Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mudro su Sejntsi potrosili svo vreme i resili utakmicu FG, Bris je pokazao zasto je jedan od najboljih na svojoj poziciji u drugom poluvremenu.Nesto i ne verujem da bi Fila dosla u ovu situaciju da se nije povredio CB Sentsa Luis, nakon njegovog izlaska Fols je imao par uspesnih dodavanja prema Dzeksonu koji se do tog trenutka nije video.Prvi put da su pobedili kao gosti, a vec sledece subote ih ceka najteze gostovanje.Nek im je sa srecom.Gde bas da se potrefi da propustim mec PO i cele sezone?

    Ali eto drago mi je da je KC izgubio iz vise razloga, a glavni je proslonedeljna utakmica sa SD.S druge strane nije mi se svidelo koliko su neki(ne na ovom forumu) potcenjivali Koltse.
    Last edited by Ricma; 05-01-14, 12:29.

    Comment


    • Pa gubili su 28 razlike u trecoj cetvrtini, mislim da niko zivi nije verovao da mogu da stignu to

      Comment


      • Ma Chiefsi bi pobedili da se nisu skrljali Charles (cini mi se u prvom drajvu), Houston i sjajni Flowers.

        Ipak to ne umanjuje HOF partiju Luckishe

        Comment


        • Ja sam bas od njih navikao na preokrete ove sezone.Lak je trenutno najbolji clutch QB.Moze da bude ocajan celu tekmu, a onda u poslednjoj cetvrtini baci dva TD.Mening nece biti siguran ako prednost bude manja od 15 poena pod uslovom da se sastanu sledeci vikend.

          Comment


          • Luck ce biti najveci svih vremena. Pa ne znam da li je realno da covek u prve dve sezone ima toliko winning drajvova i toliko preokrenutih utakmica

            Comment


            • Nekako mi zao Chiefs-a,meni je IND bas onako seljacka ekipa.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ih, pa ovima je banja... kako ce oni posle da se pometu.. kao strazari Ovi Bengalsi bi mogli da doguraju do kraja...

                Comment


                • Bravo, Drvenoglavi!

                  Comment


                  • Apsolutno ne znam za koga da navijam da prodje dalje ?
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Ne znam za koga navijas.

                      Za Patse bi bilo bolje da igraju sa Sinsinatijem, s druge strane bi mi lakse palo da NE od ekipe ciji je QB Lak a ne Dalton.Sta bude bice, meni je u ovom trenutku tako svejedno.Nista se ne bih bunio kada bi SD krenuo putem KC zbog njihove proslonedeljne utakmice.

                      Comment


                      • Meni je ova tekma nebitna. Samo ubijam vrijeme do 9ersa... ali bi mi bilo milije da prodju Bengalsi.

                        Comment


                        • Slab napad za sada SD, morace Rivers poceti vise da se oslanja na WR.Ako se ovako nastavi bez problema ce ih dobiti Sinsinati koji je u poslednjim sekundama dosao do FG.

                          Comment


                          • Moze se kaze zanimljivo prvo pol-Bengals vs Chargers po 1 TD ocekivao sam mozda vise od napada Cinsija.,al Benglsi ce i odbranom do pobede,kao tokom cele sezone kuci..
                            sigpic

                            Comment


                            • -7 nije neka razlika ali kako su Bengalsi musavi na zalost i to im je puno za dostici.
                              Uvek je ekipa koja teskom mukom izbori playoff opasnija od ovih "lagodnih" ekipa.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Kakva levatina ovaj Dalton.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X