Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo dobrodosao, nadam se da ces ucestvovati u diskusiji. Nema nigde na kablovskoj prenosa, morace da rade streamovi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Hvala Nebojsa na odgovoru.Zarazio sam se sa Nfl jos dok je postojao 3 kanal rts-a.Zaboravio sam kako su se zvali dvojica komentatora koji su prenosili utakmice ,mislim da jedan od njih radi na Sport-klubu.Ehhhhh kad bi on ponovo to prenosio pa na bilo kojoj televiziji!

      Comment


      • Realno meni nasi komentatori vise ne trebaju, navukao sam se tragicno na Amere i sada bi mi ovi nasi zvucali kao amateri. Da budem iskren, hvatao sam se za glavu od prenosa domace lige na SK.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • A gde ti pratis Nfl ?Iskreno engleski razumem onako,pratio sam utakmice i preglede utakmica na Espn-u,otprilike znam sta govore ali nije to to.Iz tog razloga bih voleo neko nas da to profesionalno vodi,mislim na Predraga Jurisevica.Slazem se sa tobom da ameri prenose Nfl mnogo bolje od svih ostalih.

          Comment


          • Originally posted by Monta Ellis #11
            Predrag Jurišević 3K
            A zaboravio si onog drugog tj. njegovog partnera u prenosima, stomatologa Dejan Golalica
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by nenadvas View Post
              A gde ti pratis Nfl ?Iskreno engleski razumem onako,pratio sam utakmice i preglede utakmica na Espn-u,otprilike znam sta govore ali nije to to.Iz tog razloga bih voleo neko nas da to profesionalno vodi,mislim na Predraga Jurisevica.Slazem se sa tobom da ameri prenose Nfl mnogo bolje od svih ostalih.
              Pa ako bas hoces nase da prenose mozes jedino nekako probati da se pretplatis na ArenaSport
              A ako imas satelitsku antenu onda nema zime za prenose.
              Last edited by AIRBORNE; 07-09-13, 12:34.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Cini mi se da cu od sutrasnjih utakmica najmanje gledati NE.Chi vs Cin, Det vs Min i NO vs Atl.Ima dobrih utakmica na pretek,Morace da radi split screen, pa jos jedan split screen.I posle toga mi je u planu da pogledam SF vs GB i u ponedeljak Was vs Phi.

                Zakljucakvo je jebeno dobra nedelja!

                Comment


                • Gdje pratite NFL?Na Areni?

                  Comment


                  • Strimovi, Arena, satelit .. Biraj

                    Comment


                    • A kako to ide sa strimovima?Nisam upoznat pa ako moze neko malo detaljnije da objasni.

                      Comment


                      • Lepo, kliknes i ono krene (posto pozatvaras jedno stotinak reklama). Kacicemo mi ovde svakako pa prati, ja koristim firstrowsports.eu, ali ima i gomila drugih sajtova.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Strimovi, Arena, satelit .. Biraj

                          Nista od mog NFL-a ove godine,play-off cu ispratiti sigurno.Arenu nemam a nisam fan streamova

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Lepo, kliknes i ono krene (posto pozatvaras jedno stotinak reklama). Kacicemo mi ovde svakako pa prati, ja koristim firstrowsports.eu, ali ima i gomila drugih sajtova.
                            Za reklame ima resenje, skines program adbloc i on automastski blokira sve reklame

                            Comment


                            • Znam, ali mi zato nesto koci komp.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Adblock мама.
                                Баки уђеш на овај сајт (то ти је овај Шонетов firstrowsports.eu, променили су му адресу). Изабереш кој хоћеш спорт да гледаш, и касније само бираш доле коју хоћеш утакмицу. Изабереш и линк кој хоћеш, кренеш од кеца па кој ти се свиди.
                                Ево још неких добрих сајтова за стриминг:
                                http://atdee.net/
                                http://www.frombar.com/
                                http://www.rojadirecta.me/
                                http://www.streamhunter.eu/
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X