Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste.

    The 49ers are going to the Super Bowl. Dugo se ovo cekalo.

    Edit: Bacio je tako zato sto je luzer. Prosto i jednostavno objasnjenje.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jim je u finalu , navijamo za Johna i Ravense sada
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ljudi ja vas pozdravljam, sledeci mec se gleda sa kauca, go Pats i laku noc.
        sigpic

        Comment


        • Da je Kaepernicku neko u oktobru rekao da ce biti startni QB u Super Bowlu mislim da bi se samo smejao. Cudne su sportske price i sudbine.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Bravo za Ninerse

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Da je Kaepernicku neko u oktobru rekao da ce biti startni QB u Super Bowlu mislim da bi se samo smejao. Cudne su sportske price i sudbine.
              Pa zar nije slicnu pricu imao i Brejdi?
              sigpic

              Comment


              • Jeste donekle slicno, ali mi se cini da nisu oni ista klasa. Bez uvrede.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Pa slicnu u smislu da se startni QB povredio i da je on to iskoristio. Ali to je bilo tek u 7. ili 9. nedelji, sad se i ne secam. Inace je malo slicnosti.
                  Da na to sam mislio. Da je sezonu poceo kao rezerva a na kraju je postao zvezda koja je osvojila Super bol. U svakom slucaju znas vise od mene

                  edit. Totalna zbrka oko postova, nebitno.
                  Last edited by ExEric; 20-01-13, 23:12.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dugo ce se secati ove utakmice Falconsi. Imali su u saci SF ali naravno Ryan. Jos na pocetku sezone sam rekao kako nemam poverenja u ovog momka, i iskreno, mislim da mu je i ovo puna kapa. Mada mi je zao ATL, zeleo sam jedino zbog Jima Harbaugh-a da pobede 49ers-e. Mnogo mi ide na zivce taj lik, suvise je prepotentan. Ok, velika zelja za pobedom ali bi mogao da se ugleda na brata (skromnost je vrlina). Sto se tice poslednjeg drive-a sve je jasno. Kod challenge-a se videlo da je lopta lizala zemlju ali su produzili drive Atlanti ali ovo na kraju mislim da bi i nekog sa ulice da pokupis i objasnis na brzaka pravila svirao pass interference. Sve u svemu smesne odluke sudija u kojima je, cini mi se, ostecena Atlanta zbog vremena.

                    Iako, protiv 95% foruma , zarko cu navijati za Ravense i Ray-a! Nema oprostaja dok se ne uzme jos jedan SB! Prosle godine su nezasluzeno izgubili, sada ce im se sve vratiti! U inat svima!

                    Comment


                    • Jos malo pa Ray Lewis retirement party. Sat je spreman.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • E jbt!!!Kad veceras nisam umro od nervoze...ovoliko se nisam nervirao jos od Junajted-Celsi LS 2008. Preznojio sam se kao da sam kopao...Sve im jbm..ovoliko se sjekiram a tek od skoro ih pratim.

                        Eto,SF je bio prvi tim ciju sam utakmicu gledao i dogurase do SB.Bice da sam im ja talican

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          E jbt!!!Kad veceras nisam umro od nervoze...ovoliko se nisam nervirao jos od Junajted-Celsi LS 2008. Preznojio sam se kao da sam kopao...Sve im jbm..ovoliko se sjekiram a tek od skoro ih pratim.

                          Eto,SF je bio prvi tim ciju sam utakmicu gledao i dogurase do SB.Bice da sam im ja talican
                          Bolest je ovo, sve znam, sve mi jasno. Meni isto prvi tim kojeg sam gledao bio NEP, kao sudbina jbt. Jos je to bila cuvena utakmica sa Jetsima gde se Bledsoe povredio a usao je neki klinac Tom Brady i dobio mec. Onda saznam da je rodjen 3. avgusta (ja sam 4. brat lav ). Dalje se zna.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Razlika izmedju NFL utakmice i fudbalske utakmice je u tome sto u ovoj prvoj ima toliko vise situacija u kojima se kidaju zivci
                            Nerviram se zbog likova koje sam prvi put gledao prije koji mjesec Bolest teska


                            Ovu sad cu da ispratim sa uzivanjem jer sam potpuno neutralan

                            Comment


                            • Ne znam za vas ali po meni imamo dosta interesantan PO , par stvarno zanimljivih meceva i naravno mec sezone izmedju Broncosa i Ravensa
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jbt, najezih se od Raya. Kakav emotivac.

                                Miko sezona jos traje A SB SF - NE prosto vristi epic.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X