Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baskijcu Paku Ajestaranu, bivsem vernom pomocniku Rafe Beniteza u Osasuni, Valensiji i Liverpulu, trebalo je manje od 20 dana da na cetiri prvenstvena meca zabelezi tri pobede, za razliku od Gerija Nevila koji je zabelezio samo 3 pobede u ligi za cetiri meseca boravka na klupi tog tima. Sada su ''slepi misevi'' prakticno resili pitanje opstanka.

    Pako Alkaser se igrao juce, postigao je tri gola sa velikom lakocom.


    Sevilja izgubila od Hihona, pokusao je Emeri da promesa karte sa Kokeom, Konopljankom, Kristoforoom i Ljorenteom...U seriji su od 5 meceva bez pobede u ligi, jos uvek nemaju pobedu na strani. Ipak, i dalje su konkurentni u LE, gde tradicionalno dominiraju, zajedno sa ostalim spanskim klubovima na evrosceni koje je ponovo u bojama spanske zastave.

    Komplikuje se pri dnu tabele. Hihon i Levante su zabelezili pobede, Malaga je ''ukrala'' dva boda Raju u poslednjim minutima meca na La Rosaledi. Espanjol, pa i Depor, tonu dok su Granada i Hetafe, barem kako izgleda u ovom trenutku, polozili oruzje.
    Last edited by Bogi; 21-04-16, 11:09.

    Comment


    • Granada i Hetafe demantuju moju tvrdnju o spustanju oruzja. Velika ce se borba voditi na dnu tabele.

      Hetafe je neocekivano slavio na Anoeti, a Granada u ovim trenucima dovrsava mec sa Levanteom na vrlo ubedljiv nacin.

      Comment


      • Na kraju ipak najveci problem bi do Gerija.A i igraci su nekako prodisali ponovo pod novim trenerom.
        Ovo je vec druga prica.Da se ranije desilo,mozda bi se borili za Evropu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Golcina Vakasa, kako je samo zategao.

          Las Palmas ce izgleda bas ubjedljivo pobijediti Espanjol.

          Comment


          • Opa,idemo Rajo
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Rajo 2;0
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ide i ova utakmica u 7+, mozda i 1 u 2

                Comment


                • A ja konj, igrah 2 na Real.
                  A krsta mi, Zidan ce mi dati onih 4e sto sam uplatio na tiket a pao na njih.

                  Comment


                  • Kakvo je drvo ovaj Danilo, pa onakav Arbeloa je 5 puta jaci od njega, sramota sta igra covek ove sezone...

                    Comment


                    • Koliko su losi bez Ronalda...A i meni ce ovih 30€ dati sto cekam dvojku i Benzema gol

                      Comment


                      • Ide lagano 2-3
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Bale 2-3 to je to
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Uh, kava utakmica na Valjekasu, odlični Rayo u prvom poluvremenu dok je Real izgledao kao drugoligaš. Drugo poluvrijeme druga priča, Rayo slabo da je imao šut na gol, Real stalno napadao što mu je se i isplatilo. Vasquez uz Bale najbolji u Realu danas, Isco po starom guši igru.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Prvo gijon promasuuje sjajnu priliku I odma nakon toga Barca daje go a proton suarez udara golman pravi faul nad njega koj nije sviran ....
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Pogledaj druze jos 100 puta snimak, Suarez je ledjima okrenut i podize nogu i tek onda golman natrcava i intervenise. Nije tu bilo nikakvog prekrsaja.

                                Inace, skipp ja tebe razumijem ali nemoj siriti neistine.

                                Comment

                                Working...
                                X