Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post

    Sada svim silama navijati za Sijetl, inace se SB ne gleda
    A zasto? Sigurno bi bila bolja utakmica od ove koju sad gledamo

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Patosirace ih Denver. Krenulo ih je...
      Odbrana je kriminalna+Talib napolje i ubijaju ih WR.Sada ce sve zavisiti od toga koliko ce se opustiti igraci Denvera u nastavku meca.

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        A zasto? Sigurno bi bila bolja utakmica od ove koju sad gledamo
        U vasoj ekipi gotivim jedino Boldina i Vilisa


        I to bi bilo to. Jebem ti povrede da ti jebem!

        Comment


        • to je to...nema smisla da se gleda vise ovo

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            A zasto? Sigurno bi bila bolja utakmica od ove koju sad gledamo
            Sijetl, zbog toga sto nemaju SB, kako bi Kerol imao slatku osvetu nad Dzimom i kako bi prvi dosao do SB, a isto kako Kepernik i Montana ne bi bili u istoj recenici kao QB koji su u istoj ekipi osvojili SB.

            Comment


            • Novi avatar Nadam se da ce biti talican

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Novi avatar Nadam se da ce biti talican
                Nadam se da nece
                sigpic

                Comment


                • Kako ce da ih pohapsi

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Kako ce da ih pohapsi
                    Evo i ja da dam podrsku mom dublu
                    sigpic

                    Comment


                    • Idemo Broncosii!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      U inat svima, ajmo Peytone po titulu
                      Last edited by Lord Aleksoni; 19-01-14, 23:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Kako ce da ih pohapsi
                        Zaboravio sam da dodam i zver sa tvog avatara. Ima tu jos gotivnih igraca, ali ste mi nekako kao ekipa mrzni. Nista licno
                        U svakom slucaju ako prodjete u SB navijacu za vas kao da ste Partizan

                        Comment


                        • Ma samo lagano Znam da nije nista licno...a i svakako se ne ljutim jer pratim ovaj sport tek od prosle sezone tako da se jos uvjek nisam "zakacio" za ekipu...i ako me kostaju zivaca

                          A Justin mi je od prve utakmice miljenik. Prosto mora covjek da ga voli

                          Comment


                          • Ode Pejton u SB. A ode i Camp Bejli, konacno. Zasluzeno nema sta, ipak je Denver kompletnija ekipa + sto su stvarno svojim igrama ove sezone zasluzili da se nadju u velikom finalu. Ne mogu ni da zamislim na sta ce da lici i Denver i ceo Kolorado u naredne 2 nedelje. Oni tamo zive za Bronkose, bukvalno! NE svaka cast. Belicika ne mogu ocima da podnesem ( jedino mi je odvratniji ovaj mladji burazer iz SF-a) ali da je mag - jeste, i to nevidjeni. O Brejdiju sta reci...sta god da napisem necu moci na pravi nacin da izrazim svoje divljenje prema njemu, iako sam uvek vise voleo Pejtona. Utakmica nije bila preterano kvalitetna, i sta bi bilo da je NE uspeo da poentira za 2p posle onog TD-a, ostaje nam samo da mastamo... No, ono sto sam hteo reci...gledam utakmicu i shvatam koliko smo, mi koji volimo NFL, privilegovani sto mozemo gledati ova dva vrhunska QB-a jedan protiv drugog. Mnogo je bilo, mnogo ce i biti, velikih rivalstava u americkom fudbalu, ali ovakve dve velicine, gromade, ovakva dva umetnika, ne znam da li cemo ikada gledati nesto slicno. Dolazi nam plejada mladih, sjajnih i perspektivnih QB-a, ali uz njihovo duzno postovanje, jedinstveni su Tom i Pejton. Daj Boze da cemo ih ponovo gledati u plejofu jer ovo sto su oni priredili nama u poslednjih 10-15 godina, jos nije vidjeno. Dubok naklon legendama, sto su mi ulepsali pracenje americkog fudbala za sve ove godine, i sto su velikim delom zasluzni sto sam se zarazio ovim sportom.

                            A sada haos i ludilo u Sijetlu!!! Grozim se tog navijanja u USA, ali utakmicu NFL-a u Sijetlu definitivno treba doziveti! Napred Sihoksi!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ma samo lagano Znam da nije nista licno...a i svakako se ne ljutim jer pratim ovaj sport tek od prosle sezone tako da se jos uvjek nisam "zakacio" za ekipu...i ako me kostaju zivaca

                              A Justin mi je od prve utakmice miljenik. Prosto mora covjek da ga voli
                              Justin je mozda i najbolji a u isto vreme i najpotcenjeniji DL u ligi. Da njega nema Aldon i druzina bi imali duplo manje sekova

                              Comment


                              • odma fumble

                                Comment

                                Working...
                                X