Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos su mi ostala dva uslova koja treba da ispunim da se razvedem od zene ,
    pocetak sezone NFL-a je bio treci uslov,
    jos imam dva:
    1. Da se zavrsi ova ligaska pauza u fudbalu zbog kvalifik. i da pocne Liga sampiona
    2. Da pocne kosarkaska sezona u Evropi i u US
    Tako da hrabro grabim ka razvodu kad zene dodje u sobu kod mene ja ni ne znam ko je ta osoba hahaha

    Nemam neke favorite ali recimo da bi voleo finale ili "pulufinale" Patriote Vs. San Francisko,eto.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Bice zajebano ove godine bez ESPN Amerike

      Comment


      • Momci sta se gleda u nedelju ....kod mene na rasporedu CAR at SEA pa posle GB at SF

        Comment


        • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
          Momci sta se gleda u nedelju ....kod mene na rasporedu CAR at SEA pa posle GB at SF

          Ja idem nesto do Vrsca (da Shone ) pa cu verovatno da zakasnim na kickoff, ali ispratice se bar drugo poluvreme Patriota

          Comment


          • Jel gleda neko večeras Denver vs Baltimore ?
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ja idem nesto do Vrsca (da Shone ) pa cu verovatno da zakasnim na kickoff, ali ispratice se bar drugo poluvreme Patriota
              Sad si nasao kad ja nisam tamo. Dodji za Grozdjenbal pa ce pricamo
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Jel gleda neko večeras Denver vs Baltimore ?
                Prekasno... Mada u nedelju se pocinje sa Lionsima i Vikingsima a onda 49ersi i Packersi, cak mislim da i Arena prenosi oba meca tako da...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Sad si nasao kad ja nisam tamo. Dodji za Grozdjenbal pa ce pricamo
                  Ako mi se svidi mozda i dodjem
                  Idem u neku vinariju ili tako nesto

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ako mi se svidi mozda i dodjem
                    Idem u neku vinariju ili tako nesto
                    Neces se kajati, najbolje vinarije i podrumi u staroj Austrougarskoj
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Neces se kajati, najbolje vinarije i podrumi u staroj Austrougarskoj
                      Haha vrh

                      Aj' malo da pomognem sto se tice fantazija. Droppovao sam Moore-a iz Raidersa koji je imao fantasticnu proslu sezonu, pa mozete da ga pokupite. Sad se pitate zasto bi uzimali Ljubin skart? 3 razloga - 1) Djomla je sutnuo Josha Gordona koji samo prve 2 tekme nece igrati zbog suspenzije, a nisam mogao da mu odolim jer je sjajna duboka pretnja i ima odlicnu hemiju sa deda Weedenom. 2) Koliko sam ispratio, Moore je bas problematican tip i mozda nece imati manje prostora nego prosle godine. 3) Pryor je startni QB Raidersa, a mislim da on ne bi mogao konstantno da pogadja mesavinu Megatrona, Gronka i Cruza

                      Eto, malo da se zamislite.

                      Comment


                      • Evo jedne odlicne informacije za ljubitelje NFL-a a koji imaju motorizovane satelitske antene:
                        Pored standardnog (vec godinama) feed-a na 15W koji je od MeTv
                        pojavila su se jos dva feeda

                        1. ESPN Carribbean (ime kanala posle skeniranja Carribbean 901)
                        kodiran je u BISS-u a kljuc je poznat
                        DVB-S
                        12515-V-7552 Fec: 3/4

                        Valjda ce prenositi SNF i MNF i jos:
                        Sept 08 08:15pm Dallas Cowboys vs. New York Giants
                        Sept 15 08:15pm Seattle Seahawks vs. San Francisco 49ers
                        Sept 16 08:25pm Cincinnati Bengals vs. Pittsburgh Steelers
                        Sept 22 08:15pm Pittsburgh Steelers vs. Chicago Bears
                        Sept 23 08:25pm Denver Broncos vs. Oakland Raiders
                        Sept 29 08:15pm Atlanta Falcons vs. New England Patriots
                        Sept 30 08:25pm New Orleans Saints vs. Miami Dolphins

                        2. ESPN (ime kanala posle skeniranja Syndication 902)
                        kodiran je u BISS-u a kljuc je poznat
                        12515-V-7552 Fec: 3/4
                        Trenutno nema nista na kanalu ali valjda ce se pojaviti program...

                        ==========
                        Ako je dozvoljeno napisacu vam kljuc za kanale. Pozdrav
                        Last edited by AIRBORNE; 05-09-13, 20:24.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Mislim da je taj feed na 15W u HD...

                          Comment


                          • Mislim da sam hteo da dropujem Alex Green-a. Nebitno je sad. Uzeću tog iz Raiders-a xD
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
                              Mislim da je taj feed na 15W u HD...
                              Nije,SD kanal.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Prosle godine kazu da je bio u HD-u od drugara sam barem tako cuo,sad ako on laze lazem i ja vas ....ja sam zadnji put gledao preko tog FEED-a jos 2009 god. a tada je bio obican...secam se da su isle dve utakmice preko tog METV (koji je valjda sa Kipra) pa bi posle bio FEED od NBC Sports-a za Sunday Night Football...bila su to lepa vremena..a sada smo mi ljubitelji NFL spali na niske grane sto se tice prenosa NFL od kako se ugasila ESPN America...jbg..

                                Comment

                                Working...
                                X