Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BREAKING: The 49ers have reached agreement on a 1 year deal with former Eagles CB Nnamdi Asomugha.
    Pobogu, kakav oni tim prave
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Even though they may trade him before or during the April 25 draft, the Jets plan to enforce language in the star cornerback's contract that requires him to participate in the voluntary workouts to collect bonus money, sources said.
      New England Patriots tight end Rob Gronkowski "very likely" will require a fourth surgery on his left forearm, this one to remove the plate inserted in the arm in order to ensure an infection has been eradicated, two sources told ESPNBoston.com's Mike Reiss.

      sigpic

      Comment


      • http://espn.go.com/boston/nfl/story/...ontract-source

        Osedecu dok Abraham ne donese odluku gde ce da predje.
        Svakog dana se nadam da cu naleteti na nesto vezano za njega, kad ono mucak.

        Comment


        • Doveli smo onog Kellya, DL, Oakland, sto se Bill lozi na njega. Nije poslednje pojacanje u liniji.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Jetsi mozda ukljuce i jednog od "QBeva" u trade sa Tampom za Revisa, nije mi bas najjasnije koga bi dobili, ali bi se bar resili dve nesrece i cirkusa prakticno u istom cugu.

            Gronk jos ne zna kada ce na novu operaciju, mozda propusti predsezonu. Bas nema srece.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Potpisao covek za Lionse

              sigpic

              Comment


              • Cek bre, ja mislio da je to sprdnja, stvarno ga uzese Mada sigurno bolje on nego tunjavi Akers.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • RT @ttwentyman: The Lions have signed Norwegian kicker Havard Rugland to a contract.
                  Tweet sa oficijalnog pejdza Detroit Lionsa. I ja sam prvo mislio da je sprdnja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja naleteo juce i samo presao, kao cool, zajebancija, maskota, zakasnio prvi april.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Da je Kinez, imali bi novi Linsanity
                      sigpic

                      Comment


                      • James Harrison ce izgleda u Bengalse, gostovanje u Pitsburgu ce biti veoma zanimljivo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          James Harrison ce izgleda u Bengalse, gostovanje u Pitsburgu ce biti veoma zanimljivo.
                          Posle svega sto je radio na utakmicama protiv njih sad ce u Bengalse. E sta bi mu tata na to rekao :/

                          Spoiler

                          Comment


                          • Kad je TO mogao onako da se sprda sa Cowboysima pa posle da igra za njih i da place zbog Homoa... Jako sam ga postovao do ovog momenta, ovakav potez je bas nizak, pogotovo sto je on sam kontaktirao Sinsi izgleda.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Stilersi su izjednacili ponudu za Sandersa koji ce ostati tamo jos godinu dana, a NE ostaje pik iz trece runde.

                              Comment


                              • Izasao raspored za sledecu sezonu...

                                http://espn.go.com/nfl/schedule
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X