Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...k-8-halloween/

    Nova

    Comment


    • Romoception-It often happens.


      Kako je Denver sinoc rastavio NO, i cini me se da ce oni brzo da obezbede PO posto nemaju Bog zna tezak raspored.Steta sto u ovoj sezoni ne mozemo gledati brat na brata.
      Mening je sinoc bio odlican i probio na prvo mesto QB u dosadasnjem delu sezone, posto je Rodzers bio ocajan i bacio je samo 180 jardi koliko je i Katler u Cikagu.

      Comment


      • Koliko su Dzetsi ove godine sramotni a trebali su biti jaci nego prosle godine samim time zbog Tebowa
        Majami me ugodno iznenadio , ocekivao sam da ce losije startati
        NFC North ce definitivno biti najzanimljiviji za pratiti
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kako su doktorski odigrali Rudari jutros. Brutalna dominacija.

          Cak je i Alexa vrhunski odigrao.

          Comment


          • Patriote poslale pika cetvrte runde za pika sedme runde i Taliba iz Bucksa.

            Ja prezadovoljan

            Comment


            • Pa to bre Znaci uzimamo safetya na draftu. To je isto dobro jer je ta pozicija trenutno na koledzima bolje pokrivena od kornera. Samo jos jedna stvar fali ovoj odbrani, pravi lider (nesto se nadam za Dontu ali to nije sigurno) i da ponovo budemo pravi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ima odbrana lidera jbt. Wilfork

                Jedino sto me brine kod Taliba je njegovo ponasanje van terena. Covek je psiho.

                Comment


                • Kakav crni Wilfork, on jeste najbolji igrac, ali nece on vikati na nekoga. Treba nam Harrison da hvata za revere kada se zaglavi neko u bloku.

                  BB obozava ludake, seti se Dillona i Mossa, bili su os gori nego ovaj, uvek sam se cudio kako Owens nije zavrsio kod nas
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Secam se Harrisona,Vrabela i Bruschi-a. To su bili igraci.

                    U pravu si da nema ko da se dere na saigrace. Mozda ce Talib baraba bas to da radi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Secam se Harrisona,Vrabela i Bruschi-a. To su bili igraci.
                      Kud da ne navedes najboljeg. Covek je zakon.

                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Law?

                        Comment


                        • Oh yes Jedini covek kojeg sam voleo vise od Bradya. U glavi samo ludilo, mozga nigde. Najveci.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ja najvise volim Wilforka.

                            Comment


                            • Debeli je kralj, kao buldozer kada krene kroz A-gap, ali Ty je meni najveci. Jedna od prvih stvari koje sam video u NFL u prenosu na 3K bila je njegova presecena lopta Testaverdeu ako se dobro secam
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Mogu li Falkonsi veceras do 8-0???

                                Bice zanimljivih meceva danas, pre svega Grin Bej i Arizona
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X