Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ovo ocekivao
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Zvao Zidan Wengera prije ove tekme.

      Preslikana taktika Arsenala sa Kamp Noua, samo sto Real ima igrace koji znaju dati go.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Zasluzeno, samo da izdrze do kraja..

        Comment


        • Bezi aki u k. Drugi april je
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Gokara maler.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Kako god da zavrsi ovo je pobjeda Reala, od Murinja nisu umjeli protiv Barse. Zidan takticki izvanredno spremio utakmicu. Ako je Colo njemu ocitao lekciju, ovaj je Enrikeu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zvao Zidan Wengera prije ove tekme.

                Preslikana taktika Arsenala sa Kamp Noua, samo sto Real ima igrace koji znaju dati go.
                Mora bit da je to

                Meni bas drago zbog Zidana.

                Comment


                • Bez zajebancije igrao Arsenal super u obe tekme samo jebiga ne znaju dat go.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • S obzirom da je sudija svirao sve živo i mrtvo večeras za očekivati je da svira i onaj kontakt Bejla i Albe, to je taj kriterijum.

                    Neverovatno glupa reakcija Dani Alvesa kod gola, skače na loptu koja mu ide pola metra iznad glave i tako ostavlja Ronalda samog sa golmanom.

                    Razlog ovakvog ishoda, sudija koji je potpuno iscepkao igru, potcenjivanje Reala i najgora utakmica Suareza u karijeri.

                    Comment


                    • Samo da debil od Pereza istrpi Zidana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Bez zajebancije igrao Arsenal super u obe tekme samo jebiga ne znaju dat go.
                        Odresite kesu za krila, Sancheza prekomandujte u sami centar napada i sve 5. Evo i Barsa kenja kako koristi uglavnom igrace iz akademije, sto je i donekle tacno, ali onda potrosi skoro 200M na dva ofanzivna igraca, Suareza i Neymara, i ima jedan od najboljih trija u istoriji ove igre. Dok se dobro ne otvoris nema napada.

                        Comment


                        • Sve mu zavisi od rezultata u LS.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Odresite kesu za krila, Sancheza prekomandujte u sami centar napada i sve 5. Evo i Barsa kenja kako koristi uglavnom igrace iz akademije, sto je i donekle tacno, ali onda potrosi skoro 200M na dva ofanzivna igraca, Suareza i Neymara, i ima jedan od najboljih trija u istoriji ove igre. Dok se dobro ne otvoris nema napada.
                            Djaba to meni pricas. To mi pricamo godinama ovdje svi, da treba napadac, da treba krilo i da treba stopercina i zadnji vezni koji zna igrat lopte.

                            Iznenadio me Zidan. Nije ispao glup. Treba njemu jos prakse i autoriteta i mogao bi on vrhunski menadzer biti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Takva velicina mora imati autoritet po automatizmu, ako ne postujes takvu legendu ovog sporta ne znam koga ces.

                              Comment


                              • Meni je čudno da je Zidan uopšte posto trener.

                                Pregledo sam sam par filmova o njemu, i skoro svi su spomenuli da lik ne voli da priča. Mrsko mu govoriti.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X