Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto bih bio razocaran, na kraju odveo tim do poduzetka pa pobede sa 2 TD pasa i trcanjem za 2p conversion. On igra najbolje kad treba. Covek nije neki specijalan dodavac, ali daleko od toga da je bas tako los. Plus to sto moze tako dobro da trci ce vecini odbrana predstavljati problem (naravno dok ga ne povrede ) Nije on svilen kao Vick, fizicki je jaci. On je rodjeni pobednik i to ce i dokazati, samo polako.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Bice on dobar,ali ne mozes biti NFL qb ako ti je trcanje bolje od bacanja. Ja ga licno gotivim

      Mada sad i nema bas neki izbor kome da baca. Tu su Royal i sve bolji Decker. Ali je zato ostao bez Lloyda...

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Bice on dobar,ali ne mozes biti NFL qb ako ti je trcanje bolje od bacanja
        Khm Michael Vick na pocetku karijere...
        Bice on sjajan videcete. Pametan je, brzo uci i odlicno trci. Ja sam veliki optimista.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ali zato ono sto Newton radi nije normalno...svi su mislili da ce biti daleko slabiji od ovoga.

          Cam

          Comment




          • Bow to the master

            Mislim da je svima jasno ko je rookie godine
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Von Miller

              Salim se...Newton kada bi imao jos 2 opcije u napadu bi bio jos bolji.

              Comment


              • prvo. moram da mom drugaru Zlatnom kazem da Suh moze da dohvati Tiboa samo ako ovaj bude pijan. pocepa ce ih Denver kao mi pice kod Bucka ili ti vinjak u klubu barmena.

                drugo. ova zebra Njuton ima super opcije u napadu ali to sto forsira Smita je autoritet doticnog. ima odlicne TE, malog sa LSU koji je dobar hvatac. plus trkace koji znaju da uhvate pas.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • Danasnji NFL je pass happy, u kom igrac koji nema ni tehniku izbacaja a preciznost mu je najgora od svih QB koje sam gledao ikada, nema sta da trazi. Ne mrzim coveka, ali hype koji se pravi oko njega je za tako loseg igraca toliko hvalospeva .... kao oko Busha svojevremeno.

                  Dule, evo ga u dupli vinjak da ce ga Suhcina stici barem jednom i pored double teamovanja


                  A Newton, nema zbora, kad kao rooki izbacis 3 utakmice za redom preko 400 yrd to mora da izadje na dobro.
                  A jos i ne trci ove sezone. Playbook nije ni pravljen za njega.
                  Kao sto nije ni za TT, te ostavljam mogucnost da ce ipak biti bolji kad mu dozvole da trci. Dok ga ne stigne neka zivotina iz DL.

                  Comment


                  • zajednicka stvar za Njutona i Tiboa sto su rodjeni pobednici...Tibo ima gomilu nedostataka ali ima covek petlju i pobednicku drskos (pajser ima sve ali nema nesto ) . nece ga stici Suh ali ako ga i stigne njegova ekipa nece pobediti..

                    Njuton ima igrace koji znaju da hvataju, Smith, LaFell (strasan igrac sa koledz LSU), TE Olsen i Soki, RB Stujart i DeAndjelo. u principu igrao je dobro na pocetku ali sada je ostao bez Otaha pa cemo videti kako ce ici dalje.

                    a za rubinstajn smo se vec dogovorili u burencetu. pa cak i dupli nije na odmet.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • A on najvise baca Smithu,verovatno je i to njegova greska...

                      U nedelju valja gledati TT-a protiv Lavova,Tomu protiv Steelersa i Ponder vs Newton

                      Comment


                      • Jel danas u 18h? Jel gledate stogod?

                        Comment


                        • Da, mislim da je od 6 NE@PIT
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • NE@PIT je u 9 ja mislim

                            Comment


                            • Majami vodi protiv G Men. Ovaj Manning sve uradi dobro i kada treba da zavrsi gadja izmedju stativa
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Newton opet maestralan

                                A Bush je konacno istrcao kako valja

                                Comment

                                Working...
                                X