Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dugorocno, Chiefsi su dobra odluka. Jedna od najvecih fransiza NFLa, sada u problemima, ali ima prvog pika i jos nekoliko dobrih pikova na ovom i sledecim draftovima zbog ranijih tradeova, moci ce da sazida tim od pocetka, postepeno. Arizona ima manje mogucnosti za razvoj, a i ne bi dobio ni blizu toliko ovlascenja i moci koliko ce imati u KC.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • ESPN's Chris Mortensen reports Robert Griffin III will undergo a full knee reconstruction after Dr. James Andrews diagnosed Griffin with "complete" tears of both his right ACL and LCL.
      Griffin's return timetable has been set at 6-8 months, the normal recovery period for an ACL reconstruction. Griffin will undergo surgery early Wednesday morning. At Baylor, Griffin did bounce back from 2009 ACL surgery to complete 67 percent of his passes with a 22:8 TD-to-INT ratio and eight rushing scores in 2010. "He should be ready for the 2013 regular season opener according to the sources that I spoke with," Mortensen stated on SportsCenter.

      Comment


      • Zapravo u sadasnjoj situaciji to su dobre vesti, da ga nije operisao veliki dr Andrews ko zna koliko dugo bi odsustvovao. O tom liku imate mnogo po netu pa pronadjite i procitajte, legenda, spasio bar jedno 300 karijera sportistima. I potvrdjena su moja predvidjanja koliko ce odsustvovati
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kako se zove jedan igrac bio je na Collegu i predvidjali su mu visok pick na draftu, ali imao je nesrecu i sad pokusava da se vrati, zaboravio sam mu ime a valjda vi znate.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Kako se zove jedan igrac bio je na Collegu i predvidjali su mu visok pick na draftu, ali imao je nesrecu i sad pokusava da se vrati, zaboravio sam mu ime a valjda vi znate.
            Pada mi nekoliko likova na pamet, ali specifikuj, bar poziciju, godine, ten (da li ima dredove slucajno ), da li je sada u NFL. Nesto od toga.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Pada mi nekoliko likova na pamet, ali specifikuj, bar poziciju, godine, ten (da li ima dredove slucajno ), da li je sada u NFL. Nesto od toga.
              Ima dredove , igrao je na collegu ili u srednjoj i baseball. I da "he is black"
              Last edited by Scouser; 09-01-13, 22:02.

              Comment


              • Ima neki lik, preziva se Robertson ako se ne varam, WR je bio na nekom od onih manjih koledza tipa Murray State, New Mexico i sl. Skoro je bila prica o njemu na ESPN, ali da me ubijes ne mogu da se setim imena.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Bilo je i par snjimaka o njegovom povratku i vezbanju posle udesa. Trazim po Google ali nema teorije da nesto izadje.

                  EDIT:
                  Evo nasao sam, Chad Jones je u pitanju. : )

                  To je taj video.
                  Nebojsa hvala u svakom slucaju.
                  Last edited by Scouser; 09-01-13, 22:19.

                  Comment


                  • Veceras svim srcem uz Baltimor. Em sto ne podnosim Peytona, em sto bih voleo da Lewis zavrsi karijeru na pravi nacin (porazom od Tome ).
                    Male sanse imaju Gavranovi, ali u NFL-u se nikad ne zna

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Veceras svim srcem uz Baltimor. Em sto ne podnosim Peytona, em sto bih voleo da Lewis zavrsi karijeru na pravi nacin (porazom od Tome ).
                      Male sanse imaju Gavranovi, ali u NFL-u se nikad ne zna
                      Sve isto, s tim da hocu i da odigramo jos jedan mec na Gilleteu, lakse je mnogo dobiti.

                      Zanimljiv mec i nocas, naravno i takmicarski, ali ima i kuriozitet da je Kaepernick navijac Green Baya i da je zeleo da igra tamo, a da je Rodgers rodjen nekoliko kilometara od Candlestick parka i da je zeleo da igra tamo i da su ga ljudi iz SFa preskocili na draftu i pored svih uveravanja i razgovora sa njim i njegovim ocem. Tako da emocija ce biti na sve strane.

                      U ostalim vestima, Brian Kelly sa ND sada izgleda kao najverovatniji novi trener Eaglesa. Jay Gruden, Jonov mladji brat ce u San Diego kako sada izgleda. Norv Turner ce biti OC u Brownsima gde je glavni trener sada onaj Poljak iz Caroline sa dugim i komplikovanim prezimenom, mocan mladi tim prave, sa Norvom koji je ofanzivni genije i defanzivni analfabeta svasta mogu da naprave.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • I ja cu navijati za Baltimore zbog Lewisa , inace bi simpatije bile podeljene
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • U koliko veceras igraju Broncosi i Ravensi i Packersi i 49ers?
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Desetka, pola 11. Ocekivana temperatura u minusu, Peyton je jako los kada je niska temperatura, pogotovo u PO.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • To sam bas sad gledao na ESPN-u svi pricaju kada je temperatura ispod 40faherajta da ima skor ja mislim 0-3.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Zar se i temperatura gleda ? Sta je sa brzinom vetra i gustinom vazduha ? Al msm ozbiljno, jel to toliki faktor ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X