Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne igra ove sezone, ali nisam siguran da uopste moze da izadje na draft posto je uhapsen pre nekoliko nedelja, posle toga ne mozes zakonski da se prijavis. Ako mu dozvole extra, HoF igrac u najavi. Jos ako padne kod nas, tacni cu skakati od srece. Resio bi sve probleme sa odbranom pasa gotovo momentalno. Plus ima sve sto Bill voli, univerzalac, vraca puntove, paljevina, izforsira fumble prakticno u svakoj utakmici.

    Johnny Manziel, remember the name, Heisman winner ove gosine, Hall of Famer za jedno desetak.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Former LSU defensive back Tyrann Mathieu plans to announce today he is entering the next NFL draft, a source said
      Jebem li ga

      Prva dva Bilova pika moraju ici na DT-a i CB-a. Ali lud je on covek i nikad se ne zna.

      Mozes li vise o Manzielu? Jel izlazi na draft? Sa kim bi ga uporedio?

      Comment


      • Draftujemo mi kickera ove godine, pazi sta ti kazem, imam utisak da ce ovaj jadni Poljakda visi ispredstadiona za primer kao Staljinovi zeleznicari.

        Johnny Football je tesko uporediv, mozda nesto kao neka uznapredovana verzija RG III. Ili McNabb sa 20 cm vise, sve ti je jasno. Ludak, oborio sve zive rekorde ove godine a igra u SEC, to je samo malo malo slabije od NFL. Kada kazem oborio, mislim na 150 jardi vise od rekorda RG III sa dve utakmice manje. Da nema Mantija i svega sto mu se desilo ove godine (devojka i majka mu umrli u nedelju dana na pocetku sezone a on kao kapiten vodio Notre Dame dosezone bez poraza) mislim da bi bio jednoglasni pobednik Heismana, ovako ce pobediti ali gusto.
        Treba napomenuti da je freshman i da sledece nedelje puni 20 godina, pa zato ne moze na draft. Ali kada dodje... Svacega ce biti, ozbiljno mislim da moze da postane najbolji igrac svih vremena, mozda preterujem ali ono je cudo, covek je masakrirao Alabaminu odbranu u kojoj je 6, 7 buducih profesionalaca, sam ih je pobedio i naneo im jedini poraz ove godine, treci u tri godine ukupno, pa ti vidi kakav je to tim. Potrazi malo njegove klipove.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • I ucinilo mi se da sam negde video da je freshman pa da nece moci na draft. Tek sam skoro cuo za njega jer se vise pricalo o raspalom Barkliju (smem da se kladim da ce u Jetse ) i Smithu. Mogao bi Manziel u Patriote da zameni Tomu

          Ja bih voleo da Manti osvoji Hajsmana, on mi je omiljeni koledz igrac

          P.S. Ne znam sto se toliko lozim na inside LB-ove

          Comment


          • Jedan igrac KC Chiefsa je danas prvo ubio svoju devojku pa je onda izvrsio samoubistvo u trening kampu tog tima. Jos uvek ne govore ko je dok se ne obaveste porodice, ali po netu kruzi da se radi o Jovanu Belcheru, inside LBu. Prava tragedija.

            http://www.sbnation.com/nfl/2012/12/...g-at-arrowhead

            Izgleda da je stvarno Belcher.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ako zelite da vidite najbolje sto koledz fudbal ima da ponudi, na ESPN America ide Georgia - Alabama, utakmica za SEC Champiomship. Pobednik ce igrati sa Notre Dame za nacionalnu titulu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ne mogu da zamislim koliko ce danas biti tesko u KCu. Ne mogu da zamislim kako ce Romeo danas izdrzati. Ne znam da li znate sta se sve dogodilo, Belcher je ubio svoju devojku ispred njene majke, a onda je dosao u kamp Chiefsa i pucao sebi u glavi ispred trenera Romea i GMa. Katastrofa, ne bi trebalo da se igra danas, ali su Chiefsi sami trazili da se utakmica odrzi.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Zao mi njihove cerkice.

                  Stvarno u NFL-u ima najvise propalica...

                  Comment


                  • Sad su ovi likovi u Countdownu pricali o tome. Kako nema komunikacije i sve je kontrola stete. Vidi se koliko je i njima tesko. Strasno jbt, imas sve i onda moras da se pravis da si gangbanger, bem ti srecu, ta devojka 90o godiste.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jbt pojma nisam imao ko je pokojni ali me potreslo kad sam citao o tom dogadjaju.Mogu mislit kakva ce atmosfera biti danas na utakmici...

                      Malo vedrije teme.Kaepernick ponovo startuje za 49erse

                      Comment


                      • U jbt
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kako se mucimo sa ovim amaterima, nerviraju me. Skroz kontraritam.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kako je All Day mocan
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Jes da je treci uzastopni post, ali moram. Debeli, volim te kao brata najrodjenijeg.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Kako je All Day mocan
                                Zlo sta je sad uradio

                                Comment

                                Working...
                                X