Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudija cekao 5+, sad ga bas briga. Ne znam je l' vidjen smesniji penal (treci) zadnjih par godina. Ne znam ni sta je svirao. Jos iskljuci coveka

    Bilo kako bilo, Suarez opet 4 komada

    Comment


    • Da, pomislio sam da je Vranjes igrao rukom ali nije stvrano nista uradio, nije ni prekrsaj postojao.

      Comment


      • I ja prvo kontao, posle pustaju snimak i nista mi nije jasno. Stvarno nije dobro coveku.

        Comment


        • Sjajno prvo poluvrijeme sinoc u Barceloni, u drugom je samo Barca igrala a najvise sudac.
          Halilovic odlican taj prvi dio, Pique mu rukom skinuo gol za 1:1. Momak vec sad moze biti prva postava Barce, i dalje bi bili odlicni.

          Comment


          • Moze Halilovic u prvu postavu Barselone ali veliko je pitanje hoce li biti mjesta jer vec se od ranije najavljuje da se ozbiljno racuna na Denisa Suareza koji ce se vratiti sa pozajmice.

            I tenis, nije bila ruka Pikea iako se mozda tako cinilo u prvi momenat ali na osnovu ponovljenog snimka mislim da nije bilo igranja rukom. A sudija je definitivno imao gresaka, prvi penal za Barselonu je cist medjutim drugi je diskutabilan dok treci nije ni postojao.

            Comment


            • Njegova je zelja da se na ljeto vrati u Barcu. Tolika mu je zelja da kaze da je bolje biti 12., 13. igrac u Barci nego glavni igrac u manjem klubu. To je glupost, onreba ici u Sevillu koja ga jako zeli i gdje bi igrao. To je jak tim koji "proizvodi" igrace za najjace timove.
              Penal je cist ko suza. Igrao je rukom.
              Inace, rukom se ne smije braniti gol. Treba je se micati za nazad a ne njom štopati loptu.

              Comment


              • Pazi tog Suareza,ko bi rekao,gledao sam ga u U21 premu,protiv nas bio najbolji Sitijev igrac,secam se da smo na forumu bas za Celzi komentarisali(salili se),sta ovaj zamislja da je Suarez
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • I ja mislim da ce preci u Sevilju koja je valjda zainteresovana mada realno je i da ostane u Sportingu ako uspiju izboriti opstanak.

                  Evo video i nekoliko usporenih snimaka, ja mislim da nije igrao rukom a i ne vidi se bas najbolje iz ovih uglova.

                  https://www.youtube.com/watch?v=8CCECVxA3fk
                  Last edited by ognjen; 24-04-16, 12:11.

                  Comment


                  • Suarez je sjajan ali oni ne bi bili konkurencija. Alen jd desno krilo ili sredina a on lijevo.

                    Comment


                    • Originally posted by tenis View Post
                      Sjajno prvo poluvrijeme sinoc u Barceloni, u drugom je samo Barca igrala a najvise sudac.
                      Halilovic odlican taj prvi dio, Pique mu rukom skinuo gol za 1:1. Momak vec sad moze biti prva postava Barce, i dalje bi bili odlicni.
                      Alen Jebeni Marez Halilović budući osvajač pet zlatnih lopti za redom.

                      Comment


                      • Sevilla - Betis očekivano sa puno žutih kartona, ipak je gradski derbi, dobra utakmica bila.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment



                        • sigpic

                          Comment


                          • Ne svidja mi se kod tog Halilovica sto je padavicar tezak. Odlican igrac,ali kad god sam ga gledao,samo pada...bas folira...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment




                            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Trener Atletiko Madrida Dijego Simeone suspendovan je na tri utakmice, što znači da svoj tim neće moći sa klupe da vodi do kraja sezone, prenosi "As".

                                Argentisnki strateg je sankcionisan zbog ubacivanja rezervne lopte u teren u prošlom kolu Primere protiv Malage (1:0) u trenutku kada su gosti krenuli u opasan napad.

                                Tri kola pre kraja prvenstva Atletiko sa 82 boda deli prvo mesto sa Barselonom, ali Katalonci imaju bolji međusobni skor. Real Madrid je treći sa bodom manje.

                                "Jorgandžije" se do kraja sezone sastaju sa Rajo Valjekanom, Levanteom i Seltom.
                                http://www.sportklub.rs/bizaran-razl...a-sezone-video
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X