Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ispravljeno
    Ne zajebavaj Luck ce mozda biti i najbolji svih vremena. Sa kakvom ekipom on ide u PO

    Comment


    • Vratice se ovo Detroit kad-tad.
      Ovaj poslednji drive Indijane vise vidim kao splet srecnih okolnosti i zna se da je MVP veceri Nebojsin miljenik.

      Ova pobeda Sijetla menja bitno situaciju oko WC na NFC-u.Ko god veceras bude zaostajao dve pobede za njima imace minimalne sanse za PO.TB igra svoj mec, Dalas bi trebalo da dobije Orlove, dok Vasington u ponedeljak igra sa Dzajantsima.Ko god da ovih ekipa veceras izgubi najverovatnije ispadaju iz trke za WC.
      Lako bi Cikago mogao da veze par poraza.Sledece nedelje gostuju Minesoti, a za dve nedelje im dolazi GB.Da ne spominjem da u poslednjem kolu gostuju Detroitu.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ne zajebavaj Luck ce mozda biti i najbolji svih vremena. Sa kakvom ekipom on ide u PO
        U koliko god hoces da ce Wilson imati vise titula od Lucka. Andrew ce imati mnogo bolje cifre individualno, ali mu se smesi najvise jedna do dve titule.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          U koliko god hoces da ce Wilson imati vise titula od Lucka. Andrew ce imati mnogo bolje cifre individualno, ali mu se smesi najvise jedna do dve titule.
          Subjektivan si previse. Seahawksi vec sad imaju odlicnu ekipu, dok Coltsi osim Lucka,Wayne-a i 2,3 igraca iz odbrane imaju rukije i smece.

          Ovakvi kao Luck izadju jednom u 15 godina. Mada i Wilson je tata i drago mi je sto se popisao u lice svima koji su ga propustili zbog visine.

          Comment


          • Ne vjerujem Gledao sam Rams-49ers OT...pa koji bogalj treba da budes da bi promasio fg za pobjedu sa 30 i kusur jardi Onaj Akers izgleda kao da ce noga da mu otpadne.Normalno da ce ovi da kazne...sve vam jbm.
            Koliko sam mogao da pohvatam iz nekakvih livetickera i livescoreova utakmica je bila turbulentna a Kaepernick je pravio neke pizdarije...
            Da mi je neko prije mjesec dana rekao da cu gledati NFL na tv-u a na kompu drzati stream i da cu se nervirati...

            EDIT: Sad da pocinem par minuta pa da se ukljucim na Tampa-Denver
            Last edited by powerslave; 02-12-12, 21:52.

            Comment


            • Teska je navlakusa, jbg...

              A Ljubo, gledao sam obojicu i na koledzu i ovde, ne pricam na pamet.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Teska je navlakusa, jbg...

                A Ljubo, gledao sam obojicu i na koledzu i ovde, ne pricam na pamet.
                Pa znam jbt, ali cinjenica je da su svi ocekivali da ce Coltsi imati 4 pobede max, a on ih odveo u PO. Pogledaj bre sa kakvim igracima on igra. U napadu Wayne i rukiji. U odbrani par dobrih igraca.

                A pogledaj odbranu Sijetla. Zveri u sekondariju, dobri lajnbekeri i solidni pas raseri. U napadu odlican RB, tu je i Rice, pa Tate...

                Mnogo jacu ekipu imaju Seahawksi.

                Ne zelim da umanjim kvalitet Wilsona, ali siguran sam da ce Luck biti bolji.

                Comment


                • Ma Luck je sjajan, nema tu price. Pravi moderan QB, visok, jak, brz, odlicna ruka, prepametan, odlicne reakcije, audibles, sve ima. I kazem imace bolje cifre individualno na kraju karijere. Ipak, ako pogledamo ovako realno, jedino sto ce Seattleu biti problem jeste prejaka konferencija, ali izgleda da sa Carrolom, Lynchom i Wilsonom imaju osnovu za sjajnu buducnost. Samo jos jedna zverina WR fali, ali kontam da ceto resiti sa free agency. Imaju bolji potencijal za uspeh dugorocno.Coltsi su ovu sezonu izvukli i na emociju i Chucka, videcemo kako ce to izgledati sledece godine.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pa vidis da i ti kazes da imaju mnogo jaci tim. U sustini im fale samo jedan WR i jedan TE.

                    Coltsi ako budu bili dobri na draftu i na pijaci u naredne 2,3 godine mogu biti pravi powerhouse. Mislim oba tima mogu to da budu i meni je jako drago. Ali ja pricam da je Luck bolji igrac i da ce biti bolji. A od GM-ova i srece zavisi koja ce ekipa, a samim tim i QB biti uspesniji.

                    A u tu pricu treba ubaciti i Griffina treceg

                    Comment


                    • Malo sam se preracunao.

                      Sijetl sem ako ne zajebe protiv autsajdera sigurno ide u PO, od svih ovih ekipa najnesigurniji mi je Cikago zbog brojnih povreda u ekipi, a i raspored im je tezak.
                      Cini mi se da do poslednjeg kola se nece znati ko ce biti prvi u diviziji, pogotovo kad se uzme u obzir da nam predstoje mecevi Min-Chi, Chi-GB i Min-GB.Najmanje sanse bih dao Minesoti zato sto imaju najtezi raspored, a i treba na ruku da im idu porazi rivala da bi mogli da konkurisu za prvo mesto u diviziji.
                      Ako su tri tima izjednacena u diviziji da li se gleda medjusobni net points(pod uslovom da u ovom slucaju tri ekipe imaju skor 2-2)?

                      Koliko vidim nista od Big Bena i ove nedelje.Valjalo bi njih izbeci.Koltsi su odradili veliki posao i moze se reci da su jednom nogom u PO, a i ako Pitzburg izgubi beze im dve pobede.Jedino ko bi tu mogao da se umesa je Sinsinati, mada ne verujem da bi oni mogli zauzeti mesto Stilersima.

                      Comment


                      • Ovakav draft Coltsima se nece ponoviti sledecih 5 godina. Nema to vise Poliona, da redja dobre izbore. Ja od pocetka i pricam o tome ko ce imati vise titula.

                        A RG III je zver, individualno vec sad mozda najbolji igrac lige, a tek ce biti mocan. Trenutno je jedini koji sam moze da dobije vecinu protivnika, ne treba mu sistem, ne treba nista.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Titule ne uzima jedan igrac, pa makar to bio i QB. Secam se kada sam pocinjao da pratim kako je Tampa sa nekim bednikom osvojila prsten

                          Coltsi su na ovom draftu sve pikove potrosili na napad sto ne mogu da razumem, al' ajde. Osim Lucka niko ne igra fantasticno. Fleener za sada vrlo los, Allen solidan, Hilton dobar, Ballard solidan itd.

                          Na sledecem draftu jednog wr-a i sve ostalo na odbranu da bace i na konju su. A mozda bi mogli i Bowe-a da ugrabe

                          Ove dve ekipe bi mogle da haraju ligom u narednoj deceniji, to mi raduje

                          Comment


                          • Ma nece te dve ekipe dominirati, neke stvari se ne menjaju, NYG, NE, Pit, GB ce uvek biti dobri, Dal i Phila ce se vratiti. Ovi ce biti u konkurenciji. Po meni, TY Hilton je odlican pick i odlicno igra. Imati dva takva pika na jednom draftu je dobitak.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • A slazem sa sa tobom, ali bas zelim da Dallas i Philla propadnu a neka ih zamene ove dve ekipe

                              Hilton jeste dobar u poslednje vreme, jos samo Fleener da proigra...

                              Comment


                              • Ludi Chip Kelly ce izgleda stvarno u Philu, on je takav genije da nema dalje, samo da izdrze neke njegove bubice i cudo ce napraviti. A sve se vise prica da ce i Saban u Cowboyse ako osvoji titulu i ove godine. Dva majstora, jedan napada jedan odbrane, bice bas zanimljivo pratiti ih.

                                Sta radi Peyton, dodaje hvatacima i kada oni leze na travi
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X