Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Secam se i tog lika sto ima cudno prezime

    Nadam se da cete dosta komentarisati NFL,moram sto pre da naucim sve sto treba

    Comment


    • Meni je ove godine Detroit mnogo gotivan i nadam se da mogu do PO-a. Suh, Stafford i Johnson ce ih predvoditi i vec su se sinoc popisali po Bucaneers-ima. Igraju lep, atraktivan fudbal sa dosta poena, ali poseduju i vrlo dobru odbranu...




      P.S. Gledao sam Šone, ali bolje da nisam... Bice ovo mucna sezona za mene.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Nemoj da si tako pesimistican, Washington ce mnoge iznenaditi ove sezone, otarasili su se dva najveca problema u timu, McNabba i Hayneswortha, sada tu Shanahan stvarno vuce konce. Tu je i Grosman kojkeg mnogi potcenjujju a radi se o dobrom QBu. Sacekaj prvu kuci, pa ces tek onda moci da kazes za sezonu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Arena1 prenosi tekmu veceras

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Dobrodosao na forum. Vec neko vreme nema prenosa na sk.
            Hvala.
            Baš šteta,sreća u espn...

            Comment


            • @dakiriki
              ESPN ima odlicne prenose, ipak to Amerikanci rade najbolje. Za koga navijas ako nije tajna?
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Nemoj da si tako pesimistican, Washington ce mnoge iznenaditi ove sezone, otarasili su se dva najveca problema u timu, McNabba i Hayneswortha, sada tu Shanahan stvarno vuce konce. Tu je i Grosman kojkeg mnogi potcenjujju a radi se o dobrom QBu. Sacekaj prvu kuci, pa ces tek onda moci da kazes za sezonu.

                Ma... Prosle godine smo ih otresli kao sline usred DC-a i cini mi se da ni tada nije igrao McNabb, nego Grossman isto. Sise pustile Steve-a da ode samo tako iako je zeleo da ostane i zauzvrat nijednog WR-a nisu doveli. Ista prica sa Boss-om, iako je Ballard juce odigrao odlicno, nije on taj kalibar. Eli je imao svoja dva coveka na koje je uvek mogao da se osloni, Smith je prosle sezone cini mi se imao najvise hvatanja u celoj ligi na trecem down-u. Ne znam, ali mi se cini da ce biti muka i to velikih ako se nesto ne promeni.




                Btw, McNabb juce prvi pas u dresu Vikings-a interception. I to iz obicnog screen dodavanja.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Donovan McNabb je postao obicni predmet sprdnje, ako ovako nastavi nece ga primiti u Hall of Fame. Kako je lako unistiti nekoliko godina truda i vrhunske igre sa 3, 4 lose odluke.Ko bi rekao, 2008 - Vick u zatvoru, McNabb ikona Eaglesa; 2011 - Vick ikona Eaglesa, McNabb se muci u Minnesoti. Kolo srece...

                  A kad vec pricamo o svojim timovima, ni sada mi nije jasno zasto Patriotsi nisu draftovali Ingrama? Uzeli su Natea Soldera Mislim nije bas da gori u ofanzivnoj liniji, a onakav mladi RB bi nam legao kao budali samar.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jel gleda neko ovo cudo?
                    Majami je poveo, ali Petriotsi nisu cekali dugo da izjednace na 7:7.

                    Comment


                    • Nema od majamija nista,dobijaju ovo patriotsi sigurno.

                      Comment


                      • Brejdi deli odlicne pasove u prvoj cetvrtini, samo steta sto su napravili gresku u formaciji inace sam siguran da bi bio drugi TD za Nju Ingland.

                        Comment


                        • Ne mogu da gledam dok ovaj som ne zavrsi jebem ga...




                          Btw, Nicks nam se povredio, ova sezona postaje sve bolja.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • 14:7 New England. Ovo se mora gaziti bez milosti.

                            @Tmac

                            E jbg bas nemate srece... sada ce prvi hvatac biti Bures ni kriv ni duzan A podrska Manningham. Manningu dati MVP titulu ako to dogura negde.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Sada je idealna sansa da se NE odlepi na 2 TD.

                              Comment


                              • D - Fence Neko rece da ce prelaz na 4 - 3 biti problem Steta jedino za safety, Henne se izvukao pola sekunde pre nego sto su ga oborili.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X