Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo, mnogo loše. Zaista Sijetl igra fenomenalnu odbranu. Bilo je dobro da se pred kraj poluvremena napravi TD i da se nekako preokrene u nasatvku. Ovako veoma teško ali verujem u preokret. Ajde Pejtone, u inat svima.

    EDIT: Koliko traje ovaj koncert Crvenih papričica?
    Last edited by Lord Aleksoni; 03-02-14, 01:01.

    Comment


    • Ala sam se istripovao, pa prvi napad u drugom pol ima Sijetl! Auuu, kakvo poluvreme!

      Comment


      • Dajte neki link gde ima halftime show, trazi mi jedna devojka! Pozurite momci!

        EDIT: Mozda ima i na Game pass-u.
        sigpic

        Comment


        • Ja uopste ne znam ko je trenutno kandidat za MvP , verovatno Denverova Ofanziva cela
          sigpic

          Comment


          • Eeee moj Aleksa, sad vidis da nismo svi odje dzabe pricali kako ce se desiti choke itd

            ...zakljucio sam da bi ih i SF pregazio kao plitak potok

            Da ispratim ovaj show, pa se odjavljujem.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Najbolji napad my ass
              Napad donosi pobede, a odbrana titule.

              Izlizana recenica, ali je tako u prethodnih par godina.
              Last edited by Ricma; 03-02-14, 01:05.

              Comment


              • Ma..najbolji napad a trpali ekipe u kojima duva promaja. A kad dodje tvrd protivnik onda napad napuni gace. Ne moze biti najbolji ako protiv jake odbrane ne moze ni 3 poena da zakaci za jedno poluvrijeme.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Eeee moj Aleksa, sad vidis da nismo svi odje dzabe pricali kako ce se desiti choke itd

                  ...zakljucio sam da bi ih i SF pregazio kao plitak potok

                  Da ispratim ovaj show, pa se odjavljujem.
                  Jbg. Ja i dalje verujem bez obzira na sve

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Jbg. Ja i dalje verujem bez obzira na sve
                    Tako i treba. Ne sumnjam ja u holivudski scenario drugog poluvremena

                    Comment


                    • A da i poce kisa da pada,za Sijetl it feels like home,ja stv arno ne vidim nacin denver da preokrene
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Tako i treba. Ne sumnjam ja u holivudski scenario drugog poluvremena
                        Voleo bih da krene bolje u drugom delu, pre svega da se zatvore usta ovim Patriotama

                        Comment


                        • prcam se jedno 20 minuta sa linkovima i slučajno prebacim na FOX da vidim koji je film kad imam šta vidjeti

                          haj barem nastavak da ispratim onako ko čovjek

                          Comment


                          • o je je o je je je je
                            sigpic

                            Comment


                            • Jao sta uradi Marija Serifovic u muzickom svetu,everybody like her
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                prcam se jedno 20 minuta sa linkovima i slučajno prebacim na FOX da vidim koji je film kad imam šta vidjeti

                                haj barem nastavak da ispratim onako ko čovjek
                                Covece zasto se patis oko linkova @Ljuba je sve objasnio za Gamepass samo moras biti na GoogleCrome
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X