Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivao sam malo veci otpor Arizone, ipak im ova utakmica odredjuje njihovu dalju sudbinu u ovoj sezoni.
    Ako se ne trgnu u drugom poluvremenu, prebacujem se na Kolte i Delfine.


    Sta Cikago pocini Tenesiju.

    Comment


    • Au kakva utakmica na Met Life stadionu!!! Ne mogu da verujem kako smo izgubili! Totalni kolaps u 4/4. Steta sto smo prekinuli seriju postignutih poena u 4/4 od 26 utakmica. Da smo i ovde poentirali izjednacili bismo rekord Saintsa. Presudan momenat- Wallace-ov TD na trecem down-u za 5 jardi...izgubljeni u prostoru Rolle i Webster,a pomenuti brz kao metak i to je to, posle smo zapali u kolotecinu promasenih napada i odbrana, iako smo posle toga zaustavili PIT na 4. downu. Ben pokidao! 8/9 na 3-im pokusajima. Steelers-i opravdali svoje ime, zaista im je bila celicna odbrana ovu utakmicu. Sledecu moramo dobiti Bengalse u gostima pred bye week. Uf ala bi nam legle sad pobede Falconsa i Saints-a...

      Adrian Peterson jos jednom pokazao zasto je uz Tomlinsona najbolji RB u poslednjih 15 godina (svaka cast Rice-u, Williams-u Jones-Drew-u, Alexander-u, i ostalima ali jbg). Jeste da uz jarde koje ostvari RB ide i kvalitetna OL ali kako se covek krece, kako koristi svoj igracki IQ i u trenutku smisli sta ce i kako ce, kako menja pravac i kojom brzinom to radi, i to posle veoma teske povrede, stvarno nemam reci! Ljudina!

      Obratiti obavezno paznju na Browns-e! Jeste da imaju 2-7 ali po meni je to najperspektivniji tim lige. Sve utakmice gube malom razlikom, taman prikupe iskustvo iz ove sezone i pretoce ga u rezultate u sledecim sezonama. U teskoj su diviziji i to im je najveci problem, ali imaju MNOGO zanimljivu ekipu. Uvek mi je uzivancija kad ih gledam! Samo da ostave ovaj tim i ima da pomrse racune mnogim "favoritima" u narednih par godina, garantujem.

      Comment


      • Falkonsi dobili i Kaubojse za 8-0

        Gledao sam samo prvo poluvreme gde bas i nisu blistali, ali na kraju je sve ispalo kako treba
        Gaziiiii
        sigpic

        Comment


        • http://profootballmock.com/nfl-qbs-on-facebook-mvp/

          Kakvi su carevi

          Comment


          • Cek jesu ovo pravi profili ili zajebancije
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Cek jesu ovo pravi profili ili zajebancije
              A sta ti mislis?

              Comment


              • Pa zajebancije naravno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Najjace mi je kad se pojavi Wilson hahahahahahahaha
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Najjace mi je kad se pojavi Wilson hahahahahahahaha
                    To...i ono kada zajebavaju Big Bena

                    Comment


                    • Pozdrav svima! Ja se izvinjavam, ako postoji topic ''oglasi'' (nisam nasao, pa cu ovde postaviti) ;)
                      New England Pats - Mayo #51, RBK, nov, bez etikete, 100% Nylon, Made in Guatemala, velicina XL *duzina ~88cm, sirina u predelu grudi ~63cm, cena 3800.00 RSD, za vise informacija pm ili na mail jackman_brett@yahoo.com

                      http://www.dodaj.rs/f/r/fP/X9xxsdB/7.jpg
                      http://www.dodaj.rs/f/2y/jY/4G0Ny6lr/2.jpg
                      http://www.dodaj.rs/f/n/Ud/3SnWITH3/3.jpg
                      http://www.dodaj.rs/f/3s/9e/4i7xoNyR/5.jpg
                      http://www.dodaj.rs/f/2n/Oa/3PmQfVB0/1/4.jpg

                      Comment


                      • Atlanta konacno zabelezila prvi poraz.
                        Od bitnijih rezultata spomenuo bih pobede Sejntsa i Dalasa koji jos nisu digli ruke od WC.Imaju mec manje i poraz vise u odnosu na Minesotu i Sijetl, a ima tu jos par timova sa skorom 4-5 koji jure to mesto.GB je za sada siguran, ali daleko od toga da su zavrsili posao posto imaju paklen raspored.

                        Teksansi ostvarili bitnu pobedu na strani i to u Cikagu i mislim da su tom pobedom najverovatnije obezbedili prvo mesto u AFC-u, bez obzira sto imaju jos 7 utakmica da odigraju gde bi min 4 trebalo da dobiju.Baltimor je previse osakacen, Stilersi su nepredvidivi, a NE zamalo da izgubi na svom terenu od Bilsa.Ponovo je bila problematicna poslednja cetvrtina i bili su veoma blizu poraza.

                        Koja je ovo fora za Sent Luis i San Francisko?

                        Comment


                        • Me first

                          Spoiler












                          Ljubasine, dam ti jednu sliku za kompenzaciju sto sam ovo postavio pre tebe?

                          Comment


                          • Ova je jedna od jacih

                            Ali Dalton ginger ninja

                            Comment


                            • Wuzza?

                              Comment


                              • What's the last thing you remember?

                                Jos u sve to uvukli Majka Brauna.xD

                                Comment

                                Working...
                                X