Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Giantsi otpustili Bradshawa, Canty-a, Boley-a...a i Osi ide.
    Mirise na totalni rebuilding.

    Comment


    • Nadajmo se da ce Bill ispuniti svoj wet dream i dovesti Osija.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • I nece se tu stati. Vebster bi takodje mogao da ode. Tj. ili ce da skrese ugovor ili ce da leti. Mnogo je tu pitanja vezano za Giantse. Videcemo sta ce biti sa Terelom Tomasom koji je mnogo obecavao... Takodje se najavljuje da ce i Diehl-a da cut-uju. Imaju mnogo slobodnih agenata(ovde pritom mislim na FA koji vrede) a cak i sa ovoliko oslobodjenih ugovora nemaju teorije da ih sve potpisu. GM Reese je u gadnim dilemama, i iskreno ne znam sta bih radio da sam njegovom mestu. Ako ne uspeju da potpisu neke agente iz OL kao sto su Boothe, Beatty ili recimo Locklear, to znaci da ce uci u novu sezonu sa skoro potpuno novom OL a svi koji prate makar malo NFL znaju koliko je to bitna stavka u igri i koliko je neophodno da budu svi uigrani u toj liniji tima. Naravno da je prioritet potpisivanje Cruz-a, ali im jos treba da cap-a da bi mogli da potpisu. Sa njim i zdravim Nicks-om bi imali jedan od namladjih, najboljih i najperspektivnijih tandema WR-a u celoj ligi. Pozitivne stvari oko tog moguceg potpisa sa njim sto mogu da izvuku long-term ugovor sa njim a posto se salary cap povecava ja mislim 2015 to im daje opciju da ga plate vise u poslednjim godinama ugovora i tako ne predju ovogodisnji cap. Ali i tu ima caka, posto niko nije lud da najvece zarade ostavi na kraju ugovora jer uvek mogu pre poslednje ili poslednje 2 godine da te cut-uju i ostajes bez gomile para. Videcemo sta ce biti, ali nisam bas nesto optimista sto se tice sledece sezone Giants-a.

        Izvinjavam se ako sam smorio.
        Last edited by ZGNS; 07-02-13, 14:42.

        Comment


        • Ma sta pricas ti, kakvo smaranje?

          Da imamo vise ljudi poput tebe da postuju u ovoj temi.

          Moze li mi neko reci zasto je Katler medju najomrazenijim licnostima u nfl-u?

          Pitanje za navijace Pats-a.Da li ste za to da Velker ide ili ostane?

          Ko sa kim igra sledece sezone:http://www.nfl.com/news/story/0ap100...=Facebook_news

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Giantsi otpustili Bradshawa, Canty-a, Boley-a...a i Osi ide.
            Mirise na totalni rebuilding.
            Zao mi je Bradshawa ali hvala mu za sve i sretno u daljoj karijeri , na maddenu je zver , da je upola toliko dobar na terenu ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Cutler je valja omrazen zato sto je pickica
              Ja nisam pametan kada je Welker u pitanju. Postoji dosta "za" i "protiv" razloga. Ja bih verovatno zadrzao.

              Comment


              • Citajuci drugi forum po pricama navijaca Cikaga koliko su se mediji obrusili na Katlera i da samo jedva cekaju sansu da ga napadnu sam zakljucio da je bas omrazen samo nisam znao da je do te mere.Isto vazi i za Vika.

                http://www.examiner.com/article/most...top-10?cid=rss

                Velker ako ne zeli da prihvati uslove BB, moze slobodno da pakuje kofere.Ne treba mu dati platu koju on trazi jer on to jednostavno ne zasluzuje, kada je bilo najbitnije on je ispustio dve najbitnije lopte.Pre bih zeleo da Talib ostane nego Velker, a ne verujem ni da ce on ostati sledece sezone.

                Comment


                • Ja negde procitao da Talib pali iz Nove Engleske. Valjda ga BB ne zeli zbog nediscipline ili tako nesto

                  Comment


                  • Trazi petogodisnji ugovor, dok mu NE nudi dvogodisnji i male su sanse da ce doci do produzenja saradnje.



                    Po mom izboru dve najbolje reklame koje su se pustale za Superbol.

                    Spoiler

                    Comment


                    • A gde je LEMON TRIZ ???
                      sigpic

                      Comment




                      • Koje pisanje po Manti-u
                        Sad cak ljudi misle da je gay

                        Comment


                        • Rob Ryan je inace nasao posao u NO-u , bice zanimljivi Saintsi naredne sezone
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dajte ljudi pisite nesto, kacite neke vesti, ili barem recite meni neke pouzdane izvore pa cu ja postavljati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rondo9 View Post
                              Dajte ljudi pisite nesto, kacite neke vesti, ili barem recite meni neke pouzdane izvore pa cu ja postavljati.
                              Nista se jos bitno nije desilo...neka otpustanja i tako te gluposti

                              Sone ce sve lepo da nas obavestava kada dodje vreme za to

                              Comment


                              • Znas li neke pouzdane izvore za vesti i to ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X