Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam oplakao kad sam MB-a vidio Wuzza ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ali sta rade silovatelju i keroubici. I treba

      Comment


      • jel zna neko gde ima da se kupe nfl kape ? ako neko zna nek mi se javi na pp

        Comment




        • Comment


          • Coach Mike Tomlin said Ben Roethlisberger has a SC (sternoclavicular) sprain in his right shoulder.
            An SC sprain means Roethlisberger sustained trauma to the joint connecting his clavicle to his sternum and there's ligament damage. The injury usually doesn't require surgery, but it can be extremely painful. All Tomlin would say is that Big Ben is questionable for Sunday night's showdown with the Ravens and that he's confident in backup Byron Leftwich. Per various reports, Big Ben is undergoing more MRIs later Tuesday to further diagnose the injury.
            Nije valjda nesto ozbiljno.

            Comment


            • http://profootballmock.com/battle-of...ds-colts-pats/

              Comment


              • Belichek expected you to post that.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dva meca koja su trebala obeleziti ovaj vikend na kraju nece opravdati epitet derbija zato sto u oba slucaja ce mec preskociti dva startan QB.U mecu SF-Chi Katler nece igrati ako sam dobro procitao zbog potresa mozga koji je dobio u proslom mecu sa Hjustonom, dok bi Aleks Smit trebao biti spreman za SF.
                  Big Ben isto nece igrati za Pitzburg ovaj vikend u derbiju divizije sa Baltimorom.

                  Comment


                  • Ocistice ih Baltimor samo tako Flaco ce izdominirati
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Bas uzbudljivo vece, moram priznati.3 prodsuzetka se sada igraju i ne znam gde pre da gledam.

                      Detroit na kraju izgubio prednost i najverovatnije ostao bez PO bez obzira sto imaju 6 meceva do kraja sezone.

                      Dzeksonvil se jos ne da.Na pragu jos jedan remi nakon produzetka, a mozda i pobeda gostiju. xD

                      Comment


                      • Odbrane nigde. Talib izgubio dva puta jedan na jedan. Odbrana od trcanja spolja ocajna. Ako se ovako nastavi gubimo garant.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Andre Dzonson za pobedu Hjustona.Nisam ocekivao da ce tako lako da prodje odbranu Dzeksonvila, pretrcao je 48 jardi.

                          Sone, ostavljam te samog da gledas NE.Mene obaveze zovu.
                          Veceras, a ni u cetvrtak necu gubiti zivce, ali bicu tu za dve nedelje kada igraju sa Majamijem.

                          Comment


                          • Do sad nikada nisam bio aktivan u ovom odeljku, ali molim vas da na youtube-u obavezno sutra potrazite TD Julian Edelman-a iz punt return-a od 68 jardi. Upravo je utakmica u toku, Colts 14:14 Patriots
                            Last edited by Mladen; 18-11-12, 22:17.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Koja sprdnja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Aqib Talib TD od 69 jardi iz interception return-a. Kako deluju mocno Patriotsi u ovih par minuta, neverovatno.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X