Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze njemu autoritet biti problem, pitanje je do danas bilo kakav je takticar, ovo je doktorski odradio, a vidjecemo ga i u polufinalu LS. Inace je i sam govorio dok je igrao fudbal tesko da moze i zeli van terena da vuce saigrace, previse miran tip, pa je pitanje kakav je motivator. Ali pored linije pokazuje bas veliku energiju od kad je preuzeo Real.
    sigpic

    Comment


    • Prijatno me Real iznenadio, iskren da budem nisam očekivao pobjedu.
      Ramos je i ranije zaslužio crveni, kao što je već rečeno, opet radi protiv tima.
      Pohvale idu Casemiru, odlično odrađen posao DMF, nakon isključenja Ramosa i u odbrani.
      Baleu poništen čist go kao suza, nadam se da ove sudije neće više suditi velike utakmice.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ja sam nekako u nekom tripu da veliki majstori na terenu nikad ne postanu vrhunski treneri, mislim na moderni fudbal.

        Sve neki štoperi, radilice, likovi koji su ginuli.. Malo majstora, desetki, napadaca.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ferdinand je npr. imao 20 zutih tokom cijele karijere u Junajtedu, a onda dodje Ramos sa 20 crvenih
          sigpic

          Comment


          • Sosijedad u odlicnoj sansi da pobijedi Sevilju na Sances Pishuanu, dobra igra gostujuceg tima.

            Comment


            • Bas dobar mec Sosijedada, uvek je tesko slaviti na Sancez Pishuanu. Ni u jednom trenutku danasnjeg meca nisu na terenu imali pravog spica, ali su igrali sa ciljem.

              Odlican je to vezni red. Iljara, Cabi, Elustondo, Granero, pa i Zurutuza, sve su to vrlo dobri veznjaci.

              Vrlo je interesantno kako se Galka koprca na klupi Espanjola. Bukvalno je isprobao sve moguce opcije u poslednjih 5-6 meceva i evo ga - nema poraz na poslednja cetiri. Otkaz vise nije tako izgledan.

              Comment


              • E žao mi Levantea,nadam se da će dobiti ovaj meč,da se približe opstanku..Ako izgube mislim da je to kraj,biće i dalje šansi,ali teško,pa čak mislim da im ni nerešen ne bi' mnogo pomogao..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Ima jos da se igra. Levante je imao prilicno tezak raspored u martu. Mislim da ce do kraja biti jos jedan trzaj, ipak imaju neka poznata imena u sastavu.

                  Iz mog ugla, prema do sada prikazanom, Hetafe je ipak najblizi da sledece sezone postane drugoligas.

                  Valensija i Betis bi takodje mogli da se nadju u borbi za opstanak. Ako vec nisu u njoj. Slepi misevi od konkurenta za titulu u jednom trenutku prosle sezone do tima koji strepi da li ce sacuvati status prvoligasa...
                  Last edited by Bogi; 04-04-16, 21:22.

                  Comment




                  • Na trenutak podsetio na onu staru kidalicu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nadam se da ce Betis u sljedecem kolu na domacem terenu da pobjedi Levante i tako sebi olaksaju posao za opstanak.

                      Samo otac.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Bori se cuveni Real Oviedo da udje u prvu spansku ligu. Prosle sezone je ovaj simpaticni klub igrao u Segundi B, dakle trecoj ligi, odakle je kao sampion prosao kroz (i za sampione divizija) obavezni plej-of da bi se nasao u Segundi. Pre dve-tri godine su ljubitelji fudbala sa svih meridijana finansijski pomagali opstanak Ovieda koji je bio ugrozen delovanjem uprave.

                        Sada su ucesnici trke za ulazak u Primeru. Ne ide im tako dobro u poslednjih nekoliko kola, ali i dalje imaju sansu, s obzirom da su potpuno neocekivano u samom vrhu tabele.

                        Evo golova sa meca odigranog pre dve nedelje, kada je na 90. godisnjicu osnivanja kluba jedan od dva najveca kluba Asturije slavio protiv Ponferadine. Inace, ako se ne varam, crni dresovi su samo na ovom mecu zamenili tradicionalnu plavo-belu garnituru.

                        https://www.youtube.com/watch?v=4JRO...&nohtml5=False

                        Stadion Karlos Tartijer je graciozan fudbalski objekat otvoren pocetkom ovog milenijuma mecom izmedju Ovieda i Partizana.
                        Last edited by Bogi; 09-04-16, 15:18.

                        Comment


                        • Desetka u najavi
                          sigpic

                          Comment


                          • Smorili se u drugom poluvremenu.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Drugi gol Atletika, Tores, Koke, Grizman, kako je fudbal jednostavna igra kad ga igraju majstori...

                              Comment


                              • Ova Anoeta prokleta jbt.

                                Comment

                                Working...
                                X