpisao za Tenesi.WR ce sigurno da rese u FA, a u zavisnosti kako ce resiti problem sa novcem(5 miliona ide igracima koji su draftovani ako sam dobro procitao) krpice se RB(LaGaret da ostane ) i TE.Najbitnije od svega je resiti WR, ostalo moze da se dogovori neki minimalac ili draft.Ali pre svega da se dovede Browner.

            Comment


            • Dosao i Browner. Ajde sada zadrzavaj Edelmana i Wilforka pa ostatak popunjavaj na draftu.

              Comment


              • Do sada nisam imao pojma kako se SC racuna tj da se samo prva 53 uzimaju za SC.

                Ako je istina da Revis dobija samo 7 miliona, a za Brownera jos ne znamo ali kapiram ne vise od 5 miliona za prvu sezonu sto znaci da bi prema ovome na raspolaganju imali 5-7 miliona dolara na raspolaganju.Bitna vest sto se tice pozicije WR je da Smit je sinoc potpisao za Gavrane koji su ujednom bili i najveca konkurencija za Edelmana,sada je sve na tome da li ce Edelman za manje novca prihvatiti da igra za NE(2-3 miliona dolara, ali trebace neko od igraca da se odrekne dela svoje plate) ili ce da ode u ekipe poput Klivlenda.

                Comment


                • Edelman ostaje u Bostonu

                  Comment


                  • Dosao je i LaFel, potpisan je ugovor na 3 godine i iznosice 11 miliona.Edelman, Dobson, Tompkins, Amendola i Lafel.Nesto mi govori da ce jednog od ove trojice(Amendola, Tompkins i Dobson) da trejduju.Nisam ocekivao dolazak jos jedno WR nakon ostanka Edelmana i ne znam da li da se nadam dolasku RB, TE i LB za minimalac ili je to to za FA.Nesto ne verujem da ce sa ovim da stanu, mislim ne ocekujem vise ni jedno ''zvucno'' pojacanje.Interesuje me sta ce se desiti sa LaGaretom i Flecerom.

                    Sada ne znam vec odakle vade pare, jer se ovo ne poklapa sa mojim kalukacijama.

                    Comment


                    • Ne bih ja tu nista dirao. Sva petorica su solidni resiveri pa neka se bore za svoje snepove.

                      Nadam se da cemo u prvim rundama draftovati DT i TE.

                      Comment


                      • Buccaneers signed LB Dane Fletcher to a one-year, $2 million contract.
                        LB isto medju prioritetima, mozda njega i prvo draftuju.Meni su bitnije pozicije od TE OT/OG i OC.Sve ce zavisiti od toga da li ce jos nekog igraca vratiti.A mozda ce trebati jos jedan LB i DE mada to tek u poslednjim rundama.Ako rese O-liniju, sigurno ce TE draftovati u prve cetiri runde, mada kao sto rekoh LB i DT treba da imaju prednost.Mene ne bi iznenadilo da dovedu nekog slicnog Maliganu.

                        Comment


                        • Ljubo, jedan od tvojih najomrazenijih igraca u najomrazenim rivalu NE.Bice veselo dok god ga zdravlje sluzi, nazalost sutnuli su HOF Sanceza.Moram priznati da ce mi nedostajati.

                          Spoiler

                          Comment


                          • Auuuu mogu li postati poganija ekipa

                            Comment


                            • Patriots and DT Vince Wilfork restructured his contract. It's a new 3-year, $22.5M deal, per source. Wilfork stays a Patriot.
                              Ovo cekam vec par nedelja

                              Comment


                              • Patriot4life

                                Jos kad bi se dovelo neko krme iz O-linije do drafta.Mada ova dvojica(Vendel i Svitek) ako ne nadju angazman mozda se i vrate.Ja bih bio zadovoljan sa time da se jedan od njih dvojice vrati, dok se zamena traze na draftu.

                                Comment

                                Working...
                                X