Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parovi ove nedelje

    Nedelja
    CAR @ ATL
    IND @ CIN
    JAC @ PIT
    BUF @ NYG
    SF @ DET
    STL @ GB
    PHI @ WAS
    CLE @ OAK
    HOU @ BAL
    NO @ TB
    DAL @ NE
    MIN @ CHI

    Ponedeljak (MNF)
    MIA @ NYJ

    Boldovane parove prenosi ESPN America. Sva tri su zanimljiva na svoj nacin.
    U prvom u Detroitu igraju neporazeni Lionsi i 49ersi koji su odlicno poceli sezonu. Glavni adut Lionsa je veza Staford - Johnson (Megatron ), ali im je u prethodnim mecevima radio i napad trcanjem. Odbrana je takodje odlicna. 49ersi ce pokusati da trze loptu sto duze trcanjem preko Gorea. Ovo je jedna od onih kriticnih meceva, ako Detroit ostane neporazen bice na dobrom putu ka diviziskoj tituli i i PO. SF dolazi posle ubedljive pobede protiv Tampe i u odlicnoj je formi posle povratka Gora posle povrede. Vrlo neizvesna i kvalitetna utakmica.
    Onda sledi jedan pravi americki duel, Kauboji na Patriote. Ovekuje nas pravi revolveraski obracun gde ce kljucno biti koliko ce Romo iskoristiti New Englandov ocajan secondary i kako ce igrati u kljucnim momentima. Brady ce Kauboje svakako napuniti, pitanje je samo kako ce oni odgovoriti. Mnogo poena, verovatno mnogo preokreta i sigurno pobeda Patriota
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Stigao sam na pobednicki TD pas Brejdija i na bacen interception Breesa u red zoni,kada je mogao da preokrene utakmicu...

      Sad gledam Chi-Min...Cutler za Hestera td pas-oko 40-50 jardi

      Comment


      • Mnogo dobra serija kroz koju se prozima NFL fantasy...dosta pricaju o NFL-u,pa rekoh da stavim ovde

        http://www.imdb.com/title/tt1480684/

        Komedija je inace

        EDIT: Upravo sam odgledao epizodu u kojoj se pojavio Gates
        Last edited by Ljuba90; 17-10-11, 22:53.

        Comment


        • Carson Palmer u Oakland-u, Jason Campbell se povredio. Dali su 2 pika prve runde Cincy-u.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Carson Palmer u Oakland-u, Jason Campbell se povredio. Dali su 2 pika prve runde Cincy-u.
            Drugi je "conditional". Obozavao sam ovog QB-a...nadam se da ce biti na nekom nivou...

            Suska se da bi NE mogli da uzmu Allena iz Vikingsa,ali ja nesto ne verujem da ce jedan od najboljih defanzivaca lige da menja klub.

            Comment


            • Nisam siguran koliko je ovo dobar transfer za Oakland, mada je Palmer realno veoma dobar QB za dovesti u sred sezone. Bolje da su probali sa Terrelleom Pryorom. Mislim da je on bolji od obojice, i Campbella i ovako starog Palmera. Raidersi su se ocigledno opredelili za sigurnost, ali su se odrekli pika prve runde drafta sledece godine, a draft bi mogao da bude dosta dobar. Ovaj conditional pick ce verovatno biti druga runda, jer stvarno ne vidim kako bi Raidersi mogli do finala konferencije. U svakom slucaju, lepo ih je ponovo videti u vrhu, oni su jako velika i znacajna fransiza.
              Taj transfer Allena nije toliko nemoguc koliko je po meni kao navijacu Patsa nepotreban, linije su ok, treba nam neka zver u secondaryu. Bolje da probaju da dovedu Samuela iz Phile, koji je sada tamo potpuno neopravdano visak.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Zar nije proslo vreme za trejdove?

                Comment


                • Uspeo sam da zaboravim, mislio sam da je sutra, tek sad se setih da je sreda, 19. Nista, treba jos recu da je Brandon Lloyd iz razloga poznatih samo Broncosima trejdovan u Ramse za pika prve runde.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jel gledate danas NFL?

                    Bice nekoliko strasnih utakmica...ATL-DET,HOU-TEN,onda utakmica u Londonu itd...Necemo videti Palmera,bar ne na pocetku utakmice. Bradford isto nece poceti utakmicu,ali zato rookie Ponder hoce i to protiv Packersa...Vatreno krstenje
                    Last edited by Ljuba90; 23-10-11, 15:28.

                    Comment


                    • Posto Patriotsi ne igraju, mozda pogledam mec koji se igra na Vembliju izmedju Tampa Beja i Cikaga.

                      Comment


                      • Meni se najvise gleda DEN@MIA i prvi ovogodisnji start Tima Tebowa
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja cu poceti sa NYJ - SD.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Forte je trenutno ubedljivo najbolji RB lige.

                            Comment


                            • http://www.nfl.com/probowl/ballot?ic...=HP11_more_now

                              Glasajte za Pro Bowl

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Meni se najvise gleda DEN@MIA i prvi ovogodisnji start Tima Tebowa
                                Nadam se da si se razocarao.
                                Qrac od igraca. Kad bi mogao da pogodi barem na 10m od igraca, rekao bih da ima neke sanse da postane nesto od njega.
                                Ovako, cekam Suha da ga razbije na sledecoj.
                                A ne gine mu Vikova sudbina ako nastavi da trci.

                                Comment

                                Working...
                                X