Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pod velikim su pritiskom. Atletico i Real su sve njihove kikseve iskoristili.

    Moguce da se od gotovog napravi veresija...

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

    Comment




    • Sledeće kolo će puno toga da kaže. 2 mnogo teške utakmice za oba madridska kluba...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Opet kad se sve sabere, Barca ima bas lak raspored u odnosu na ove, mada mi i ovo gostovanje na Riazoru sumnjivo, gledajuci u kakvoj su krizi. Mogao bi Cholo opet do cuda.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Vrlo lak raspored Barcelone, pregledah, i izanalizirah jedini mogući kiks u gradskom derbiju kontra Espanyola, sudeći po posljednjim međusobnim susretima. A ostatak, pa realno gledajući, iz donjeg dijela tablice - lahka lovina.

          Što se tiče Patetica, već idući meč u Baskiji je high-level protivnik, miriše na iks.

          Predviđanja jasna, iako su u nešto lošijoj formi, ekipa Barcelone je bez sumnje #1 favorit za prvaka. Epilog baš treba da bude isceniran, pa da vidimo neki od madridskih klubova kao prvake u ovoj sezoni.

          Comment


          • Betis zeli da produzi pozajmicu Musonde,ne znam sta ce biti sa njim,hvala I'm sto su mu pruzili priliku,retko se desava da igrac na pozajmici ima takav tretman i slobodu

            Na drugu stranu,nadam se da ga Konte prati,ako vec ne mozemo da dovedemo neko pojacanje da ga povede bar na pripreme

            Iz ugla samog igraca,rece skoro da nema nameru da se vraca u Celzi I igra za U21 tim i to pozdravljam
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Avramovic i ja smo razgovarali o tome, decko igra u strahovitoj formi. Uzgred, Betis tradicionalno nije tim u kojem se lako probijaju niski i brzi igraci, ako izuzmemo doktora Kastra, te je njegov bljesak primetniji.

              Tacno, dobio je slobodu i zato je njegov ucinak na ozbiljnom nivou. Ne bi me cudilo da sledecu sezonu provede u nekom timu kao sto je Viljareal, ili Valensija.

              Espanjol ponovo u losoj seriji. Gube 0-1 na Kornelji. Galka se izvukao iz zivog blata u februaru i martu, ali ne verujem da ce voditi klub nakon ove sezone.
              Last edited by Bogi; 19-04-16, 19:36.

              Comment


              • Aha, evo ga Asensio za 1-1. Bice interesantno u drugom poluvremenu. Selta juri 4. mesto u borbi koja je ponovo otvorena, dok Espanjol bezi od opasne zone.

                Originally posted by saburo sakai View Post
                Betis zeli da produzi pozajmicu Musonde,ne znam sta ce biti sa njim,hvala I'm sto su mu pruzili priliku,retko se desava da igrac na pozajmici ima takav tretman i slobodu

                Na drugu stranu,nadam se da ga Konte prati,ako vec ne mozemo da dovedemo neko pojacanje da ga povede bar na pripreme

                Iz ugla samog igraca,rece skoro da nema nameru da se vraca u Celzi I igra za U21 tim i to pozdravljam
                Spoiler
                Asu pacifickog neba, da li se to meni cini ili si ti na Vindovsu 10, kao i ja? Meni Edge sam koriguje tekst koliko vidim, zbog toga te pitam.
                Last edited by Bogi; 19-04-16, 19:51.

                Comment


                • On je kod nas(Musonda)zbog datog rostera u to vreme igrao u sredini,cak i cm i uvek sam se "plasio" kolko je to pametno s obzirom na njegovu konstituciju,ok,ojacao je posle nekog vremena al ponovo mi nije bilo to to

                  Sad vidim da igra po strani i ofanzivnije sto mi je daleko bolja solucija
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Vazan gol Suareza na uvijek neugodnom gostovanju na Riazoru.

                    Comment


                    • Ne moze se ovako otvoreno protiv Barse.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Kakav pas Mesija

                        Lice na sebe napokon, mada na Riazoru generalno gaze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Golijada u najavi.

                          Comment


                          • Samo maksimalan oprez, znamo sta je bilo na Kamp Nou ove sezone protiv Deportiva.

                            Comment


                            • Ovog puta toga nece biti, samo je pitanje kada ce zabiti treci.

                              0-8
                              Last edited by Rossonero; 20-04-16, 20:43.

                              Comment


                              • Luis Suarez 4 gola i 3 asistencije
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X