Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Heath Miller gazi preko Patriots-a!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Nemaju Patriote SLB-a da moze da ga cuva, a 3 puta je jaci od svakog DB Patriota. Imace +100yrd danas.

      Comment


      • Jel video neko TD Titusa Younga? Ono je smejurija...on u end zoni,a oko njega nema nikog u radijusu od 40 metara

        Comment


        • Video sam ja.
          Jbg, svaka greska FS se skupo placa.

          Comment


          • Woodley

            Comment


            • Deion Branch
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Back in Game!
                Sad bi NE mogao da se odbrani jednom, ili ako nista drugo da ne dozvoli TD.

                Comment






                • EDIT : Bolesno hvatanje Seflera,morate da vidite kasnije
                  Last edited by Ljuba90; 30-10-11, 21:14.

                  Comment


                  • To je Avril


                    Woodley 2.0

                    Comment


                    • Ma znam da je ovo na slici Avril

                      Lionsi unistise Broncose...

                      Comment


                      • NE najverovatnije gubi ovaj mec.Jednostavno danas ne lice na sebe sto se tice napada, a s druge strane Pitsburgu polazi sve od ruke i zasluzeno ce doci do pobede.
                        Racunao sam da ce veceras NE da izgubi, sledece nedelje protiv Giantsa pobeda ne bi smela da bude dovedena u pitanje.

                        Comment


                        • Stilersi predugo drze Tomu van terena,u tome i jeste kljuc potencijalne pobede.

                          A i katastrofalna odbrana NEP-a...

                          Comment


                          • Nije tolko losa odbrana koliko je napad veceras.Ja i dalje ne verujem da su samo ubacili j TD i FG.
                            Pitsburg je zahvaljujuci svojim probijanjima duboko na polovini Patriotsa imao je barem zagarantovan FG.

                            Kasno Marko na Kosovo stize.

                            Comment


                            • Da notiramo da je TT odigrao sjajan mec

                              Comment


                              • Kakav mec! Bravo Derice bravo zmaju!

                                Comment

                                Working...
                                X