Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RRondo9 View Post
    Medju prvim rezultatima koji izadju na google-u kada ukucam njegovo ime su halloween i arrested. Po svemu sudeci, nije bas decko za primer.




    Kada igras ovako sa 19 godina, dovoljno je samoda ne ubijas ljude, ostalo se tu i tamo tolerise. Veruj mi, sledece godine ce bar jedno pet ekipa tankovati za njega. Instant offense, koordinator potpuno nepotreban.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Za mene sportista nije samo onaj igrac na terenu vec i vise i to vazi za svaki sport.

      E sad ja ne znam kako se ovaj decko ponasa i sta radi van terena ( prvi put cujem za njega ) ali ako je tako kao sto mislim da jeste, a nadam se da nije, onda on nema sta da trazi u drustvu najboljih. Moze da osvaja kolko god prstenja hoce, al to nema veze. Bar tako ja gledam na to.
      sigpic

      Comment


      • Aman lik je cool i ne pravi probleme, potukao se u bar i dao laznu licnu kartu, zato je uhapsen. Inace je slicno katolicki zaludjenik i cistunac kao Tebow.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • E dobro onda.

          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Aman lik je cool i ne pravi probleme, potukao se u bar i dao laznu licnu kartu, zato je uhapsen. Inace je slicno katolicki zaludjenik i cistunac kao Tebow.
          Jedan je Tebow.
          Last edited by Rondo9; 08-12-12, 14:10.
          sigpic

          Comment


          • Manziel

            Comment


            • Ovo sto radi Minesota Cikagu je tako ruzno, kakoje pocelo mirise na ubedljivu pobedu.Treba reci da je Cikago desetkovan.

              RG III

              Comment


              • Cam se za sada sprda sa Atlantom, Titani sa Coltsima.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Cvarkov, Atlanta sve bliza drugom porazu.
                  A taman sam se ponadao da ce lepo privesti kraju nakon poraza SF u proslom kolu, ali izgleda da vole da komplikuju stvari.

                  Brine me sto Pitzburg gubi na svom terenu protiv SD, a igra Ben.

                  Comment


                  • Sta te brine, mene ve to hrabri, sto manje konkurencije za Patse to bolje
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Silovatelj se raspada...

                      Indy opet okrece u drugom poluvremenu

                      Comment


                      • Silni Baltimore kaze dovidjenja prijatno, hvala AFC braci.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Trenutno mi se cini da sa njima mozemo igrati u PO, a zeleo bih da ih odmah izbegnemo.

                          Gotov je Pitzburg, sad su ga definitivno ugasili.

                          Mekinja, RG III ce ovo resiti bez problema.
                          Last edited by Ricma; 09-12-12, 20:20.

                          Comment


                          • Tako bre, siluj Flaka
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Kako ovaj Baltimore ima vise srece nego pameti, nije normalno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ovo je bila prevelika rupa u odbrani i naravno da je Rajs to iskoristio.
                                Verovatno necemo gledati Redskinse u PO, a imaju dobar raspored do kraja gde bi mogli da vezu par pobeda.Bice bolje sledece sezone.

                                Prebacujem se na Koltse.

                                Comment

                                Working...
                                X