Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih ga pustio da odradi taj ples oprostajno sledeci vikend u Bostonu
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ja bih ga pustio da odradi taj ples oprostajno sledeci vikend u Bostonu
      Dal' mi verujes da ne bih imao nista protiv da Ravensi osvoje SB?
      Naravno da cu navijati za NEP, ali necu se buniti ako veliki #52 prodje dalje.

      Comment


      • Mislim da tvoj stav deli vecina NFL fanova. Mozda i svi sem MVPa, sinoc kad nije umro sto je pukao Peyton
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ali kakvo ludilo sinoc. Kako mi je drago zbog Lewisa, jos kad sam ga video kako je davao intervju posle tekme. Veliki covek.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Mislim da tvoj stav deli vecina NFL fanova. Mozda i svi sem MVPa, sinoc kad nije umro sto je pukao Peyton
            Ko ga jebe kad se lozi na pizdu

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Mislim da tvoj stav deli vecina NFL fanova. Mozda i svi sem MVPa, sinoc kad nije umro sto je pukao Peyton
              Ja sam umro citaju postove na FB-u Pa posle toga i ko Kapernicku krenuo


              Definitivno sam uz Baltimore ove godine , red je da Lewis zavrsi karijeru na SB-u



              Takodje bi bio mocan SB , John vs Jim Harbaugh
              Last edited by Mr.M; 13-01-13, 14:12.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ja se dopisivao sa njim celo vece, svrsavao je na svaki Peytonov pas, a onda hladan tus
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Steta sto sam spavao sinoc , komentarisao bih nesto
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ja sam sinoc gledao i evo prodje me dan cim sam usto poce da se smrkava dobro da je veceras u 19:00 prva.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Al ih razbi Kapernik..kako trci covek,neverovatno!

                      Mada iskreno, uopste nisam ljubitelj takvih QB. Jebes ti to, kad kao QB imas skoro vise pretrcanih nego bacenih jardi. Naravno, ove sezone smo mogli da vidimo stvarno fenomenalne pasove od strane njega, RG3, Vilsona...ali ne znam, meni nije to to. Za mene je prava umetnost i umece QB-a ono sto rade Brejdi, 2 Meninga, Bris, Rodzers, Big Ben (mada i ova poslednja dvojica umeju da istrce dobru rutu ali to je samo ponekad). Mozda sam ja staromodan, otkud znam. Ne bi bio problem da imamo jednog-dvojicu takvih QB-a za koje se prave akcije trcanja, ali sve ih vise ima, jos vise ih nadolazi, i cenim da ce za 15 god svaki tim imati QB ovakvog tipa. Jeste to uzbudljivije za publiku, jeste to atraktivnije, ali po meni takva igra nikad nece imati taj smek kao kod ovih legendi.

                      Bas me zanima misljenje vas nekoliko, takodje fanatika za NFL.

                      Comment


                      • Meni se svidja takav stil igre kod Kapernika,Vicka,RG3 i ostalih nego kod Brejdija,Maninga,ne znam atraktivnije je kad ne znas sta da ocekujes kod kvoterbeka nego kad znas unapred da ce da baci nekom loptu.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Cek a sto je Kapernick igrao pored Smitha ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Cek a sto je Kapernick igrao pored Smitha ?
                            Pa on vec neko vreme igra,nije to od juce. Smith je cist prosek, dok Kapernik moze biti veliki igrac. Juce smo i videli...

                            Comment


                            • Kaepernick igra jer je Smith bio povredjen jedne nedelje, Collin je usao, odlicno odigrao i uzeo mesto. Prosto je bolji igrac, veca opasnost i to je sinoc pokazao, mada mi nije jasno sta je Capers izmisljao i kako nije ostavljao Hawka ili Claya u sredini da uhvate option. Opet Collin je to pametno iskoristio.

                              Sto se tice teme QBeva, ne znam meni je drago da ima vise tih option kombinacija, to tera i defanzivne koordinatore da razmisljaju vise dimenzionalno. Ako previse blicujes dobices ovo sto su igrali Packersi sinoc. Jeste, umetnost je biti pocket QB, i to ce se uvek vise i ceniti, pogotovo kod navijaca. Ali kada kao OC imas i mogucnost da ti QB cita odbrane iskoristi rupe, to je mnogo dobra stvar.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Jeste sve to, ali ja gledam sa nekog drugog aspekta. Prava domisljatost OC-a je kada ti uspes da nadmudris odbranu koja je sigurna da nema opasnosti od trcanja QB, kada tvoj QB i pored double coverage na WR uspe da baci savrsen pas a isti da napravi sebi prostor i uhvati taj pas. Mislim da ce se sa ovakvim stilom igre sve manje pronalaziti igraci koji su stvoreni za ovu igru, igraci koji prave razliku tj igraci za koje ce se sa sigurnoscu moci reci da su istinski hall of fame-ri. Jerry Rice nikad ne bi bio Jerry Rice da je imao QB koji ce praviti preko 100 jardi trcanjem po utakmici. Nadam se da razumes sta sam hteo da kazem.
                                Sto se tice defanzive, kako vise budes imao ovakve QB tako ce i nestajati blicevi. Koja je svrha kada ces uglavnom prolaziti, bas kao sto si rekao, kao Pekersi juce. Ne kazem da ce izumreti takva akcija ali...i horoga vise nema u kosarci... Zatim, odigras man to man, i tu je velika verovatnoca da si ga ugasio. Mozda ovo zvuci kontradiktorno, ali manje ce se rizikovati a samim tim se gubi draz. Sekovanje cemo gledati svake prestupne, i sutacemo se u dupe svaki put kad padne sek protiv takve vrste QB-a, a slozices se da je sekovanje jedno od zanimljivijih stvari koje se mogu videti u ovom sportu i stvaraju pravu erupciju kako kod igraca tako i kod gledalaca.

                                Naravno ovo sve pricam, gledajuci malo dalje, u buducnost, pod uslovom da skoro svaki tim bude imao ovakvog startera na QB a polako nam dolazi takvo vreme. Opet kazem, za one koje obozavaju utakmicu na vise poena, atraktivnost, ovo je idealna stvar. Kada se gleda samo rezultat ekipe, takodje je ovo odlicna stvar jer automatski imas vise opcija u napadu ali ja vise volim ono pravo takticko nadmudrivanje izmedju DL i OL, izmedju WR i CB.

                                Comment

                                Working...
                                X