Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://profootballmock.com/battle-of...ckers-vikings/

    Do jaja

    Comment


    • Није баш 100% прикладна тема али боље нема. (Вид' риме што сам бацио јеботе)



      Оп, оп...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Pryor ce startovati za Raiderse u nedelju, konacno nesto pametno i od njih. Zver od igraca, samo da ga nije kostalo ovo neigranje.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sean Payton, Saints reach five-year contract extension
          Matt Forte will play through pain for Chicago Bears
          New England Patriots TE Rob Gronkowski will play vs. the Miami Dolphins today, Albert Breer reports.


          Kontam da cu prespavati prvo poluvreme GB i Minesote kako ne bih propustio posle ni minut meca izmedju Vasingtona i Dalasa.A i ispraticu koliko budem mogao i drugi derbi NFC North-a.

          Sta mislite ko ce biti MVP?

          Comment


          • Sta nama treba? Porazi Minny-a, Bears-a i Cowboys-a?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Sta mislite ko ce biti MVP?

              Adrian Peterson!

              Comment


              • Peyton je MVP. Na zalost...

                AD zasluzuje, ali NFL je QB liga...

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Sta nama treba? Porazi Minny-a, Bears-a i Cowboys-a?

                  Samo da ovi drugi izgube od Lavova , ovi ce ostali lagano pogubiti
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Adrian Peterson!
                    Ovakav povratak na teren ce se retko kad ponoviti, pa ja ne znam da je neko izdominirao u bilo kom sportu nakon povrede ligamenata(ACL i MCL) i blizu je da obori rekord po broju osvojenih jardi, mada male su sanse za to.Ja bih isto licno voleo da se to desi, posto je ovo nezabelezeno u istoriji sporta.

                    Morace zbog marketinga da se progura QB, a cini mi se da ce to biti Mening.Mada od svih njegovih konkurenata za MVP on je imao najlakse meceve u sezoni.Nema veze, ima da choke-uje kad je najbitnije.Bas kao i svaki put.


                    Koltsi dobro poceli, mozda nesto i bude od bye-weeka.

                    Dok sam odgovarao na ovaj post, Medjedi preokrenuli.
                    Last edited by Ricma; 30-12-12, 18:36.

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Mislim da nisi svestan kolika je mrznja Phillya prema NY, a to se posebno oseti kroz rivalstva Eagles/Giants i Flyers/Rangers u hokeju. Zamisli da je Partizan imao ocajnu sezonu i da ima sansu da Zvezdu na punoj Marakani spreci da ode u LS. Govorimo o nenormalnoj motivaciji, oni ce se oprati navijacima za celu sezonu ako pobede, veruj mi. Jedino sto bi im bilo lepse od toga je da pobede u Superbowl. Plus je Morzu poslednja utakmica, emocija na sve strane. Ja stvarno ne bih iskljucio neku ludacku utakmicu, Miracle of the Meadowlands, potrazi na netu te stvari, nije to uopste obicna rivalska utakmica.
                      Jesu motivisani brale , ako se ovako motivisu kako igraju kad se ne motivisu

                      Nisam gledao 1/4 ,gledam Lionse i Bearse , nesigurni Lionsi u prvoj dosta nesigurni , jedino Leshoure igra dobro
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Covek godinama prati NFL, zna sta prica.Nagledao se takvih utakmica i svakakvih scenarija.

                        Cak i sa ovim promasajem pre cu verovati njegovim prognozama, nego recimo svojim, tvojim ili od bilo koga ko povrsno prati ovaj sport.

                        Comment


                        • Brigsova kazna ce nam spasiti sezonu!

                          4-0 u izgubljenim loptama a samo dva razlike za Berse. Moze ovo Staford da preokrene! Ajmo Lavovi! Ovo ako nam uleti kontam da nema teorije da GB i WAS izgube,stvarno bi bila steta.

                          Comment


                          • Hvala puno Indijancima na pobedi, sada natrpati Majami i pauza od dve nedelje.Ispalo je bolje nego sto sam ocekivao, nisam mislio da ce Hjuston izgubiti.Odbrana im je danas debelo zakazala, a do pre dva kola su bili prvi na AFC-u.
                            Kickoff TD

                            Saub doktor...

                            Imacemo jos jednog predstavnika iz NFC Northa u PO.
                            Jos samo da Redskinsi pobede veceras i ja zadovoljan.Prvi par u WC cine Baltimor-Indijana.Dok ce Sinsinati najverovatnije igrati sa Hjustonom, bas kao i prosle godine.

                            Katler doneo pobedu Cikagu, a mora se priznati da su to trebali ranije da rese koliko su bili blizu red zone, omasili jedan FG.

                            Comment


                            • Boli, ovo bas boli... Ovo mogu samo NY Giants-i! Koji put se vec upropasti sezona koja obecava?! Mada OVA sezona treba da udje u anale. Od sigurne divizijske titule ispali smo kao poslednje p... Razbijes, ponavljam RAZBIJES, jedan San Francisko, Grin Bej, i na kraju ne udjes ni u playoff! Sramota! Da smo zasluzili playoff - nismo. Mada,kad pogledam neke poraze(Dalas, Fila, Was) a neke pobede timova koji su nam konkurenti, bas ali bas nismo imali srece... Kad je najvise trebalo zakazao je najjaci adut tima - defanzivna linija. I dalje tvrdim da smo posle SF, a uz GB, najbolji tim NFC-a, ali ovakvu nekostantnost ne znam da li sam ikad video otkad pratim NFL. Ne znam vise sta da kazem, ozbiljno neki trebaju da se zapitaju,ovo je po meni katastrofa!

                              Comment


                              • Good bye G-men. Meni svejedno, ako imamo bye week to je dobro nakvise zbog toga da Gronk bude potpuno spreman. A sada da se Peyton saplete pa da imamo home field advantage i cao zdravo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X