Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.foxsportswisconsin.com/pa...3&gf=aggregate

    Kakav kralj

    Comment


    • http://www.nfl.com/videos/seattle-se...pected-journey

      Podseti me da pogledam film.

      Comment


      • Atlanta lako stize do velikog vodjstva u prvoj cetvrtini.

        Na srecu naseg Mekinje i Vasington gubi.

        Bez koga sve ne igra Cikago.Morao bi ovo dobiti GB.

        Edit:Previse dobrih utakmica u ovom terminu.Ne znas sta pre da pogledas.
        Last edited by Ricma; 16-12-12, 18:36.

        Comment


        • Manning je kriv za to bacio dva INT i dva puta nisu uspeli da probiju 1 yrd

          Comment


          • Izgleda najzanimljiviji mec veceri Klivlend-Vasington.Ko bi rekao.

            Lagano svoje meceve dobijaju Atlanta, Denver, NO i Minesota.

            Ovaj Flako je skroz pogresio profesiju.

            A i GB da izdrzi jos malo i dobija Cikago.

            Comment


            • Ko izgubi u mecu Baltimore - Denver ide na nas u polufinalu, tako da je dobro da Ravensi gube. Jos samo da Redskinsi izbace Giantse, idealno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • A hteo sam ovu sliku da stavim na avatar.

                Cenis da veceras dobijamo SF?

                Valjda ce RG III da bude spreman za sledecu nedelju kada gostuju Filadelfiji, mislim da bez njega nemaju tamo sta traziti bez obzira sto je Fila ocajna ove sezone.
                Gde ce Dzajantsi da izgube od Baltimora?Pa razbice ih kao beba zvecku.
                Kada Vasington i Dzajantsi budu imali isti skor, jel se gleda njihov medjusobni duel ili skor u diviziji?

                Comment


                • Mislim da dobijamo SF, tesko ali dobijamo. Jos jedna ubedljiva pobeda bi bila poruka svima ko je gazda.

                  Sledece nedelje se vraca veliki Ray Lewis, nema teoretske sanse da Baltimore to izgubi, bez obzira na debilnog Flaka. A RG III ce sigurno biti spreman za Philu, mozda bi i danas igrao da je ozbiljniji protivnik. Samo ne treba ni Cousinsa potceniti, rekoh vec da je bio veoma ozbiljan QB na jednom od najvecih koledza, voleo bih sada da cujem one koji su se smejali sto Wash draftuje njega i Roberta zajedno. Sada to izgleda kao jako dobra odluka.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • NYG se brukaju trenutno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Dzeferi tragicar, taman kada pomislis da Cikago moze da se vrati u egal, naprave neku brljotinu u napadu zbog koje popiju kaznu.

                      Vasington zavrsio svoj posao u Klivlendu.

                      Comment


                      • Trse nas u prvom poluvremenu i u napadu i u odbrani, trenutno ne mozemo bolje od jednog FG.

                        Izgleda da su imuni na ovakvo hladno vreme.

                        Edit:Razbise nas skroz, poraz je u ovom delu sezone uvek dobrodosao.Taman da se ekipa na vreme spusti na zemlju.Jedino sto ne valja je to sto ce SF slaviyi ubedljivo posto sam siguran da nece stati na ovome.

                        Ridli izgubio drugu loptu veceras.
                        Last edited by Ricma; 17-12-12, 03:40.

                        Comment


                        • Ja sam ocekivao pobjedu Patriotsa jer su oni u ovih 4-5 kola koliko sam pratio bili najbolji a i igrali su na svom terenu.Vala ih jeste SF razvalio u prvom Steta sto su prokockali onoliko prilika u prvoj i drugoj jer posle ne bi morali da strahuju...Patriotsi su prejaki i znao sam da rezultat 31:3 nije normalan i da ce biti neko sranje Svaka im cast na povratku ali je SF zasluzio pobjedu Kakvu odbranu imaju

                          Kaepernick

                          Comment


                          • Nisam uopse verovao da NE moze do izjednacenja.Odbrana NE slabija nego inace, meni je licno bilo neshvatljivo da se Kapernik prosetao u par situacija.Protivnik je odmah nakon sto je Ridli ili ko vec izgubio loptu znao to da kazni.I u par situacija kada se cinilo da SF ne moze da dodje do TD oni su upravo to uradili.Plasio sam se da ce SF da razbije NE na proste faktore i da ce preci brojku 50, na svu srecu demantovali su me.Da je NE ovo dobio, to bi bio najveci preokret u istoriji fransize.

                            SF obezbedio prvo mesto u svojoj diviziji, cisto sumnjam da ce u poslednja dva kola doziveti poraze.Ako budu porazeni protiv Sijetla u sledecem kolu, onda bi borba za drugo mesto na NFC-u postala aktuelna.
                            Ako Dzajantsi izgube u sledecem kolu od Baltimora u gostima, tesko da ce moci da izbore PO.Trebace im porazi Dalasa i Vasingtona.

                            Poraz koji je u ovoj fazi dobrodosao, nazalost sve mi se cini da je Pitzburg protivnik u prvoj rundi PO i da su sledeci projektovani protivnici posle njih Denver i Hjuston sto cisto sumnjam da preko tih protivnika moze da se dodje do SB.Ostaje jos samo da se nadamo da Sinsinati moze da pobedi Pitzburg.Nada umire poslednja...

                            Comment


                            • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...rry-chrushmas/

                              Comment


                              • Tim Tebow a Patriot? It could happen...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X