Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Tomo Tomo bas si krme...
    sigpic

    Comment


    • Bas mi drago zbog Raya. Svim srcem navijam da Ravensi osvoje SB

      Majstorski su odigrali drugo poluvreme.

      Comment


      • Prica i dalje traje...

        A sad majstore po SB pa onda na zasluzen odmor! Ajde sto me Ray odusevljava, ali Flacco kako igra ovaj playoff...neverovatno!!! Svaka cast, prvo njemu ,pa onda i svima ostalima!

        Bice haos 3. Februara!

        Comment


        • Eto kako se namjesti da se Ray povuce u SB-u i da brat na brata udari
          Krivo mi je zbog vas ovdje sto vam je NE ispao.

          Comment


          • da da

            Originally posted by KingEric7 View Post
            E Tomo Tomo bas si krme...
            Iako su mi Patsi omiljeni otkad pratim NFL od pre 12-13 godina, ova priča je završena i pročitana u zadnjih 4-5 godina kad je najbitnije brejdi i kompanija zaseru , napad pročitan ma ne znam ali igrom u drugom poluvremenu nisu ni zaslužili da prodju niti će ikad vise uzeti sa brajdijem titulu, sto se finala tice mala prednost najnersima ali baltimor se nece lako dati ali su obe ekipe zaslužile finale, SF ima potencijala i mladosti na kljucnim pozicijam i šansu da u narednoj decenije naprave mnogo toga i oni su na neki način kao ekipa obeležili ovu sezonu u NFL-u kao i Manzel u CF

            Comment


            • Primijetio sam nesto Od svih ljudi koje poznajem(koji prate NFL) sto licno,sto ovako preko nekih foruma i online igara 80% navija za Patriotse Da dodam da su to ljudi koji su poceli da prate u proteklih 5-10 godina.Ovih ostalih 20% navija za Giantse

              Vidio sam juce na tviteru da ljudi masovno hejtuju Brady-a.Zasto jbt?Uglavnom su potencirali nesto za rasizam...
              Jednu rimu sam zapamtio i bila mi je smijesna(bez uvrede molim ;) ) "shady Brady throws like a lady"

              Comment


              • Brady je poslednjih 12 godina proveo zavijajuci u crno vecinu NFL fransiza. Pred kraj meca se pojavila statistika da su do sinoc, Patsi sa Bradyem imali skor 67-0 kada kod kuce vode na poluvremenu. Mozete li zamisliti taj nivo dominacije? Svake godine pocne se od toga da ce promasiti PO. Svake godine skoro se dolazilo do PO, cak je i one kada smo igrali bez majstora bilo blizu. E sad od kako je Tom malo usao u godine imamo problem u tim bitnim utakmicama kada krenemo da gubimo kao juce. On prosto nema vise onu ruku kao ranije i ne moze da predje pola terena jednim pasom. Ova grupa WR koji su sada sa njim je smesna sa izuzetkom Lloyda. Pa Welker je bio punt returner u Dolphinsima for crying out loud. Nije dobijao nikako loptu u napadu.

                Tom je i juce nekoliko puta pokazao neverovatnu genijalnost i mozak. ono sa varkom i direktnim snapom za prvi down ne mogu da zamislim nikoga da uradi sem njega, pa cak ni velikog Peytona. Ostace jos dugo QB sa najvecim brojem pobeda u postseason u NFL istoriji, razlika ce se i povecati jer cemo mi i sledece godine tamo ma sta eksperti pricali. Steta sto nema jos koji prsten da budemo sigurni da je najbolji svih vremena.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Znao sam da cemo puci cim pri rezultatu 13-7. Sad sam jos jednom odgledao neke bitnije momente u tekmi, zasluzili su Ravensi da prodju dalje. U drugom poluvremenu nismo nista uradili, Flacco izdominirao i to je to. Ne znam za koga cu navijati u SB, mnogo me Baltimore bacio u depresiju sada.

                  @Powerslave, kazes da si puko sa zivcima dok si gledao SF. Sta mislis kako je nama koji pratimo NBA ?
                  Last edited by Rondo9; 21-01-13, 17:11.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by RRondo9 View Post
                    Znao sam da cemo puci cim pri rezultatu 13-7. Sad sam jos jednom odgledao neke bitnije momente u tekmi, zasluzili su Ravensi da prodju dalje. U drugom poluvremenu nismo nista uradili, Flacco izdominirao i to je to. Ne znam za koga cu navijati u SB, mnogo me Baltimore bacio u depresiju sada.

                    @Powerslave, kazes da si puko sa zivcima dok si gledao SF. Sta mislis kako je nama koji pratimo NBA ?
                    Pricas sa covjekom koji pizdi dok gleda biciklizam Sta mislis kako mi je bilo kad je rezultat na pocetku druge cetvrtine bio 17:0

                    Comment


                    • cim pri rezultatu

                      Druga cetvrtina, ima vremena kolko oces, plus znas da ce onaj Ryan da se upisa u gace.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam ja nista Bude turnover pa useru..bude drugi pa Crabtree napravi fumble na liniji za TD

                        Comment


                        • Nema tu znam, ne znam. Kaze Sone da ce da se usere, onda znas da ce da se usere.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...here-were-two/

                            Pogani Bradford je najjaci

                            Comment


                            • Konacno! Skontao sam na koga Kaepernick lici. Ovo me muci jos od prethodne nedelje.

                              Spoiler



                              Morate priznati da bar malo lice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hoce ostajati neko veceras da gleda Pro Bowl?
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X