Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi bilo mozda i bolje od ESPN America, onako generalno. Za NFL naravno ne moze bolje, ali ima vise sportova.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Justin Smith je potpisao jos dvije godine pa ce najvjerovatnije zavrsiti karijeru kao 49er

      Comment


      • Jel realno da je Hernandez ubio coveka?

        Nisam pazljivo citao vesti (jer me mrzi ), ali tako nesto se pise...

        Comment


        • Ni ja nisam verovao u to.Vrlo je moguce da je bio saucesnik u ubistvu i da je to zapravo uradio neko od njegovih ortaka.

          SBB radi na tome da nam ubaci do septembra Fox Sport 1 ili nemacka sportamerica .
          Last edited by Ricma; 22-06-13, 09:13.

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post

            SBB radi na tome da nam ubaci do septembra Fox Sport 1 ili nemacka sportamerica .
            Надам се да ће успјети у томе. Фоксов канал ће имати одличне спортове у понуди http://en.wikipedia.org/wiki/Fox_Spo...porting_events (посебно ми је драго што дају Пацифик 12 конференцију), док би Нијемци требали убацити МЛБ, НФЛ и НХЛ у понуду, према http://www.digitalfernsehen.de/Sport....102927.0.html
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • Originally posted by аутсајдер View Post
              Надам се да ће успјети у томе. Фоксов канал ће имати одличне спортове у понуди http://en.wikipedia.org/wiki/Fox_Spo...porting_events (посебно ми је драго што дају Пацифик 12 конференцију), док би Нијемци требали убацити МЛБ, НФЛ и НХЛ у понуду, према http://www.digitalfernsehen.de/Sport....102927.0.html
              Ja ili sam corav ili ... ali nigde ne vidim da ce FoxSport1 prenositi NFL,samo college football,NASCAR, college football,college basketball,UEFA Champions League i UEFA Champions Cup kao i MLB. Bas steta
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • To pravo ce steci tek kada ga izgubi ESPN America, kao i full prava na MLB, NHL, Lacrose i ostale stvari koje su tamo isle. Ako uspeju, imace najbolji paket u Evropi, onako moje misljenje. Sve sem F1.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Meni je bitno samo da kada pocne sezona svako kolo bude max. propraceno (kao uskoro bivsi espn america),a sta ce biti mimo toga na tom kanalu... sto se mene tice moze i sadnja cveca,heklanje i kukicanje aka. budi prava domacica
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Nemoj ni da se nadas, ESPN je sto se tice NFL nazalost sedam klasa ispred svih ostalih, i u Americi takodje. Zato je ovo veliki gubitak za nas koji pomno pratimo ovaj sport. Jedino sto cemo gledati Philbina legendu.

                    Ovog Hernandeza debila ce stvarno uhapsiti A ja se budala ponadao da je ove godine sve kliknulo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Gledati bilo koji americki sport a ne slusati americke komentatore je jednostavno protivprirodno. Kao kazes npr da je nas giros bolji od grckog ili tekila bolja od meksikcke.

                      Comment


                      • Bice i ovi americki ali druga klasa. Giros iz predgradja Soluna, tamo oko ringroada.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne ide to tako, moraju da imaju panevropska prava da bi ih mogli ubaciti u ponudu. Njemacki SportAmerica to sigurno nema, oni su za sad uzeli prava za Njemacku, Austriju i Svajcarsku. Fox bi vec mogao izgurati tu pricu, da postane ono sto je bio ESPN America ili sto je ES vec decenijama.
                          SK uzima redovno ekskluzivu za NBA npr. i zato niko vise ne moze da je ponudi na ovim prostorima, moze se desiti da Arena koja drzi NFL uzme ekskluzivu za nase trziste. Mada su se zadnjih godina NFL prava drugacije prodavala, bas zbog ESPNa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema sanse da NFL dozvoli da Arena sa tako malom pokrivenoscu ima ekskluzivu jer i oni hoce malo da se sire na Evropu u narednom periodu, a Srbija je veoma pogodno tlo za taj sport. Kontam da ce pustiti FOX1, i to odmah od 17. avgusta. Treba reci i da Murdock nema nikakav upliv na ovo trziste, i da je ovo prilika.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • SK je svojevremeno drzao ekskluzivu. Kad je Arena preuzela NFL od SKa nije uzela ekskluzivu. Prava za NFL su preskupa, mozes misliti koliko onda kosta ako su ekskluzivna. Iako Arenu finansira drzava i baca drzavne pare sve ove godine, pritom im se nista ne vraca vjerujem da bi to bilo previse, cak i za njih.
                              Fox je definitivno opcija, ali treba da uzme prava koja je imao ESPN.
                              Kanal moze biti FTA kao njemacki RTL sto je i da ti gledas F1 jer oni ne skrembluju signal kao RAI sto radi npr. ali oni nemaju panevropska prava, samim tim onaj koji drzi prava za ovu teritoriju moze da trazi skremblovanje RTLa. Paradoksalno ti preko satelita ga gledas i to ti niko ne moze zabraniti, ali kablovske ga moraju skremblovati ako ima ikakvog reda. Takva bi situacija bila sa SportAmerica, Arena bi imala sva prava da trazi skremblovanje tog kanala, mada ne bi SBB nikad ubacio sportski kanal u ponudu koji nema sva prava sredjena iako bi im se moglo vrlo vjerovatno posto Sport 1 ide kod mnogih operatera na Balkanu, nelegalno naravno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja mislim da ce ESPN - FOX biti prosto preuzimanje 1 za 1. Mada ima tu dosta vec sada, i LS i Moto GP i 100 cuda, mozda naprave neke regionalne pakete ili narrowcastove sa vise kanala.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X