Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona pocinje u avgustu, sezona najcesce u drugoj nedelji septembra. Kraj je prvog vikenda u februaru.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment




    • Meni najdrazi momenat sezone, Debeli Vince
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Meni je prelomni momenat sezone, running TD Alex-a da nije bilo njega Drew bi uzeo SB.

        Comment


        • Blokirani FG JPP-a prelomni momenat sezone, ma sta god vi pricali.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ma nije ovo najznacajniji momenat, ali i sada mi je lepo kada se setim Debeljka kako trci sa tom loptom kao da je Forrest Gump



            Ipak je ovo play sezone

            Spoiler


            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Igra li iko od vas Madden NFL 2008?Ja igram sa rosterima od ove godine.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Igram ja ponekad ali mi ovi iz EA Sports-a uopste nisu jasni zasto su prestali da rade Madden za PC

                Comment


                • Comment


                  • https://www.facebook.com/sportsnatio...34556763303407

                    Glasajte, sam obelezio Cam-a mada ne bih pogresio ni da sam Megatrona.

                    Comment


                    • Da li ce ove godine Madden 13 izaci za PC....cisto sumljam izgleda nece ni za PS2

                      Comment


                      • Glasajte za nekog koga ne volite,vecina njih koji se pojave na Madden cover-u propadnu posle toga
                        Ja sam glasao za Rodgersa.

                        Comment






                        • Junior Seau (1969 - 2012) RIP
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Terrell Suggs mozda out cele sezone (sigurno bar do decembra) zbog toga sto je povredio ACL igrajuci basket
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Vilma suspendovan celu regularnu.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Terrell Suggs mozda out cele sezone (sigurno bar do decembra) zbog toga sto je povredio ACL igrajuci basket
                                Kako sam se smorio kad sam to procitao...bez njega ce i ta odbrana postati samo solidna.

                                Comment

                                Working...
                                X