Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Faca koju napravi Mening kada Velker bude ispustio bitnu loptu kada se lomi rezultat-NEPROCENJIVO.
    Faca koju su svi spygateovci napravili kada su saznali da im ide jedini pristojan risiver, jos bolje

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Faca koju su svi spygateovci napravili kada su saznali da im ide jedini pristojan risiver, jos bolje
      Dolazi mladja verzija Welkera. Ne lozi se

      Comment


      • Doveli Amendolu, da se pohvalim da sam ga najavio jos pre godinu dana kao zamenu za Welkera, bukvalno preslikan igrac.

        Edit: Cardinalsi doveli Mendenhola, ne znam da li je neko napisao.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Gde si nasao za Amendolu? Samo da ga zaobidju povrede i bice to super.

          Mada i nije on prekopotreban, ima ko da vata po sredini...Nama treba wideout resiver. Mislim da Lloyd nema dovoljan kvalitet za to. Mozda na draftu neki visoka zivotinja da se ugrabi

          Comment


          • Veliki broj pasova je hvatao Wes i uvek je dobro trcao te mid routes unutra, nije dosta ono sto imamo da se nadoknadi. A Tom vise nema rucerdu da baca duboko. Osudjeni smo mi na te pasove od 15 jardi dok je on tu.

            Izaslo mi na ESPN tickeru na iPadu i video sam na Twitteru, i Wikipedia promenila (da, znam...).

            Shefter je izvor, pouzdano je. Jos safety i sredili smo najbitnije probleme, ostalo je samo dodatak.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nebojsa Swami, Avril potpisao za Seattle, sada su i zvanicno zla ekipa. Ako bi doveli Revisa za neku prihvatljivu cenu mozda bi bili glavni favoriti u AFC.

              Edit: Bille, zelim jos jedno ofanzivno krme, Bushroda si ispustio, nemoj da se ponovi. Nije Solder za LT, treba tu neko jaci.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Mozda ce Edelman da "ispliva".

                Ostrvo ce traziti 18-20 miliona

                Comment


                • DRC zavrsio u Broncosima. Oni se se bas pojacali...

                  Comment


                  • Sada gledam kako Tyrann Mathieu dominira u Sports Nation, prepametan lik, definitivno meni najveca zelja na draftu za NE ove godine, uz Hunta, onog Estonca.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Faca koju su svi spygateovci napravili kada su saznali da im ide jedini pristojan risiver, jos bolje
                      Covek nas je kostao SB, a i najmanju ruku Baltimor nas ne bi tako lako dobio u finalu Konferencije.Videces ti u januaru koje su to muke.A i pre BB on je bio niko i nista.Uopste ne zalim njegov odlazak.

                      Sigurno ces mu tada j***** sve po spisku, mozda i vise nego Spoelstri ili Vladi Jovanovicu.Naravno to ne umanjuje cinjenicu da je Denver medju glavnim favoritima za SB.

                      Sto se Amendole tice potpisan je petogodisnji ugovor koji ce iznositi 31 milion dolara, od cega mu je 10 miliona zagarantovano.U dugom roku mislim da je bolje resenje od Velkera.Sada cekati razvoj situacije oko Taliba.

                      Zelja Vikingsa je Urlaher iz Cikaga.Ed Rid pregovara sa Hjustonom.

                      Comment


                      • Urlacherov prelazak u Minnesotu, i to kao FA, bi bila svojevrsna izdaja, veliki je rivalitet Chi - Min.

                        Peyton ako sada sa ovim timom ne bude sampion neka se odmah povuce.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Falcons agreed to terms with RB Steven Jackson, formerly of the Rams, on a three-year contract.
                          The Falcons get their man, replacing a diminished Michael Turner with the top back on the market. Although he's going on 30 and is parked at 2,802 career touches, S-Jax had plenty left in the tank in 2012, and is a perfect fit for the Falcons offense. Turner made it nearly impossible for Atlanta to move the chains on the ground last season, fouling up an otherwise elite offense. Jackson will be good for more than four yards per pop, and is a major asset in the passing game. He should get infinite more chances to finish around the goal-line than he did his final few seasons in St. Louis.
                          Eagles agreed to terms with FS Kenny Phillips, formerly of the Giants, on a one-year deal.

                          Comment


                          • Odlican potez Falconsa, jos vise poboljsavaju Top 3 napad lige.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Oppan, dosao Leon Washington. I like it.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Taman sam hteo da te pitam koje je tvoje misljenje o njemu.


                                Tom E. Curran ‏@tomecurran
                                In addition to John Abraham and Adrian Wilson, the Patriots will be hosting Dwight Freeney on a free agent visit. #PatriotsTalk

                                Comment

                                Working...
                                X