Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Малком Флојд повређен, указује му се помоћ већ пар минута.


    Spoiler


    Помера се, тренутно га мобилизију.

    Spoiler
    [IMG][/IMG]
    Last edited by Урош94; 15-09-13, 19:49.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Sta god da Cikago uzme to Minesota vraca, malo je falilo da Mini dodje do TD.

      Ne bi me cudilo da ovo ode u OT.

      Comment


      • Али шта ради Мајкл Вик јеботе. Доминира, 422 јарди то му други најбољи резултат каријере.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Preokret Cikaga, Benet zverina.Ceo stadion u transu.

          Bio je sam i Katler je to video.

          Comment


          • Пребацујте на Филу, егал. 30:30, 10 секунди до краја, Сан Дијего има трећи напад (и ово седам не знам шта представља, ако би неко могао да објасни).



            Ма да ли је лик са километар и по погодио ово.

            The Eagles have now lost 7 straight home games, longest current streak in NFL
            Last edited by Урош94; 15-09-13, 21:19.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • 7 jardi, moj Urose.Razmak izmedju linija je 10 jardi.

              Imas tri pokusaja da predjes tu granicu, u vecini situacija cetvrit pokusaj za deset jardi pucaju kikeri u protivnicku polovinu.Da to ne urade onda bi iz te pozicije protivnik zapoceo svoj napad, pa naravno da je cilj da lopta bude stp dalja od njihove End Zone.Mada posto je kraj, svi ce timovi rizikovati taj cetvrti pokusaj.

              Izostavio sam mogucnost FG.

              Comment


              • nisam u toka sa NFL vec neko vreme (sram me bilo) sad vidim da je Denver favorit, bar po kladionicama, protiv Giantsa veceras pa me zanima sta se tu desava, da li je Peyton okupio dobru ekipu uz sebe i koliko su tacno dobri ili su Giantsi slabiji nego prethodnih godina? ako je neko raspolozen da objasni
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Texansi rade takve stvari da sam ubedjen da ce jako daleko ove godine.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ahahahahaha kakav Bog kicker Houstona. Ko god da ga ima na fantasyu, zakopao ga je
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Steta sto ne vodimo, unisteni su u prvih 25 minuta
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ahahahahaha kakav Bog kicker Houstona. Ko god da ga ima na fantasyu, zakopao ga je
                        Zakopao je on moj tiket majku mu nesposobnu, 10 pokusaja jbt imao, kad se nisam sve po spisku trener Tenesija kad je zvao prvi TO, taman usla sa 50 jardi
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kakav let

                          Comment


                          • Kako su popustili sada u odbrani Sejntsi, ostavise samog igraca Tampe. I njemu je bilo lako da istri TD, jer je samo bilo nekoliko metara do linije ..

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Kako su popustili sada u odbrani Sejntsi, ostavise samog igraca Tampe. I njemu je bilo lako da istri TD, jer je samo bilo nekoliko metara do linije ..
                              Odbrana Saintsa je prosle godine bila daleko najgora u ligi mada bi morala biti bolja ove godine sa Rob Ryanom, do PO-a ce verujem stimati se kako treba
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Verovatno najbolji INT u istoriji. Moreno kida drugo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X