Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za QBa svakako, probaj ti da bacis novcic 5 metara posle nekoliko sati na minusu pa ces videti zasto se gleda. Ne on nije supermen, smrznu se prsti, lopta je teza, pa da vidim kako ces onda da bacis parabolu. Isto je i hvatacima nesto teze.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Desetka, pola 11. Ocekivana temperatura u minusu, Peyton je jako los kada je niska temperatura, pogotovo u PO.
      On ako jednom popije jaci udarac ce da se ukenja i Denver ce da izgubi. Steta sto je (sakati) Suggs jedini igrac koji je u stanju da probije one OL zverine Denvera.

      Cuo sam da Philly pregovara sa DC-om iz Seahawksa. Covek je ove godine napravio strasan posao.

      @Rondo - vremenski uslovi mogu biti ogroman faktor u NFL-u. Svi se plase da idu u Denver zbog nadmorske visine.

      Comment


      • Nek udje u prostoriju s grejanjem dok je odbrana na terenu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by RRondo9 View Post
          Nek udje u prostoriju s grejanjem dok je odbrana na terenu.
          Pa iz toplog u hladno , da ga srcka strefi , jos ga neko sackuje takvog i nema ga
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Znajuci kakva je Ray igracina, sackovace Peytona u prvom driveu.

            RR greju oni ruke na klupi koliko mogu, ali ne pomaze to mnogo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Pa iz toplog u hladno , da ga srcka strefi , jos ga neko sackuje takvog i nema ga
              Nek mu naprave neku normalnu temperaturu onda, tolko para se vrti u tom sportu, a ne mogu takav problem da rese.

              Imam jos jedno pitanje dok ste svi tu. Koliko jedan sjajan QB znaci ekipi ? Da li je on u stanju da prakticno sam osvoji Super Bowl ?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Znajuci kakva je Ray igracina, sackovace Peytona u prvom driveu.

                RR greju oni ruke na klupi koliko mogu, ali ne pomaze to mnogo.
                Ako se ovo desi mislim da cu da pisnem u gace

                U Baltimoru svi moraju da odigraju na vrhusnkom nivou da bi pobedili. Flacco ne sme da bude Flacco, Rice ne sme da fambluje, Pierce bi mogao opet da iznenadi, Torrey mora da bude prisutan, Pitta ce pokidati, OL mora da odigra najbolje sto zna itd itd...Jak je Denver u pm, od specijalnih timova, preko napada pa do skoro savrsene odbrane. Bice veliko iznenadjenje ako Ravensi pobede.

                @Rondo - Ne. SB osvajaju ekipe koje su popunjene u svakoj liniji tima. Sone, jel' ono bese Tampa pre par godina osvojila (ili usla u SB) sa rupom na QB. Tad sam navijao za njih, ali se slabo secam

                Comment


                • QB je najznacajnija pozicija u bilo kojem sportu. Mozda je pitcher u baseballu tu negde, ali on uvek moze imati odlicne igrace da izvade njegove greske pa je njihov uticaj ponekad precenjen. Gledaj, ne moze niko sam da dovede tim do titule kao ni u jednom drugom sportu, za svakog se nadje lek, NFL je pun defanzivnih genijalaca koji svakoga mogu da zaskoce, pa i velikog Peytona, Toma ili bilo koga drugog. To je trka u naoruzanju.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ali kako sam razumio izgleda da su mu neke rukavice napravili.RRondo9 ja koliko se razumijem,a nerazumijem se bas dobro mislim da moze da doprinese mnogo,ali ne moze bas toliko da uradi sam jer ako ima uzasne hvatace nema kome bacat.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Ljubo, nekoliko ekipa je na prelazu izmedju dva milenijuma osvojilo titule prakticno bez QBa, ili su igrali u SB. Recimo Baltimore sa Collinsom, Tampa... Bilo ih je jos. U principu, dobar QB sa bar solidnim hvatacima i pouzdani RB su najbolji nacin da napadnes u modernom NFL, ali dzabe je da das 25 ako primis 26. A PO utakmice se redovno pretvore u meceve sa malo poena gde odlucuju kickeri vise nego bilo ko.

                      Peyton prvi put u zivotu uopste baca sa rukavicom, trenirao je on, radoholicar je, ali ce opet biti nezgodno. Videcemo, dve stvari su po meni najbitnije za Baltimore: da Rice odigra sto bolje, ne samo da ne gubi lopte nego da se probija kroz liniju i tako natera Broncose da se pecaju na play action i ostavljaju 1 na 1 za Baldwina i Torreya. Druga je da odbrana odigra agresivno i da uplasi Denver, ipak je to ekipa koja je imala najlaski raspored i nisu imali tih kriticnih situacija, a Peyton koliko god da je veliki igrac, kao Favre umeo je dosta da gresi u PO kada se lomi utakmica. Velika stvar je isto sto nema Portera, pa ce biti dosta big play sansi za Flaccoa.

                      Naravno sve ovo je teorija, praksa je nesto potpuno drugo, realno Broncosi imaju tim da izgazi Ravensa sa 15, 20 razlike ako im krene.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by RRondo9 View Post
                        Nek mu naprave neku normalnu temperaturu onda, tolko para se vrti u tom sportu, a ne mogu takav problem da rese.

                        Imam jos jedno pitanje dok ste svi tu. Koliko jedan sjajan QB znaci ekipi ? Da li je on u stanju da prakticno sam osvoji Super Bowl ?
                        Bre vrhunski QB , dovedes odlicnog RB-a i eto SB-a Jos dovedes Bolta za WR-a i SB ne moze izmaci nikako
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • I onda imas dunstere u odbrani, defanzivni ludak kao Wade Phillips te zatvori napred i izgubis u PO 13-10.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ja iskreno mislim da je u NFL-u (kao i u vecini sportova) odbrana najvazniji deo tima. Ali opet ne mozes da imas samo nju. Cak su i specijalni timovi jako vazni. Pa setimo se kako su prosle godine prosli Ninersi bas zbog ST.

                            Mislim glupo mi i da pisem nesto kad vidim koliko Sone zna, a ja ne Ali bar znam da se WR ne zove Baldwin

                            Comment


                            • Uvek je lako naci linemane da se udaraju , imas ih po Americi koliko oces
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Boldin, debil Ma ne gledam kako se pisu, govorim iz glave, pocecu stvarno da pisem po srpski

                                Miko, nije sve u linijasima. Zapravo jedina jaka odbrana koje mogu da se setim a zasniva se na linijasima je NYG od prosle godine i sa pocetka ove. Uglavnom secondary i OLB su sada sustina odbrane. Oni sa taj flex deo odbrane, odnosno oni se prilagodjavaju situaciji, da li ce se braniti pas, da li ce se kontrolisati trcanje, da li ce se QB drzati u pocketu, ili ces ga ,,flushovati``. Nekako na liniji imas razlicite tehnike 1, 2, 3, 4, dosta je jednodimenzionalno osim ako nemas neko zver spolja kao sto je Mathis ili Ware ili unutra kao Wilfork.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X