Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Je li neko od vas igrao fantasy? Od kako sam poceo da pratim ovo, stalno se pominje fantasy... Valja li to cemu?
    Igram ja na jednom drugom forumu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Valjalo bi da se to igra, ako nas ima dovoljno za neku pristojnu ligu

      Koliko nas treba? 10-12?

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Valjalo bi da se to igra, ako nas ima dovoljno za neku pristojnu ligu

        Koliko nas treba? 10-12?
        Nisam siguran...aj provericu sve ovih dana pa da probamo da se skupimo

        Comment


        • Mi sa 12 igramo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • A realno i kad je 12 ljudi, opet ima dovoljno dobrih igraca da svi sastave dobre timove. Svidja mi se ovaj njihov sistem da se po rundama uzimaju igraci tj. da ne mogu dvojica imati istog igraca. To te tjera da dobro razmislis koga ces i kada ces uzeti


            Dako nas bude dovoljno za ovo.

            Comment


            • I ja sam za...,pratim NFL 10takgod.al Fantazi NFL tek treba da skapiram neke stvari ocigledno nije isti princip kao za Premier ligom
              sigpic

              Comment


              • Sistem drafta je isti kao za NBA Fantasy, male razlike
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Nema nas ni 12 aktivnih koji komentarisu ovde, a mi razmisljamo o fantaziju.

                  Neka Sone sve to organizuje, a ja cu dovesti ljude.Miko, jel vi igrate na yahoo fantazi?

                  Jack, za koga navijas?

                  Comment


                  • Da uvezemo 5-6 Rumuna da pomazu

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Nema nas ni 12 aktivnih koji komentarisu ovde, a mi razmisljamo o fantaziju.

                      Neka Sone sve to organizuje, a ja cu dovesti ljude.Miko, jel vi igrate na yahoo fantazi?

                      Jack, za koga navijas?
                      Pa za New orleans saintse...zadnjih par godina,obozavam napadacke ekipe,A Briz je pravi QB za 50 plus poene,al od prosle godine imam novog favorita Seahawkse,zbog Wilsona jer sam prvi put pratio i koledz ligu i njegovih par tekmi,bio odlican..slicne visine kao Briz i bas mi drago sto se onako probio iskoristio prvu sansu....Ti Maricu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ljuba i Mek ce verovatno hteti da igraju, Nebojsu cemo naterati i mozda jos neko uleti kao Jack sada.Bice nas sigurno 10, mada ako su svi raspolozeni za saradnju lako cemo doci do brojke 12.

                        @Jack

                        Jedan od mnogobrojnih navijaca Patriota na ovom forumu.Odlicno sto navijas za Sejntse, treba ovde vise navijaca drugih timova a ne da se grupisemo u navijace NE i Dzajantsa.Meni je Bris treci najomiljeniji QB, nakon Tome i Rodzersa.

                        Comment


                        • Igracemo fantasy na nfl.com

                          Ima jos vremena, ali bi mogli od sledece nedelje da krenemo sa organizacijom.

                          Comment


                          • Vec danas da pocnemo da nagovaramo ljude po forumu Svako ko je ikad krocio u ovu temu je potencijalna meta nagovaranja

                            I da se pravi spisak koji ce se azurirati

                            Comment


                            • Ja palim uskoro, ali smarajte vi ljude

                              Rondo ce verovatno hteti da igra...

                              Comment


                              • Evo neki moj projektovani spisak, pa ti proceni koliko je realno.

                                1.Ljuba
                                2.Mac
                                3.Nebojsa
                                4.Monta
                                5.Powerslave
                                6.Rondo
                                7.Jack
                                8.ZGNS
                                9.Miko
                                10.Heartbreak
                                11.ja
                                12.Osoba A

                                Kad bolje razmislim, mozemo Nebojsu da kickujemo.Ima tu jos par kandidata, a sve ove koje sam naveo su prosle sezone bili manje-vise aktivni sem Jacka koji se dobrovoljno javio.Pa sam zbog toga njih naveo pre drugih, ko hoce da igra taj ce se ovde javiti.

                                Comment

                                Working...
                                X