Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Selta bez vecih problema za sada kontrolise utakmicu.
    Last edited by ognjen; 20-09-15, 11:46.

    Comment


    • Stvarno ne razumem što Sevilja nije igrala ovako u prvom, kao da je druga ekipa izašla sad. Inače odbrane obe ekipe su kriminalne.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Mesi, Nejmar, Sandro i Munir, svi u startnih 11 Barselone. Da vidimo bas kako ce ici ovako, prilika i za ovu dvojicu mladjih da se pokazu.

        Comment


        • Maloprije u yt usao da poslusam himnu Sevilje, jer mi se nesto dopala na prvo slusanje. I slucajno nalećeh na ovaj video.


          I dalje nekako ne vjerujem i zalim zbog njega i nacina kako je izgubio zivot. Dok sam slusao-gledao video plakalo mi se, emocije su proradile i uvjeren sam da se nece zaboraviti njegov lik i dijelo. Znam da nije tema, ali eto.

          JOŠ ZIVIŠ!!!
          Last edited by Dule Krtola; 21-09-15, 17:52.

          Comment


          • Gledam malo raspored Barcelone i Reala i u nizu gostovanja Athletic,Atletico M,Celta i Sevilla s tim da je Barcelona vec 2/4 rijesila,a Realu ta serija tek predstoji i mora se reci da su ova 4 gostovanja bas teska...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nastavja Grizman, samo sipaj majstore
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Lako svi plate tu klauzulu sljedece ljeto,otac fudbala
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kolika je klauzula?

                  Comment


                  • 80m eura
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Brat moj, s pola snage
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ako je klauzula 80 miliona evra onda nece to niko platiti, puno je a i kada porez na to dodas koji ide uz klauzulu onda je previse.

                        Cudno je kako nijedan od finansijski mocnijih klubova od Atletika nije doveo Grizmana prosle sezone, prvenstveno mislim na Liverpul koji je imao novac u tom trenutku. Colo odlicno iskoristio priliku i doveo igraca koji se savrseno uklapa u ovaj sistem.

                        Espanjol pobijedio Valensiju koja je izgledala bezidejno generalno gledajuci njihovu igru u ovoj utakmici.
                        Last edited by ognjen; 22-09-15, 20:58.

                        Comment


                        • Wenger ga je imao na penalu zbog dobrih odnosa sa Sociedadom, ali odlucio se za Sancheza.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            Ako je klauzula 80 miliona evra onda nece to niko platiti, puno je a i kada porez na to dodas koji ide uz klauzulu onda je previse.
                            Real, PSG, City.

                            Comment


                            • Originally posted by conviction View Post
                              Ako je klauzula 80 miliona evra onda nece to niko platiti, puno je a i kada porez na to dodas koji ide uz klauzulu onda je previse.

                              Cudno je kako nijedan od finansijski mocnijih klubova od Atletika nije doveo Grizmana prosle sezone, prvenstveno mislim na Liverpul koji je imao novac u tom trenutku. Colo odlicno iskoristio priliku i doveo igraca koji se savrseno uklapa u ovaj sistem.
                              Ma platice Englezi vjeruj mi i to bez problema,a ja cak citam ovih dana da je i Bayern bas zainteresovan...njima nije prije par godina bio problem dati 40 miliona za Martineza kad jos cijene nisu bile ovako blesave tako da tvrdim da Griezmann naredno ljeto ode i to bez problema

                              Bilo je zainteresovanih i zeljeli su da ga plate,ali je jedino Atletico pristao da Sociedad ima 20% od naredne kupovine

                              PSG ce to da plati jos je Francuz,recimo
                              Last edited by AK47; 22-09-15, 21:00.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Cisto sumnjam, prije mislim da ce, ako bude isao, to biti nekih 50-60 miliona sto je znatno prihvatljivije. A posebno ako on sam izrazi zelju za odlaskom ne vjerujem da ce mu Colo praviti problem oko toga. Vidjeli smo da su Kosta, Luis pa i nedavno Arda otisli po nesto nizim cijenama od klauzula. Ono sto Colo hoce je da ima vremena da adekvatnu zamjenu nadje, a sigurno bitnog igraca nece pustiti 10-ak dana prije kraja prelaznog roka.

                                Comment

                                Working...
                                X