Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja sam optimista po pitanju vecerasnje utakmice. Naravno nemam cime da potkrepim to,osim da se nadam odlicnoj utakmici Brejdija i jos boljoj odbrane.
    ChandlA Jones
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      ChandlA Jones
      Zver u najavi. Donta je isto dobar,a Boga mi i mali Tavo je dobro igrao.

      Mozda ni Lloyd nece igrati veceras

      Comment


      • Da, nemamo nista plitko, nemamo nista duboko, jedino da Tommy baci 20 pasova na Gronka i da ovaj igra sam, i to protiv najboljeg CBa u poslednjih 30 godina. Mada ono, Patsi obicno najbolje igraju kada se najmanje ocekuje.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Mislis najboljeg LB-a ili FS-a?

          Brady-Gronk i odbrana su kljuc veceras.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mislis najboljeg LB-a ili FS-a?

            Brady-Gronk i odbrana su kljuc veceras.
            Mislim na Reeda Moze on da igra obe pozicije, vise igra FS sada u godinama da se ne juri non stop sa risiverima, ali moguce da ce veceras biti CB da pokriva Gronka.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ray 1 i Ray 2 vas sami dobijaju. Kakav kurac New England.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ray 1 i Ray 2 vas sami dobijaju. Kakav kurac New England.
                Raya 2 ce ukucati u zemlju, hvala onoj stvari konacno imamo run defense.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Mislim na Reeda Moze on da igra obe pozicije, vise igra FS sada u godinama da se ne juri non stop sa risiverima, ali moguce da ce veceras biti CB da pokriva Gronka.
                  Verovatno ce uvek dvojica da budu na Gronku. Sto znaci da bi Wes konacno mogao da zablista. Mislim da ce dobiti dovoljan broj snapova.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Verovatno ce uvek dvojica da budu na Gronku. Sto znaci da bi Wes konacno mogao da zablista. Mislim da ce dobiti dovoljan broj snapova.
                    Nope, Bill hoce da ga zakopa u fazonu ,,Ako nece da igra kod nas za kikiriki, nece igrati nigde``. Ne bi bio prvi put. Igrace veliki Edelman.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nope, Bill hoce da ga zakopa u fazonu ,,Ako nece da igra kod nas za kikiriki, nece igrati nigde``. Ne bi bio prvi put. Igrace veliki Edelman.
                      Ma znam u cemu je problem. Ali nece moci Bill da jede govna sada kad nema Hernija. Pogotovo ako Lloyd ne bude igrao.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ma znam u cemu je problem. Ali nece moci Bill da jede govna sada kad nema Hernija. Pogotovo ako Lloyd ne bude igrao.
                        Potcenjujes tvrdoglavost Billa fakin Belicica. Nije on dzabe sa ovih prostora, ako je ista nasledio to je inat.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Drm! Kako je Sinsi poceo I to sa rezervnim QBem.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kakav start Sinsinatija Savrseno
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta li ce im Dalton tek uraditi Mike ce se nacestitati Nove godine secondaryu, svi krenuli da pokrivaju under route, a niko da uhvati Pro Bowlera

                              Ovaj cak nije ni QB, vec WR iHB/QB u Wildcat
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Drm! Kako je Sinsi poceo I to sa rezervnim QBem.
                                Sanu je WR

                                Verujem ja da ce Bill bar malo da popusti

                                Comment

                                Working...
                                X