Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Мени ради. Ево гледам 4 текме од једном, слика у слици фазон. Много добра ствар.

    Spoiler
    Чисто да вас сморим.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Radi odlicno

      Comment


      • Ma i meni radi ali je livescore pogubljen Na nflu sajtu i na gp jer je isto, pogubljeno totalno, moram na flashscore pratiti rez.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Vick najpoganiji igrac u NFL-u

          Smith je imao koliko toliko otvorenog igraca, ali je pica

          P.S.

          Za sve ljubitelje NFL-a. Sve ce vam lepo biti objasnjeno dole, tako da nemojte mnogo da smarate

          http://www.flyvpn.com/freetrial - prvo skinete ovaj program, pa ga aktivirate i onda sa desne strane ovog linka imate acc i pass. Idete Argentina/Buenos Aires ili Okeania/Novi Zeland i kliknete connect. Nakon toga idete na game pass, izaberete utakmicu i slobodno iskljucite ovaj program koji ste skinuli jer dosta usporava.

          http://gamepass.nfl.com/nflgp/console.jsp - direktan link za game pass (nesto kao LP za NBA).

          Jebi ne vadi...sto bi rekla omladina


          EDIT: Ko ima odbranu Chiefsa?
          Краљу, легендо, свјетски мега-царе!
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • Originally posted by аутсајдер View Post
            Краљу, легендо, свјетски мега-царе!


            Patsi bas losi za sad...

            Comment


            • Sta sad Panthersi uradise.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Izgleda da svima radi samo meni ne, meni je sudjen firstrow

                Comment


                • Kad se prijavljujes ukucaj vpnu za username, a ncrn za pasvord i trebalo bi da radi.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Ofanzivna linija NY Giantsa je uzasna potpuno.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post


                      Patsi bas losi za sad...
                      А мораш ти да избаксузираш. Чим си написао почели да вежу добре нападе и направе људи тачдаун.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Toma otac

                        Comment


                        • Karolina nas razvalila, ma mala rec razvalila, nemam komentara... Najveci poraz nekog tima otkad pratim NFL
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kakav manhandling.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja sad dosao kuci pa reko da probam ovu Ljubinu umotvorinu uzivo
                              (probao sam ovim danima kada nema tekmi i radilo je fenomenalno),
                              sta treba da pritisnes kada odes na game pass,meni svuda gde god pritisnem trazi pare
                              Last edited by AIRBORNE; 22-09-13, 21:26.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Vrijeme je da se gledaju buduci SB sampioni Nakon onog ambisa protiv Seahawksa, red je da se sa Coltsima obrise pod na Candlesticku

                                Comment

                                Working...
                                X