Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je sto ce SD uci u PO. Dobili su i Denver i KC u gostima, realno su najvise zasluzili.
    sigpic

    Comment


    • Definitivno je njihova utakmica sa Sinsinatijem ako pobede KC za izbegavanje u sirokom luku, ostaje mi samo da vidim da li cu sledeci vikend pratiti obe utakmice NFC konferencije ili pola-pola.

      Comment


      • Da li je moguce da moji Stilersi u slucaju poraza San Diega ide u PO?!!?!?!?!?!
        Za sada je dobro 14-7 za Kansas...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Oakland smesan, nula poena za skoro ceo mec.

          Comment


          • Moze li ista ova Arizona

            Comment


            • Kakva ludnica. Succop iz Chiefsa promasi FG za pobedu. Pre toga Rivers upropastio sansu da napravi TD i sada imaju novu sansu za pobedu.

              Comment


              • Aaaaaaaaaaaa jebo te,sta bi ovo u Cikaguuuuuuu
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Au kakav TD za GB. Prvo nije uspeo da uhvati Nelson i onda iz cetvrtog pokusaja Randall Cobb pravi TD ..

                  Comment


                  • Mnogo mi je drago sto su GB i SD usli u PO.

                    Comment


                    • BOGOTAC




                      Mora da se pogleda GB-SF sledece nedelje, sada cu jos biti u nedoumici sta pre pogledati:NO-PHI(ako oni prodju) ili IND-KC.Nece mi biti zanimljivo silovanje Sejntsa ako prodje Dalas.

                      Comment


                      • Pobednicki TD GBja



                        Comment


                        • Ovakva pobeda GB moze napraviti ekipu koja cini cuda u playoff-u.
                          Kao prosle godine BAL.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment




                          • Sef!

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Mora da se pogleda GB-SF sledece nedelje, sada cu jos biti u nedoumici sta pre pogledati:NO-PHI(ako oni prodju) ili IND-KC.Nece mi biti zanimljivo silovanje Sejntsa ako prodje Dalas.
                              Wild card weekend, sve utakmice se gledaju... da, navijam za Dalas da bih gledao silovanje sledeci vikend!!! WHO DAT

                              Comment




                              • Why not?

                                @petar

                                Nije to to, ako nema Homoa.

                                Comment

                                Working...
                                X